uvoz svinja iz stipa-makedonija sa sremsku mitrovicu ???

pa zar srbija ne moze barem svinje da ne uvozi ???? zar nema kapaciteta da sama proizvodi ????

Како не разумете да се систематски и плански обавља уништавање производње свега и свачега...и то по политичком и профитерском диктату споља - ови на власти су само ЕГЗЕКУТОРИ којима се издају директиве и налози које они послушно испуњавају. Немају никакав план ни за два дана а камо ли за 20 година... Ако је
неко споља одлучио да се свињарство уништи - то је учињено и сада се чини
услуга тј.профит Чокалијама да овде продају месо...опет по нечијој одлуци споља.

Чуо сам да је та инострана банда лудака одлучила да уништи било какву пољопривредну производњу, рецимо, у Војоводини и да тамо опет по директиви има да се производи само уљана репица за био гориво... и то је то... то је ЕУ ...
 
Како не разумете да се систематски и плански обавља уништавање производње свега и свачега...и то по политичком и профитерском диктату споља - ови на власти су само ЕГЗЕКУТОРИ којима се издају директиве и налози које они послушно испуњавају. Немају никакав план ни за два дана а камо ли за 20 година... Ако је
неко споља одлучио да се свињарство уништи - то је учињено и сада се чини
услуга тј.профит Чокалијама да овде продају месо...опет по нечијој одлуци споља.

Чуо сам да је та инострана банда лудака одлучила да уништи било какву пољопривредну производњу, рецимо, у Војоводини и да тамо опет по директиви има да се производи само уљана репица за био гориво... и то је то... то је ЕУ ...

Najzad je i Mita nasao temu za koju je kvalifikovan........:hahaha:
 
30lkzli.jpg
 
Хехехе... само се ти надај дебели... али ипак ако већ тако мислиш морам да те обавестим да према мојим "квалификацијама" ти ниси добар ни за чварке...



aha.......i kako ti, bre, mito stojis sa prasci.........:hahaha:

valjas li gi na kalenicu , ili se samo igras sa njih u blato??:mrgreen:
 
Како не разумете да се систематски и плански обавља уништавање производње свега и свачега...и то по политичком и профитерском диктату споља - ови на власти су само ЕГЗЕКУТОРИ којима се издају директиве и налози које они послушно испуњавају. Немају никакав план ни за два дана а камо ли за 20 година... Ако је
неко споља одлучио да се свињарство уништи - то је учињено и сада се чини
услуга тј.профит Чокалијама да овде продају месо...опет по нечијој одлуци споља.

Чуо сам да је та инострана банда лудака одлучила да уништи било какву пољопривредну производњу, рецимо, у Војоводини и да тамо опет по директиви има да се производи само уљана репица за био гориво... и то је то... то је ЕУ ...

pa ako je to tako ??? sta treba uraditi ???
pa zar prosle godine rodi kukuruza ko nikad----ja sam mislio da ce svinjarstvo biti u ekspanziji,cak i da ce cene pasti zbog jeftine hrane.....kad ono uvoz ???? pa sta ce biti kad hrana bude skupa -mislim stocna ????
 

Back
Top