Koliko kosta VASE uclanjenje u partiju?

avan-turista

Iskusan
Banovan
Poruka
5.549
S obzirom da se, moze se slobodno reci, bar 90% onih koji se uclane u neku partiju, na to odlucuje ne iz politickog ubedjenja, vec vec iz neke licne koristi, da li biste to, dragi forumasi ucinili i vi? Neko to cini samo da bi dobio dozvolu za izgradnju kuce, neko da bi sacuvao dobar polozaj, neko da bi mogao da izbegne porez i sl. Postoji li nesto zbog cega biste se vi uclanili u partiju i sta je to - tri stana i kola, tri automobila i stan, dobar posao ili kesh u dzepu. :think:

Ukoliko ste vec clan neke partije ili simpatizer, postoji li neka suma za koju biste presli u tabor protivnicke partije. :mrgreen:

Ako uzmemo u obzir da su neke moralne i intelektualne velicine, glumci, muzicari, knjizevnici itd. vec to cinili, `ajd da pokusamo da budemo iskreni i ne glumimo moralne gromade, pogotovo sto je odavno prihvaceno u politici da je moral suvisan.
Evo, kao sto i prilici postavljacu teme, ja cu prvi reci da bih se, iako mi se povraca na pomen bilo koje stranke u Srbiji, dobro zamislio ukoliko bi mi neko bacio na sto koje milionce evra. :think:
 
S obzirom da se, moze se slobodno reci, bar 90% onih koji se uclane u neku partiju, na to odlucuje ne iz politickog ubedjenja, vec vec iz neke licne koristi, da li biste to, dragi forumasi ucinili i vi? Neko to cini samo da bi dobio dozvolu za izgradnju kuce, neko da bi sacuvao dobar polozaj, neko da bi mogao da izbegne porez i sl. Postoji li nesto zbog cega biste se vi uclanili u partiju i sta je to - tri stana i kola, tri automobila i stan, dobar posao ili kesh u dzepu. :think:

Ukoliko ste vec clan neke partije ili simpatizer, postoji li neka suma za koju biste presli u tabor protivnicke partije. :mrgreen:

Ako uzmemo u obzir da su neke moralne i intelektualne velicine, glumci, muzicari, knjizevnici itd. vec to cinili, `ajd da pokusamo da budemo iskreni i ne glumimo moralne gromade, pogotovo sto je odavno prihvaceno u politici da je moral suvisan.
Evo, kao sto i prilici postavljacu teme, ja cu prvi reci da bih se, iako mi se povraca na pomen bilo koje stranke u Srbiji, dobro zamislio ukoliko bi mi neko bacio na sto koje milionce evra. :think:

Ситни чланови партија не могу да наплате своје прелете ... Никог то не занима ...
 
Učlanila sam se, korist nemam niti je tražim. Radim aktivno kad god treba za džabe i ne bunim se :D
Prešla bih u drugu partiju ako me moji razočaraju i to samo u SPS. Ostalo ne dolazi u obzir ni za koje pare.

Cak i ako primetis da neke tvoje, manje vredne, partijske kolege profitiraju od te partije, a tebe niko ne ferma dva posto? Ne bi li to vredjalo tvoj zdrav razum?
 
Cak i ako primetis da neke tvoje, manje vredne, partijske kolege profitiraju od te partije, a tebe niko ne ferma dva posto? Ne bi li to vredjalo tvoj zdrav razum?

To ne bi bio razlog da odem u drugu stranku već eventualno da se odjavim iz ove, nakon prethodnog javnog nap.ušavanja :D Ali nije dotle došlo, ovde gde sam ja angažovana je za sad sve kako treba i ljudi koji imaju neku korist su oni koji se zaista najviše trude.
 
Ма .... не бих са њима отишао нема те силе ... Ето Ђука се предомислио ... Било је хоће, неће, хоће, неће ... али ... ипак прешао ... добро се уновчио то је истина

:super: bravo za tebe!
A Đuka se beše unovčio i kod Karića, ili sam nešto pomešala :think:
 
Oni izgleda sve zovu. Navukli su neke moje rođake u Zemunu, živ me blam pojeo ... ovi jadni pošteni pa im poverovali.

Они зову све, али не нуде паре свима ... Мислим ... Било ми смешно ово пред изборе локалне ... Ставе штанд СНС, СРС и СПС ... један до другог ... СНС провоцира ове из СРС, па на крају кад попију батине, жале се ... Колико се сећам, једном су добили батине и од СПС :hahaha1::hahaha1::hahaha1:
 

Back
Top