Poklon za devojcicu

doroti perkins

Zainteresovan član
Poruka
123
Treba da idem na jedan deciji rodjendan, sticajem okolnosti dugo nisam videla te prijatelje, njihova devojcica je sad 5-6 godina(blam, ne znam tacno). Htela bih da kupim neki lep i kvalitetan poklon npr. haljinicu + igracku. Treba mi predlog za radnje za deciju gardarobu, neke bolje i sta sada vole devojcice u tom uzrastu od igracaka, sta je in?
 
Mozda je bolje da ne kupujes garderobu. Sta ja znam, u ovakvoj situaciji sam zvala mamu deteta na ciji rodjendan idem da je pitam sta dete voli a nema...pa sam nasla neke poklone koji su stvarno bili pun pogodak. Ovako, od oka, a da ne znas mnogo o tom detetu je besmisleno
 
izvini,Totaly spies i Winx su junakinje crtaca koje deca gledaju na kanalu Ultra i iz licnog iskustva znam da su devojcice prilicno lude za njima.U prodavnicama igracaka ima raznih lutkica sa njihovim likovima,opreme za te lutkice,kao i tasni,tasnica,novcanika,snalica,kisobrana i slicnih drangulija za devojcice u tom fazonu...
 
Winx lutka ili neka Bratz s aksesoarima je sasvim dovoljan poklon
Roditelji neka kupuju odecu, ti bolje nemoj, jer nisi sigurna koji broj detetu odgovara
Mozes da kupis i vece, npr. 7-8, ako bas zelis
Radnje - Todor, Beba kids, Zara.... bolje kupiti nesto kvalitetno i sto je s potpisom, to je mozda po nekima prevazidjeno, ali po mom misljenju nije, firmiran poklon ima svoje znacenje
o tome koje je ne bih da trosim energiju ovaj put.... nekom drugom prilikom.... ali znam koje je znacenje.....
 
iz iskustva znam da ne treba kupovati garderobu sa aplikacijama crtanih junaka. njima to bude zanimljivo mesec-dva plafon, posle kad naidje neko novi to nece ni da pogledaju.
dakle, od garderobe svaku devojcicu ce najvise obradovati suknja ili haljina. sve su lude za time.
igracka... uzmes neku igracku tipa "ukrasi sam". na trzistu imas gomile tih proizvoda. npr u idei extra (bas u prodavnici) imas kasice-prasice, satove, ma svasta nesto uz koje idu boje i cetkica. klinka to moze sa mamom sama da oboji, ukrasi, sve u svemu bice presrecna. super je i to sto cene nisu velike, oko 700-1000 din... (ja sam mojima uzela kasice - prasice odusevljeni su)
 
Ja se obavezno raspitam sta dete bas voli, ali lep i kvalitetan poklon za sva vremena, je decji lap top, dvadesetak funkcija, jezickih, matematickih, muzickih. Jeste da se bas ne oduseve na prvu loptu, ali kasnije im je ipak interesantno i edukativno:p
 

Back
Top