Dva posla istovremeno...

Goku

Aktivan član
Poruka
1.109
Pozdrav, mozda je slicna neka tema postojala, a kljuc sigurno postoji pa zakljucajte ovo ako je bilo :P
Enivej, da li je moguce raditi 2 posla istovremeno u Beogradu i koja dva posla bi mogla da se rade, a da se ostane bar koliko toliko covek? :)
 
Pozdrav, mozda je slicna neka tema postojala, a kljuc sigurno postoji pa zakljucajte ovo ako je bilo :P
Enivej, da li je moguce raditi 2 posla istovremeno u Beogradu i koja dva posla bi mogla da se rade, a da se ostane bar koliko toliko covek? :)

Ovo mi najvise lici na nekoga ko po ceo dan lezi u kravetu, i odjednom mu palo na pamet da radi DVA posla, pa se raspituje.
Da je radio bar jedan posao, ovakva pitanja ne bi postavljao jer bi i sam znao sta moze dodatno da radi......
 
moze das eradi sve ako se samo organizujes ali moras da se pozdravis od privatnog zivota.

Npr jedan moj drug je popodne od 4-8 delio za futuru revijalnu stampu plata 15000 zatim je nocu u njegosevoj cuvao neki kafic od 1 - 7 ujutru oko 15000 i zatim je radio prepodnevnu smenu u igraonici od 10-14h i tako sve u krug.i zaradjivao blizu 50000 hiljada.

Mada ako pozis c kategoriju verovatno ces imati platu za prevoz lekova oko 40 000-45000 te se ne isplati raditi tri posla
 

Back
Top