U frizideru koka od juce ...

!JO

Space Oddity
Poruka
3.987
Dragi moj ... , dragi klinci,

odlucila sam se konacno! Od sada je uvek ponedeljkom moj slobodan dan!

U frizideru je koka od juce, sarma od subote i pasulj od petka ...
Mislim da je to dovoljno da ne ostanete gladni.

Ne cekajte na mene, vracam se tek oko ponoci!:heart:

Ps.: ... mozda koju minutu kasnije ... ;) :bye:
....

Kada bi nasli na stolu, umesto rucka, cedulju sa ovakvom porukom od vase zene/partnerke, kako bi reagovali?

Zar ne mislite isto, da to bas i nije losa ideja? Verujem da bi mnogi muzevi pristali da im se zene 1x nedeljno odmaraju, da idu gde ih volja i rade sta ih volja. Ili sta kazete vi na to?

:):bye:
 
Poslednja izmena:
E vako draga jo..licno bih se ubio kad bih zavisio od toga sta bi mi devojka-buduca supruga servirala nesto po njenom..to jes da ja vec ne znam sta mi se jede i sta ima u frizideru..sto sam verovatno sam napravio ili uz njenu pomoc..sto se tice cekanja tebe ne znam takodje zasto bi te neko cekao u vezi cega ako ti mislis da ti tu nije mesto..to jes negde u necijem drustvu bolje..takodje ocekuj posle takve poruke da odem da bacim djubre i dodjem na sveti nikad;)
 
Dragi moj ... , dragi klinci,

odlucila sam se konacno! Od sada je uvek ponedeljkom moj slobodan dan!

U frizideru je koka od juce, sarma od subote i pasulj od petka ...
Mislim da je to dovoljno da ne ostanete gladni.

Ne cekajte na mene, vracam se tek oko ponoci!:heart:

Ps.: ... mozda koju minutu kasnije ... ;) :bye:
....

Kada bi nasli na stolu, umesto rucka, cedulju sa ovakvom porukom od vase zene/partnerke, kako bi reagovali?

Zar ne mislite isto, da to bas i nije losa ideja? Verujem da bi mnogi muzevi pristali da im se zene 1x nedeljno odmaraju, da idu gde ih volja i rade sta ih volja. Ili sta kazete vi na to?

:):bye:


Е, насмејах се сад жестоко! :hahaha:
Да кренемо полако:
Зашто се сарма и пасуљ већ нису појели?:dontunderstand: (А ако нису поједени, што нису бачени до понедељка?)
Коме остане кока од јуче ако има мужа и двоје деце? :rtfm:
Куд понедељак, тад ништа зглавно не ради?! :eek:

И најважније: Што је проблем ако жена посвети дан себи, ноћ себи, како год..?
Зар се не може изаћи ако се претходно скува ручак, ако се договори са укућанима да они кувају ручак, ако..:confused:
 
Е, насмејах се сад жестоко! :hahaha:
Да кренемо полако:
Зашто се сарма и пасуљ већ нису појели?:dontunderstand: (А ако нису поједени, што нису бачени до понедељка?)

Коме остане кока од јуче ако има мужа и двоје деце? :rtfm:

Куд понедељак, тад ништа зглавно не ради?! :eek:

И најважније: Што је проблем ако жена посвети дан себи, ноћ себи, како год..?
Зар се не може изаћи ако се претходно скува ручак, ако се договори са укућанима да они кувају ручак, ако..:confused:

Pa mislim, sarma i pasulj su ukusniji dan-dva kasnije, tako, ne dozvoli da sve pojedu jer u ponedeljak smeka usto bolje:mrgreen:

Pa ok. bile su onda 4 koke:confused:

Ponedeljkom bas zato ... da bude "pasa" miran:mrgreen:

Za mene nema problema! Ja sam za to!:rtfm:

:bye::)
 
А шта је тачно питање?
Да ли је у реду ако жена посвети себи неко време?:dontunderstand:

Успут, извињавам се, тема је на Мушкарцима, хајде да сачекам њих, па да наставим...:)
 
А шта је тачно питање?
Да ли је у реду ако жена посвети себи неко време?:dontunderstand:

Успут, извињавам се, тема је на Мушкарцима, хајде да сачекам њих, па да наставим...:)

Naravno je to u redu(ja sam zensko ako nisi primetila)!
Htela sam da cujem musko misljenje, zato je ta tema ovde!;)

:)
 
Pa mislim, sarma i pasulj su ukusniji dan-dva kasnije, tako, ne dozvoli da sve pojedu jer u ponedeljak smeka usto bolje:mrgreen:

Pa ok. bile su onda 4 koke:confused:

Ponedeljkom bas zato ... da bude "pasa" miran:mrgreen:

Za mene nema problema! Ja sam za to!:rtfm:

:bye::)

Pa ono jest za pasulj i sarmu si u pravu bolji su drugi dan ,a kontam ja da treba izaći malo al što do 12 majku mu . Šta udana žena ima do ta doba da radi tamo sem ako nije 8 mart :mrgreen: naravno i ostali praznici
 
Neznam da li se razumijemo ,neka izađe nije problem ali do 12 ? Neznam ,protivnik sam i muških izlazaka svaki vikend a oženio si se .Pa šta si se onda ženio ? Možda je to tebi neko zaostalo razmišljanje ali ja tako mislim .;)

Не мислим ја да људи морају да излазе кад су у браку, али зашто не би, ако пожеле?

(Ја, додуше, тек око поноћи кренем, тако да нисам меродавна да причам о изласку до поноћи..:whistling:)
 
Kada bi nasli na stolu, umesto rucka, cedulju sa ovakvom porukom od vase zene/partnerke, kako bi reagovali?

Zar ne mislite isto, da to bas i nije losa ideja? Verujem da bi mnogi muzevi pristali da im se zene 1x nedeljno odmaraju, da idu gde ih volja i rade sta ih volja. Ili sta kazete vi na to?

znaš ono..arsen deditj.. "na stolu hladan gulaš od jučer" :hahaha:
lepo bih reagovao, samo da ima nešto da se jede i da ne moram ja da kuvam... ( :
i sme 3 puta nedeljno da izlazi..pa zar nisam tolerantan ?? 4 dana kuha, 3 dana smisliću ja nešto.. ( :
 

Back
Top