muskarci pomazite

Istovremeno i prosto ali i komplikovano pitanje ! Hm, zaista ne znam kako da ti odgovorim. To je tako normalno i prirodno, to se nekako podrazumeva ... Zašto ?! Pa to je pivo, ej ljudi, ima li šta lepše od piva ? Fudbal ! Pa mislim, šta tu reći ? Nema tu zašto, to je fudbal. I na kraju, sex. Dobro možda neko voli drugačijim rasporedom, ali to je to.
 
Majche:
Nikada nisam razumela zato su tipovima tri najvaznije stvari u zivotu pivo, fudbal i sex aj molim vas neko da mi objasni :roll:

Nisu svima.
Licno, nisam preterani ljubitelj fudbala, a ni pivo bas ne mogu da kazem da volim.
Sto se trece stvari tice (koja je inace svim muskarcima prva na listi), to je sasvim normalno. Svaki muskarac (ili barem 99% nas), voli da uziva. Neki u fudbalu i pivu, a neki u sex-u. Mi smo vise telesna bica, nego emotivna.
ALI TO NE ZNACI DA NISMO EMOTIVNA BICA UOPSTE. :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Znaci, ljubav jeste bitna, ali ona potpada pod emotivni deo muskarca.
Sex (uz pivo i gledanje utakmica )potpada pod telesni deo zadovoljenja.

Sta ces, mi muskarci smo nesavrseni.
 
Milojko Vasic:
Istovremeno i prosto ali i komplikovano pitanje ! Hm, zaista ne znam kako da ti odgovorim. To je tako normalno i prirodno, to se nekako podrazumeva ... Zašto ?! Pa to je pivo, ej ljudi, ima li šta lepše od piva ? Fudbal ! Pa mislim, šta tu reći ? Nema tu zašto, to je fudbal. I na kraju, sex. Dobro možda neko voli drugačijim rasporedom, ali to je to.
Kazu da nema glupih pitanja, samo glupih odgovora. Mislim da u ovom slucaju izuzetak potvrdjuje pravilo - pitanje je poprilicno nebulozno, a odgovor, hm.. pa prosudite sami
 
Majche:
Nikada nisam razumela zato su tipovima tri najvaznije stvari u zivotu pivo, fudbal i sex aj molim vas neko da mi objasni :roll:

Kako Majche ne razumeš? Pa, na prvom mestu je sex, mada je stvar je tome da oni tokom sexa nemogu da razmišljaju (tačnije, najvažnija su im osećanja pre, za vreme i posle sexa). Isti tip pitanja je zašto žene vole tračeve, šoping i dijamante :wink:
 
Ena187:
Majche:
Nikada nisam razumela zato su tipovima tri najvaznije stvari u zivotu pivo, fudbal i sex aj molim vas neko da mi objasni :roll:

Kako Majche ne razumeš? Pa, na prvom mestu je sex, mada je stvar je tome da oni tokom sexa nemogu da razmišljaju (tačnije, najvažnija su im osećanja pre, za vreme i posle sexa). Isti tip pitanja je zašto žene vole tračeve, šoping i dijamante :wink:





hvala na odgovorima
 
Majche:
Nikada nisam razumela zato su tipovima tri najvaznije stvari u zivotu pivo, fudbal i sex aj molim vas neko da mi objasni :roll:

"...muskarcima su tri najvaznije stvari u zivotu pivo, fudbal i sex..." < = > "...zene ne znaju da voze i nista ih drugo ne zanima osim kupovine..."

mislim da su to fore iz nekih viceva koje nisi ukapirala
 
Ena187:
Kako Majche ne razumeš? Pa, na prvom mestu je sex, mada je stvar je tome da oni tokom sexa nemogu da razmišljaju (tačnije, najvažnija su im osećanja pre, za vreme i posle sexa). Isti tip pitanja je zašto žene vole tračeve, šoping i dijamante :wink:
Ma jok, Ena, zlato, i ti si u krivu. Nije da ne možemo da razmišljamo za vreme sexa, nego i inače izbegavamo takav oblik naprezanja. A za vreme sexa još ponajmanje. A i ono oko osećanja nije baš tačno. Jedino su važna osećanja u toku ejakulacije. Sve pre toga je samo uvod, a posle se već smireno vraćamo svakodnevnim brigama i problemima: fudbalu i pivu. 8)
 
KOja glupost! Izvinjavam se onima koji jesu takvi, ali to sto odredjeni procenat muske populacije voli pivo i fudbalske utakmice i da nista ne radi po ceo dan, vec samo da se alkoholise... to ne znaci da su SVI muskarci takvi... Znam dosta muskaraca koji nikada nisu voleli fudbal, koji su POTPUNO emotivna bica... Muskarci koji razmisljaju za vreme vodjenja ljubavi... iako tacno ne kapiram ovu konstataciju, moram da kazem da je to malo besmislena recenica, vodjenje ljubavi je iskljucivo fizicki i emotivan dozivljaj i ne razumem kakvo razmisljanje je tu potrebno???
I cemu kontantna potreba za generalizacijom?
Ja odlicno vozim i ne zivim za shoping.

Pozdrav svima koji su otvorenijeg uma.
 
Milojko Vasic:
Šala, Nađa, šala ! :D
:D Šala, komika, humor, satira. :D
Neke teme jednostavno počnu kao šaljive. :D
Nasmej se malo, pa dodaj i ti nešto komično.

Pa, razumem ja salu, ali generalizacija me ljudi i razlog zbog kog sam reagovala na odredjeni nacin, jeste sto veliki broj populacij razmislja na isti nacin :arrow: ni ne razmislja... I pokusala sam, nazalost, bezuspesno, da pokazem drugu stranu. Alergicna sam na generalizaciju, i to je sve :roll:

Have fun u all 8) :wink:
 
Milojko Vasic:
Ena187:
Kako Majche ne razumeš? Pa, na prvom mestu je sex, mada je stvar je tome da oni tokom sexa nemogu da razmišljaju (tačnije, najvažnija su im osećanja pre, za vreme i posle sexa). Isti tip pitanja je zašto žene vole tračeve, šoping i dijamante :wink:
Ma jok, Ena, zlato, i ti si u krivu. Nije da ne možemo da razmišljamo za vreme sexa, nego i inače izbegavamo takav oblik naprezanja. A za vreme sexa još ponajmanje. A i ono oko osećanja nije baš tačno. Jedino su važna osećanja u toku ejakulacije. Sve pre toga je samo uvod, a posle se već smireno vraćamo svakodnevnim brigama i problemima: fudbalu i pivu. 8)

Znate li zašto su muškarci pametniji od žena - Zato što imaju dve glave!
A znate li kad je žena pametnija - Kad prospe mozak iz jedne :wink:
 
Milojko Vasic:
Ena187:
Kako Majche ne razumeš? Pa, na prvom mestu je sex, mada je stvar je tome da oni tokom sexa nemogu da razmišljaju (tačnije, najvažnija su im osećanja pre, za vreme i posle sexa). Isti tip pitanja je zašto žene vole tračeve, šoping i dijamante :wink:
Ma jok, Ena, zlato, i ti si u krivu. Nije da ne možemo da razmišljamo za vreme sexa, nego i inače izbegavamo takav oblik naprezanja. A za vreme sexa još ponajmanje. A i ono oko osećanja nije baš tačno. Jedino su važna osećanja u toku ejakulacije. Sve pre toga je samo uvod, a posle se već smireno vraćamo svakodnevnim brigama i problemima: fudbalu i pivu. 8)
vomit.gif
 

Back
Top