SNS jedini "pravi" radikali?

SNS pricaju da su jedini "pravi radikali",ali da li je to tacno?Pravi radikali nikada nebi ni pregovarali sa DS-om,koliko ja znam.

Наравно да не би разговарали.То је као кад папска црква каже да је једина Божја црква,а дела говоре супротно.

Програм СНС-а нема никакве везе с идеологијом СРС.То је проевроспки програм,врло сличан ДС-овом,без суштинских разлика.Јуче,на Б92 у "Двоуглу",на питање новинарке која је разлика између политике СНС и СРС,Мићићка одговорила да СРС за разлику од СНС има неку политику.То довољно говори.
 
Ne vidim zašto je bajato? Razmisli malo i videćeš da je vrlo aktuelno.
Ма ко више разбија главу ко је прави радикал...кога је то брига...најважније је шта ће у кампањи једни и други понудити грађанима и да ли то могу да остваре...а ко је суштински наследник старе СРС је прича која ни малу дјецу не занима...капираш ?
 
ove nagađam :mrgreen:

1.
Dnevna astrologija, numerologija i tarot - na Vašem mobilnom telefonu! Astro savet - pitajte najbolje astrologe u zemlji!
Numerološka analiza - proverite koju ulogu imaju brojevi u Vašem životu! Ljubavni kalkulator - proverite koliko se slažete u ljubavi sa svojom simpatijom!
 
ove nagađam :mrgreen:

1.
Dnevna astrologija, numerologija i tarot - na Vašem mobilnom telefonu! Astro savet - pitajte najbolje astrologe u zemlji!
Numerološka analiza - proverite koju ulogu imaju brojevi u Vašem životu! Ljubavni kalkulator - proverite koliko se slažete u ljubavi sa svojom simpatijom!
Ti izvori su poprilicno obavesteni o desavanjima u svojim strankama...neki od njih i na ok polozajima u strankama...polako...a sto se tice mene, ne znam ni da li cu glasati ali jedini tiket na koji igram jeste da vlade SNS i DS nece biti. Ne bih nista govorio dalje, a inace mogu da ti kazem i da ni zapad ni Rusija ne zele takvu vlast...ali cak ni to nije jedini faktor koji ce prelamati...polako...
 
Postaviću ti ključno pitanje, jedino bitno za bilo koga kada je iskren - šta, bre, ja lično imam od toga?
TI, licno sta imas-pa mozda i nista, mozda to sto ce sastav vlade biti ovakav ili onakav istinski i nece promeniti tvoje ekonomsko stanje. Mnogo toga jos uvijek ne znamo u smislu koliko su sposobni, pa cak ni koje ekonomske poteze u cjelosti planiraju.
Ja ti samo kazem da ne igras u Meridijanau na SNS+DS, bacices dzabe pare...a pri tom te uopste ne ubedjujem da glasas za DSS ili SNS...ma ni sam ne znam da li cu glasati.
 
TI, licno sta imas-pa mozda i nista, mozda to sto ce sastav vlade biti ovakav ili onakav istinski i nece promeniti tvoje ekonomsko stanje. Mnogo toga jos uvijek ne znamo u smislu koliko su sposobni, pa cak ni koje ekonomske poteze u cjelosti planiraju.
Ja ti samo kazem da ne igras u Meridijanau na SNS+DS, bacices dzabe pare...a pri tom te uopste ne ubedjujem da glasas za DSS ili SNS...ma ni sam ne znam da li cu glasati.

Reg i ja smo se dogovorile da glasamo za ove Brozove komuniste, fotografišemo listiće i okačimo ih kao avatare i materijalni dokaz.
 
Sto se kladjenja tice...heh, igrom slucaja sam nekako blizak nekim izvorima informacija...sad znam koje opcije odbaciti...a do izbora cu i otprilike moci da nasluti dve moguce varijente za vladu...
Za procente glasova ce mi narocito zanimljivo biti kladjenje...a i bice par opklada sa prijateljima, naravno ne u lovu, vec u flajku alkohola, sa prijateljima ne igram u cash...
 

Back
Top