AKTIVNOSTI OBAVESTAJNIH SLUZBI U RS

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
s obzirom da preko postova na raznoraznim temama cesto pominjemo uticaj stranih obavectajnih sluzbi na teritoriji srbije,zanima me sta mislite--ima li ih ??? koje su ??? cije su ??? i koliki imaju uticaj na politicku i ekonomsku stvarnost u srbiji ???

Najuticajniji je SIS odmah za njim SVR ( Sluzba vnesnej razvedki ), BND , CIA , a od zemalja u okruzenju SOA ( Sigurnosna obavestajna agencija ).
Kao i sluzbe zemalja koje su zainteresovana za ulaganje u Srbiju ili su ulozile kapital u Srbiju.
 
izgleda da tema nije zanimljiva u opste !!!
samo cu reci da je po meni u zadnji 20 godina izuzetno zatajila kako srpska obavestajna tako i kontraobavestajna sluzba....da sam u pravu govore cinjenice o svim desavanjima sa nasom zemljom za to vreme.....ili opet mozda politicari nisu koristili ove dve sluzbe,...u svakom slucaju smo omanuli kao narod !!!
 
Politicare stranci mogu i da kupe, ali njih nebi trebali da mogu, jer je u politicara izrazena glad za novcem kao kod lopova, dok bi u vojnika trebao da prevlada ponos i patriotizam prema drzavi.
Obavestajne i kontraobavestajne sluzbe Srbije bi trebale pre svega da se posvete domacim politicarima i da kao prvi zadatak saznaju za koga rade, jer definitivno ne za Republiku Srbiju, pocev od predsednika do cistacice u Vladi.
 
izgleda da tema nije zanimljiva u opste !!!
samo cu reci da je po meni u zadnji 20 godina izuzetno zatajila kako srpska obavestajna tako i kontraobavestajna sluzba....da sam u pravu govore cinjenice o svim desavanjima sa nasom zemljom za to vreme.....ili opet mozda politicari nisu koristili ove dve sluzbe,...u svakom slucaju smo omanuli kao narod !!!

Pa sam ti je narodni sekretar za narodnu odbranu rekao '91. da je sistem bezbednosti SFRJ razbijen.
Ne mozes da imas Jugoslaviju kao celovitu zemlju a da od '66. najbitnija karika bezbednosti SDB bude podeljena po republikama i pokrajinama a da savezni DB bude zaduzen samo za koordinaciju.
 
Politicare stranci mogu i da kupe, ali njih nebi trebali da mogu, jer je u politicara izrazena glad za novcem kao kod lopova, dok bi u vojnika trebao da prevlada ponos i patriotizam prema drzavi.
Obavestajne i kontraobavestajne sluzbe Srbije bi trebale pre svega da se posvete domacim politicarima i da kao prvi zadatak saznaju za koga rade, jer definitivno ne za Republiku Srbiju, pocev od predsednika do cistacice u Vladi.

i sta da rade kad ne daj boze saznaju nesto o predsednicima drzave i vlade ??? pa oni svoje izvestaje salju bas njma ???
 
Pa sam ti je narodni sekretar za narodnu odbranu rekao '91. da je sistem bezbednosti SFRJ razbijen.
Ne mozes da imas Jugoslaviju kao celovitu zemlju a da od '66. najbitnija karika bezbednosti SDB bude podeljena po republikama i pokrajinama a da savezni DB bude zaduzen samo za koordinaciju.

ma to je jasno !!! mislio sam na period pred,u toku i posle bombardovanja ..!!
 
s obzirom da preko postova na raznoraznim temama cesto pominjemo uticaj stranih obavectajnih sluzbi na teritoriji srbije,zanima me sta mislite--ima li ih ??? koje su ??? cije su ??? i koliki imaju uticaj na politicku i ekonomsku stvarnost u srbiji ???

Obavestajne sluzbe u Srbiji imaju veoma velike zadatke, prisluskuju razgovore nasih politicara koji se direktno ticu buducnosti svijeta i civilizacije uopste, svakog dana nas sprecavaju da postanemo velesila kakva bi i postali samo da ovi iz CIE, KGB-a i Securitatea-e uzmu bar 2-3 slobodna dana pa opet stanemo na noge i najvaznije od svega svaki dan prate kvalitetu Leskovacke pljeskavice u Somunu, Banjaluckog Cevapa, Karadjordjeve snicle i Bureka sa sirom koje se sluze po beogradskim kioscima jer su po njihovim anketama to jedini razlozi zasto svi ne krenu da emigriraju na zapad, oce samo da se osiguraju da bela Shengen lista ne bude karta u jednom pravcu za pola Srbije pa odrzavaju gorepomenute proizvode u punoj kvaliteti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top