Postal 2 Eternal damnation

User Friendly

Buduća legenda
Poruka
25.007
Zahteva:
-osnovnu verziju postala (ima na rapidshare-u da se skine)
-Apocalyptic Weekend ekspanziju (kucajte na youtube download AW free i lik je ostavio link)
-Postal Share The Pain (besplatna verzija multiplayer-a,moze da se skine bilo gde osim na oficajlnom sajtu postala a besplatan je:dontunderstand::dash:)
-Eternal damnation (na file frontu kucajete EchoDelta.exe i isto je besplatan jer je uradjen kao mod a velicine je ok 1,1 gb na hardu je oko 2 giga)
-ako ne radi kako treba na sajtu moddb moze da se skine patch isto dzabe!

Iako ima dosta da se skine stvari igrca/mod je mnogo dobar. Presao sam igricu dva puta,ima sjajnu i bolesnu pricu i nije vezana za likove iz Postala 2! Kroz igru se boris protiv zombija,(pricu ako napisem nece biti zanimljivo posle igrati) pocetak je u ludnici odakle bezis i boris se protiv obezbedjenja,ludaka sa satarom i policajaca a posle poklako prica dobija zaplet i prepuna je obrta,glavni cilj je da sprecis pakao na zemlji! U inventaru ima bas dosta oruzija (motorna testera,sekira,palica,vile,pistolji,samostrel...) i fino su uradjena,ali mnoga su neupotrebljiva jer su zombiji prilicno jaki! Grafika je solidna,neke misije su bas dobro uradjene ali 3 misija kad si u luci je malo sjebana ali moze da se igra i posle toga situacija se popravlja! Zombiji napadaju u gomilama i ko ima slabiju masinu moze mu se desiti da pocne negde da koci,moze da se igra predje za jedno 2 dana intenzivnog igranja!

Toplo preporucujem jer sam odusevljen igrom a bas volim ovaj horror survival zanr i po meni ovo je mnogo bolje od ovog sranja sto su napravili left for dead! Pozz!

intro
 
Poslednja izmena:
Sada sam se setio da nisam igrao postal na novijem kompu, tada sam cekao loading scene po 5min i nisam ga odigrao aaaaaaa. Ajd da ne trazim i to, Postal 1, Postal 2 i Postal 3..to su svi delovi ? Nema nekakvih expanzija ?
 
Poslednja izmena:
Sada sam se setio da nisam igrao postal na novijem kompu, tada sam cekao loading scene po 5min i nisam ga odigrao aaaaaaa. Ajd da ne trazim i to, Postal 1, Postal 2 i Postal 3..to su svi delovi ? Nema nekakvih expanzija ?

Pa naslov teme ti je expanzija za expanziju postala 2 :lol: Hocu reci da imas ekspanziju za postal 2, apocalipse weekend, a eternal damnation trebas da instaliras preko te ekspanzije
 

Back
Top