Sitna pukotina na plafonu

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sta mislite da li zene koje teraju decka da ih dugo ceka za sex ustvari sex ni ne vole, jer da ih svrbi one bi pristale ranije?
I da li takve zene kad na kraju pristanu (verovatno cesto i protiv svoje volje) vide sitnu pukotinu na njegovom plafonu za koju ni on nije znao?
 
Sta mislite da li zene koje teraju decka da ih dugo ceka za sex ustvari sex ni ne vole, jer da ih svrbi one bi pristale ranije?
I da li takve zene kad na kraju pristanu (verovatno cesto i protiv svoje volje) vide sitnu pukotinu na njegovom plafonu za koju ni on nije znao?
Тако су васпитане. Све су то страхови.
Могуће је да не воле секс, али нису оне "криве" због тога.
Тешко им је да се опусте због стега које су им наметнуте у детињству.
 
Sta mislite da li zene koje teraju decka da ih dugo ceka za sex ustvari sex ni ne vole, jer da ih svrbi one bi pristale ranije?
I da li takve zene kad na kraju pristanu (verovatno cesto i protiv svoje volje) vide sitnu pukotinu na njegovom plafonu za koju ni on nije znao?

To je poradi toga što su muškarci evoluirali. Nekad su videli svetlucanje u ženskom oku i odmah se prihvatali posla. Onda im je rečeno da one možda bi, a možda i ne bi, al uglavnom bi, al ne obavezno s njima.
E, otkad imaju te ovaj... sobe, muškarci oklevaju da pokušaju tog drugog da umlate i pojedu.
I onda im popuca plafon. :neutral:
 
Sta mislite da li zene koje teraju decka da ih dugo ceka za sex ustvari sex ni ne vole, jer da ih svrbi one bi pristale ranije?
I da li takve zene kad na kraju pristanu (verovatno cesto i protiv svoje volje) vide sitnu pukotinu na njegovom plafonu za koju ni on nije znao?

Sigurno!

Licno sam cuo to.

Znao jednom devojku, izgleda OK ali ocigledno nezrela i promitivna... I kao neeema decka, pa neeema, decka... :roll: Ja reko da je upoznam sa drugarom koji nema devojku. Ono momak za svaku pohvali, izgleda super, pameta, ma faca! I ona se nieko nije dala... Stalno se neckala. Ja nisam navaljivao...

I posle nekog vremena povede se prica o sexu. I ona meni kaze u fazonu, ne vidi ona nista zanimljivo u tom sexu... Ona to odradi ponekad samo da udovolji decku (nasla ga je kasnije) i to legne na ledja dok on odradi i gleda u plafon... :neutral:

:hahaha: Nije mi rekla da li ima pukotinu... :lol:
 
Тако су васпитане. Све су то страхови.
Могуће је да не воле секс, али нису оне "криве" због тога.
Тешко им је да се опусте због стега које су им наметнуте у детињству.

U pravu si. A ni ti tipovi nisu krivi sto zele torbat, jel tako? Mozda se njima ni ne dize i ako im se nekad digne placu posle seksa jer su njime pogodjeni, ali im je drustvo nametnulo da su neke muskawcine i tako. Sve to nije u redu od drustva.:)

Nase drustvo je pokvareno i neemotivno.
 
Sigurno!

Licno sam cuo to.

Znao jednom devojku, izgleda OK ali ocigledno nezrela i promitivna... I kao neeema decka, pa neeema, decka... :roll: Ja reko da je upoznam sa drugarom koji nema devojku. Ono momak za svaku pohvali, izgleda super, pameta, ma faca! I ona se nieko nije dala... Stalno se neckala. Ja nisam navaljivao...

I posle nekog vremena povede se prica o sexu. I ona meni kaze u fazonu, ne vidi ona nista zanimljivo u tom sexu... Ona to odradi ponekad samo da udovolji decku (nasla ga je kasnije) i to legne na ledja dok on odradi i gleda u plafon... :neutral:

:hahaha: Nije mi rekla da li ima pukotinu... :lol:

cigLJa u zidu.:hahaha:
 

Back
Top