I sta sad?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Only Marko now

Ističe se
Poruka
2.411
Uobicajeno bi bilo da ja ucim. Kada nemam sta da ucim(kao sad) ,obicno uzivam u pivu sa kumom i ortacima ili sam sa boljom polovinom. Kad su svi oni zauzeti i nemaju vremena za uzivanje,ja se obicno zabijem u kucu i igram WoW ili sam na Forumu. U slucaju(poput ovog) kada me smori WoW,Forum prazan, a na stolu nijednog filma za gledati.........STA KOJI K....C SAD DA RADIM?:ceka:
 
Uobicajeno bi bilo da ja ucim. Kada nemam sta da ucim(kao sad) ,obicno uzivam u pivu sa kumom i ortacima ili sam sa boljom polovinom. Kad su svi oni zauzeti i nemaju vremena za uzivanje,ja se obicno zabijem u kucu i igram WoW ili sam na Forumu. U slucaju(poput ovog) kada me smori WoW,Forum prazan, a na stolu nijednog filma za gledati.........STA KOJI K....C SAD DA RADIM?:ceka:

Aaaaa, bas sam mislio da otvorim istu temu!!:worth:

To i mene zanima...drugovi su mi napolju, zvali me, ali se meni ne izlazi zato sto ce uskoro kisa... Kuci nemam sta da radim, forum me je smorio i bas asm hteo da pitam sta drugi rade u tim situacijama...:ceka:
 
Jaoo to se meni deshava svaki dan :poludeo:

upalim muziku na kompu, pa kad me smori uzmemo fon i stavim slushalice,a kad me to smori onda mp3 i slushalice..:lol:
ili vozim bajs... krenem do prodavnice bez razloga...
dobro,nama zhenskama je lakshe,nalakiram nokte jedno 300 puta :D
isprobavam fizure,presvlachim se,shminkam se... haha... prodje dan..:P
 
Jaoo to se meni deshava svaki dan :poludeo:

upalim muziku na kompu, pa kad me smori uzmemo fon i stavim slushalice,a kad me to smori onda mp3 i slushalice..:lol:
ili vozim bajs... krenem do prodavnice bez razloga...
dobro,nama zhenskama je lakshe,nalakiram nokte jedno 300 puta :D
isprobavam fizure,presvlachim se,shminkam se... haha... prodje dan..:P

Ehehehehe. Blago vama. U sitnim stvarima potrosite ceo dan. Ponekad mrzim sebe sto sam praktican pa ne smatram vaznim,rad na nebitnim stvarima. :mrgreen:
 
Uobicajeno bi bilo da ja ucim. Kada nemam sta da ucim(kao sad) ,obicno uzivam u pivu sa kumom i ortacima ili sam sa boljom polovinom. Kad su svi oni zauzeti i nemaju vremena za uzivanje,ja se obicno zabijem u kucu i igram WoW ili sam na Forumu. U slucaju(poput ovog) kada me smori WoW,Forum prazan, a na stolu nijednog filma za gledati.........STA KOJI K....C SAD DA RADIM?:ceka:

Spavaj brate ....
Ili chitaj knjigu neku ...
Ili idi na basket ili drugu rekreaciju poshto je danju nemoguce igrati na vrucini.
Tako ja radim , izlazim 1-2 dana uveche , 2-3 dana pauziram ( u pitanju je kinta :rumenko:) , a ta 2-3 dana mesham jedno veche basket , ili se zajebavam sa nekom knjigom ili gledam neki film.
Tu je uvek onanisanje :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top