Sta posle Vise skole?

lover_boy

Početnik
Poruka
8
Imam zavrsenu Visu poslovnu, odnosno Visoku poslovnu skolu (imam onih 180 bodova). mozda bi nastavio dalje, pa sam zeleo da se informisem, da li mislite da je bolje nastaviti fakultet ili upisati one Specijalisticke strukovne studije? Raspitivao sam se na FTN NS, ali tamo mi pada u vodu 13 ispita, a priznaju mi 11, malo mi to nije fer. Pa, ako imate licno iskustvo, ili ako ste culi da je neko nesto uradio posle vise pisite....

Neka pisu i oni koji su nastavili posle bilo koje vise, mislim, da ne bude vezana samo za vps. Mislim da ce ova tema trebati i ostalima koji su zavrsili vise skole a nastavili bi dalje.

pozdrav
 
Poslednja izmena:
Sve zavisi od interesovanja osobe, finansijskih mogućnosti i sl.
Ja sam završila Višu Poslovnu Školu i nastavila studije na Ekonomskom fakultetu na odeljenju u NS, inače u Subotici je centrala, sad to privodim kraju i imaću zvanje diplomirani ekonomista. Inače ima dosta da se uči, knjige su deblje u odnosu na Višu. Završavam po starom planu.

Jedan moj poznanik je posle VPŠ, takođe nastavio studije na EF, upisao je 3.godinu po Bolonji tj.novom nastavnom planu i ima obavezu posle ispita da radi završni rad tj.Bachelor rad. Mislim da je posle priznavanja ispita, imao ukupno 10.ispita.

Ako nisi spreman za ozbiljno učenje, možda su ti bolje strukovne studije, ali sve zavisi od nas samih.

Pozdrav!:)
 

Back
Top