Najveće greške pri ljubljenju

Milos.K

Početnik
Poruka
47
v139226p0.jpg
Najveće greške pri ljubljenju

Dve ključne stvari kod ljubljenja su hemija i tehnika. Nad hemijom možda nemate neku kontrolu, ali bar na svojoj tehnici ljubljenja možete da poradite kako ne biste došli u situaciju da pokvarite osećaj koji bi trebalo da doživite.

Evo nekoliko najčešćih grešaka koje se prave kod nespretnog ljubljenja prema tvrdnjama žrtvi ovakvih poljubaca i saveta kako da ih prevaziđete.

Prva greška: Napad usta!
Poljubac mora da bude nežan i lagan, a ne da izgleda kao da vas je napala pobesnela životinja.

Ako imate sumnej kako da poljubite partnera (posebno ako je u pitanju prvi poljubac) postupajte oprezno. Počnite polako, i pustite neka vas nosi trenutak u kome se nalazite. Forsiranje strastvenog ljubljenja može vačeg partnera zateći. Ponekada je bolje prepustiti partneru da vodi glavnu reč. na taj način možete i naučiti trik ili dva.

Druga greška: Bakin poljubac!
Ljubljenje bez jezika je najgore. poljubac ne mora da bude vlažan i klizav, ali ne mora biti ni potpuno suv i bez osećaja.

Zatvorena usta i malecno coktanje nikome nisu uzburkali strasti, pa se potrudite da u poljubac uključite kompletna usta. Ne dozvolite da to budu samo napućene usne i maleni "cmok".

Treća greška: Loš zadah!
Nije baš romantično ako u ustima partnera pronađete ostatke hrane, ili osetite neprijatan zadah iz usta partnera.

Uvek sa sobom nosite žvake ili bombone koje otklanjaju neprijatne mirise iz usta. Obavezno perite zube pre satanka. Nikakva superiorna tehnika u ljubljenju neće vas spasiti ukoliko imate neprijatan zadah.

Četvrta greška: Promašena meta!
Kako se osećate kada partner izvrši "napad" poljubaca na totalno pogrešna mesta, kao što je lizanje brade i obraza?

Povremeni poljubac u čelo ili obraz može biti sladak, ali jezik koji ostavlja trag po selom licu uopšte nije romantičan. Ne dozvolite sebi da nakon poljubaca vaš partner mora da koristi maramice ili peškir kako bi se doveo u normalno stanje.
 
Poslednja izmena:
naravno da ne zelim u svakom trenutku, postoje momenti tokom 24 sata kada mi se ne ljubi
mada sam ovde vise mislila na osobu, a ne trenutak

Svi imamo takve trenutke i obicno se osete..samo sam primetio kod pojedinih da nemaju nikakvu reakciju dok ih neko grli i pokusa poljubiti..gledaju na drugu stranu..ne dodirnu rukama..ni sekund ne bih ostao s takvom osobom koja ne reaguje i mislim da na srecu nisam ni bio s nekim poput tako hladnih osoba
 
Svi imamo takve trenutke i obicno se osete..samo sam primetio kod pojedinih da nemaju nikakvu reakciju dok ih neko grli i pokusa poljubiti..gledaju na drugu stranu..ne dodirnu rukama..ni sekund ne bih ostao s takvom osobom koja ne reaguje i mislim da na srecu nisam ni bio s nekim poput tako hladnih osoba

pa niko ne voli odsustvo reakcije, bolje i negativna, nego nikakva
meni kad nije do toga obicno kazem "manijaku, ostavi me" i napravim mu nes, umesto poljupca :mrgreen:
 

Back
Top