A(SEKSUALNOST) ILI NESTO DRUGO...

Andjelka777

Primećen član
Poruka
625
Vidim da je ovde puno iskusnog sveta, ali i mnogo onih koji se foliraju. Ono sto mene zanima je da li ima nekog ko bas i nije preterano iskusan a da je stariji(tu mislim iznad 25) i kako on/ona to dozivljava? Ja imam 28 godina i jos sam, ups, nevina. Bila sam dosta dugo u vezi s tipom koji je ispao impotentan, ali sam ja bila prilicno zaljubljena pa mi nije toliko smetalo. To je bilo pre 2 godine. Od tada nisam srela nekog ko mi se toliko svideo. I polako gubim nadu da cu takvog ikad i sresti... I kako bi, uopste, neki muskarac reagovao da mu devojka od 28 godina kaze da je nevina??
Ako sam ja bila ozbiljna i iskrena, to ocekujem i od vas...
 
Ja jos malo..pa punim 28(za manje od 6 god :lol: )..nisam preterano iskusna..ni preterano neiskusna..Hmmmm, a kako to dozivljavam? Bolje reci ..kako prezivljavam :roll: ma bice ok..znas i sama da je sve dobro kad se dobroo svrsi :D
Ako te neko iskreno voli, nece mu biti problem i da imas 40 god. i da si nevina..nista strasno :roll:
 
Hm, pa valjda mi to smeta. U sustini, ne bih mogla da budem s nekim ko mi ne znaci mnogo. Vidim da danas vecini ljudi to nije bitno,vazno je samo da im se neko svidi fizicki. Ja to ne mogu, ponekad mi je cak i zao sto je tako.Nas dve, drugarica i ja, koristimo isti nik, ona je godinu mladja i nema tih problema. Mada je i ona prilicno ''nerasplozena za saradnju''.
 
Andjelka777:
Vidim da je ovde puno iskusnog sveta, ali i mnogo onih koji se foliraju. Ono sto mene zanima je da li ima nekog ko bas i nije preterano iskusan a da je stariji(tu mislim iznad 25) i kako on/ona to dozivljava? Ja imam 28 godina i jos sam, ups, nevina. Bila sam dosta dugo u vezi s tipom koji je ispao impotentan, ali sam ja bila prilicno zaljubljena pa mi nije toliko smetalo. To je bilo pre 2 godine. Od tada nisam srela nekog ko mi se toliko svideo. I polako gubim nadu da cu takvog ikad i sresti... I kako bi, uopste, neki muskarac reagovao da mu devojka od 28 godina kaze da je nevina??
Ako sam ja bila ozbiljna i iskrena, to ocekujem i od vas...
Iskreno zalim tog jadnika koji ce ti skinuti mrak.
Pa njemu ce u najmanju ruku trebati busilica da te probije. Preporucujem mu onu sto radnici koriste kada kopaju ulice. Da sam ja u njegovoj kozi dao bih da te prvo neko drugi nacne pa onda dalje.
 
Iskreno zalim tog jadnika koji ce ti skinuti mrak.
Pa njemu ce u najmanju ruku trebati busilica da te probije. Preporucujem mu onu sto radnici koriste kada kopaju ulice. Da sam ja u njegovoj kozi dao bih da te prvo neko drugi nacne pa onda dalje.[/quote]

Iskreno ,toliki si jadnik da te ni baba od 80 godina ne bi pozelela za prvog tako da ne moras da zamaras svoju praznu glavu sa tim :!: :roll:
 
Mici ne uzbudjuj se... Taj ti uvek ima neki "pametan" komentar i uziva kada se drugi nerviraju zbog toga - lek je ignorisati kretena.
Uglavnom, tema...
Nevinost... o tome smo raspravljali mnogo puta.
Imam drugaricu koja se sa 28 godina kresnula samo 3-4 puta (a to je bilo pre 5 godina)... I sada je u fazonu gradimo karijeru frajer mi ne treba, zakucace on na vrata kad bude vrame sto bi ona njega trazila... Ne razumem je, iako mi je najbolja drugarica. Ali njen izbor.
Tako da je nevinost tvoj izbor (u principu tvoj izbor je bio da budes 2 godine sa tipom koji je impotentan, jer te sex nije zanimao). Ne treba da to uradis sa bilo kim (sex nikada ne bi trebalo da bude sa bilo kim), ali ne zaboravi da nemas 17 godina, pa se zabavljas sa deckom pola godine, godinu, a on ce da te ceka dok ne budes spremna. To zaboravi, pogotovo u nasim godinama. A i takvi su extra retki. Uostalom, po mom misljenju nevinost nije bauk niti nesto sto treba da se urami i da se mase carsafom kao dokazom i slicne gluposti. Ta membranica je tu i posle jedne sekunde vise nije tu, niti si ti fizički menjas niti psihicki,... niti ima vatrometa niti se to posle vidi na tebi... Gluposti iz 19. veka.
Da ce naici onaj sa kojim budes pozelela sex naici ce. Da treba da im kazes da si nevina iskreno, najiskrenije moguce... nemoj. Ne pre samog sexa. Do tada ces moci uostalom da ocenis kakav je i kako bi mogao da reaguje (uostalom ako je potencijalni kreten do tada ces ga sutnuti). Ma koliko potencirali na to da treba da budes iskrena i da mu kazes... ljudi su cudo, a ti mozes da "prodjes" na dva nacina:
1. ili ce se oduseviti (Draga, cekala si mene, ne boj se ja cu ti pokazati cari sexa...)
2 ili ce ti se smejati (to znam iz price sa tipovima koji su u fazonu "Ja da u ovim godnama skidam nevinost i da je ja ucim sexu... ma vazi...").
Sto da rizikujes ono drugo?! Nema potrebe. I da se posle osecas glupo i da te je blam i sli. I da ti sve presedne.
Da ti se zahvali za to sto si bas njega cekala sanse su 10%. Malo je takvih tipova (cak im se smanjuje broj i u spanskim serijama). Vise je ovih drugih (zalosno, ali tako su "vaspitani").
Realno situacija je ovakva. Nema potrebe da je ulepsavam, velika si devojka znas i sama kako je.
A ono sto ja tebi iskreno, najiskrenije zelim je da nadjes normalnog - nekog u onih 10%! :wink: :D
 
Andjelka777:
Vidim da je ovde puno iskusnog sveta, ali i mnogo onih koji se foliraju. Ono sto mene zanima je da li ima nekog ko bas i nije preterano iskusan a da je stariji(tu mislim iznad 25) i kako on/ona to dozivljava? Ja imam 28 godina i jos sam, ups, nevina. Bila sam dosta dugo u vezi s tipom koji je ispao impotentan, ali sam ja bila prilicno zaljubljena pa mi nije toliko smetalo. To je bilo pre 2 godine. Od tada nisam srela nekog ko mi se toliko svideo. I polako gubim nadu da cu takvog ikad i sresti... I kako bi, uopste, neki muskarac reagovao da mu devojka od 28 godina kaze da je nevina??

Sve zavisi od devojke. Ako je ruzna onda bih je razumeo u potpunosti, ako nije onda bih pomislio da ima nekih problema (u porodici, sa zdravljem, sa materijalnim stanjem, opstim nezadovoljstvom i slicno). Andjo, licno smatram da razlog za to postoji i da ti veoma dobro znas sta je to sto te sprecava da upoznas nekog ko bi ti se zaista svideo. Ja sam ubedjen da te je pasivnost i zatvorenost prema svetu i ljudima i dovela u taj polozaj u kojem si sada. Ima puno muskaraca i devojaka dovoljno za svakoga od nas!! :P Pa evo cak ovde i na forumu.. :wink: Ali niko nece da ih lovi umesto tebe, to ces vec morati sama da uradis. Znaci podesi dobro mamce i pravac na muskarce!!! :lol:
 
Steffan:
Iceman:
Princeza:
Mici ne uzbudjuj se... Taj ti uvek ima neki "pametan" komentar i uziva kada se drugi nerviraju zbog toga - lek je ignorisati kretena.

MA IDEM SADA DA TI JEEBEM DZUKELU, JEL TI JASNO?!?!?! :evil:

hahahahaha... sta ti je kuce krivo manijace jedan!! :lol:
Pa kuca nece moci da prica koliko je ocajan bio :lol: :wink:
 
Mici $:
Steffan:
Iceman:
Princeza:
Mici ne uzbudjuj se... Taj ti uvek ima neki "pametan" komentar i uziva kada se drugi nerviraju zbog toga - lek je ignorisati kretena.

MA IDEM SADA DA TI JEEBEM DZUKELU, JEL TI JASNO?!?!?! :evil:

hahahahaha... sta ti je kuce krivo manijace jedan!! :lol:
Pa kuca nece moci da prica koliko je ocajan bio :lol: :wink:

JOOOOOOOJ, HAHAHAHAHAHAHA, KAKO SE ISMIJAH, HAHAHAHA, MICI TI SI KRALJICA !!! :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Mici $:
Steffan:
Iceman:
Princeza:
Mici ne uzbudjuj se... Taj ti uvek ima neki "pametan" komentar i uziva kada se drugi nerviraju zbog toga - lek je ignorisati kretena.

MA IDEM SADA DA TI JEEBEM DZUKELU, JEL TI JASNO?!?!?! :evil:

hahahahaha... sta ti je kuce krivo manijace jedan!! :lol:
Pa kuca nece moci da prica koliko je ocajan bio :lol: :wink:

Odi odi... :twisted: pa kada ti ga odgrize... :shock: Ups... :shock: nema sta da odgrize...
Nebitno... vratite se ljudi na temu nije fer prema devojci!
 
Valjda je sve receno ...nemoj da ocekujes previse,ne mastaj o ruzinim laticama i svecama oko kreveta sa baldahinom ,uradi to sa prvim deckom koji dotakne nesto u tebi i neces se pokajati ...jer cekajuci "pravog " naidje neka budala koja u tom trenutku izgleda kao tvoj lik iz maste i posle izvesnog vremena provalis kakav je u stvari i na kraju sebi postavis pitanje : " *ebote pa koga sam ja toliko dugo cekala?
Toliko ...pozdrav
Ps: Zdravlje na prvom mestu :wink: :lol:
 
Hvala na iskrenosti. Posto je pitanje postavila moja najbolja drugarica koja koristi moj nik, osecam se duznom da nesto dodam. kao prvo, devojka jeste povucena, ima neke svoje principe i ja to cenim.A sto se tice izgleda, ona je sve samo ne ruzna.U stvari, uvek ima nekog ko je zainteresovan, ali ona nikad nije. Jednostavno ne prihvata nekog ko joj ne odgovara u potpunosti. Verujem da je to i problem. u svakom slucaju, hvala vam svima u njeno ime.
 
Andjelka777:
Hvala na iskrenosti. Posto je pitanje postavila moja najbolja drugarica koja koristi moj nik, osecam se duznom da nesto dodam. kao prvo, devojka jeste povucena, ima neke svoje principe i ja to cenim.A sto se tice izgleda, ona je sve samo ne ruzna.U stvari, uvek ima nekog ko je zainteresovan, ali ona nikad nije. Jednostavno ne prihvata nekog ko joj ne odgovara u potpunosti. Verujem da je to i problem. u svakom slucaju, hvala vam svima u njeno ime.

Jos iskrenije... Kazi ti drugarici da izbirac naidje na otirac!
Mani ti to povucena u 28 godini. Principi... svi ih imamo, ali to ne znaci da ne treba da budemo fleksibilni. I nadam se da je ona svesna da ce sa godinama biti sve probirljivija i da na kraju ako tako nastavi niko joj nece odgovarati. Sta znaci ne odgovara u potpunosti?! Hoce neko da kaze da se moj decko i ja slazemo 100% u svemu da smo ne daj boze (i za njega i za mene vazi isto) identicni... ma vazi... bilo bi dosadno. I da se sada ne shvati da ja nisam birala. Jesam birala sam, jer sam bila u poziciji da biram. Pa jednom izaberes dobro jednom ne... sve je to zivot - idemo dalje! Ali sa 27 nisam dozvolila sebi da sedim i cekam princa... davno sam shavatila da nece doci ako ne zna na cija vrata treba da zakuca... Zivot je kraci nego sto se misli.
I jedno mi nije jasno - kako joj je odgovarao u potpunosti decko koji je impotentan i to joj nije smetalo?!
Rekoh vec da se oko te nevinosti dize nepotrebna frka... Mnogo je bolje da devicnjak ne postoji. Onda mnoge blokade u glavama i muskaraca i zena ne bi postojale! I sve bi bilo jednostavnije!
 

Back
Top