Astroloske analize za sedmicu

Strucnost&preciznost

  • vise nego zadovoljavajuce

  • prosecno


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Olivera Katarina

Zainteresovan član
Poruka
174
Jutros u 7.29 oformila se prva cetvrt Meseca ili u astroloskom prevodu, Sunce u Raku je stvorilo kvadrat prema Mesecu u Vagi.
Kao I svaki kvadrat I ovaj ce se unositi podsvesno ili svesno neurozu I krizna pitanja nevezano za sta, ce isplivati na povrsini I mi cemo osecati potrebu da nesto prosto resimo oko njih. Osecacemo se sposobnim da preuzmemo akciju. Medjutim, kad se stisa euforija, kad se glava malo ohladi, kad postanemo svesni kako te nase krasne akcije koje uticu em na nas em na ljude koji su nam posebno bliski srcu – su verovatno samo pogresni pokusaji…I greske. Sve sto smo zapoceli na mlad mesec koji bese 22.Juna, sad ce biti suoceno sa prvim spoticanjima I preprekama. Elem, ovaj kvadrat So I Mo se desava na 7*52’ Raka (Vage) I najvise ce ga osetiti oni koji natalno imaju licne planete na 6/10* kardinalnih znakova (Rak, Ovan, Jarac I Vaga)…

Recimo moj Jupiter je na 6*1’Raka u 11.polju (samoizrazavanje drugih, prijateljstva, grupe…) a vladar je petog polja (samoizrazavanje Ega, kreativnost, ljubav jelte LJUBAV :hahaha: :heart:….peta kucica je lepo dizajniran prostor…)a tranzitni Jupiter (EKSPANZIJA) sedi na Neptunu (EMPATIJA PLUS Vladar osme:proslost I tajne I karma) dok je Neptun jos dispozitor moje Venerice (ljubav,osecanje, empatija sobirom da imamo jato Riba u okultnom jos polju I polju najdubljih sadrzaja podsvesti) u sedmom polju (polju odnosa, drugih) I sad lepo zakljucujemo da cu ja danas da lupam glavom o svim mogucim ljudima za koje sam bila emotivno vezana ili ostala od prijatelja do muskaraca pa jos sve sto je ostalo na rangu osme, dakle nedovrseno … jos ce Neptun da me muci sa empatijom I tako…a ja necu smeti bas nista danas da resavam po pitanju tih odnosa kompliciranih I mutnih – jer Neptun daje I laganje jelte I kojekakve muljaze…oko tih ljudi, a opet Jupiter koji je veliki filozof ce da se razbija moje nerve a jos kako mu je dispozitor Mesec (dusa) koja vuce ceo moj natal skoro I vlada karmickim stvarima ponajvise…Hmhm….verovatno bolje da se usredsredim na neki posao I pretocim ovu psihicku muku na plan uljanih boja ili makar astrologije…:andjeo:

Kako je tranzitni Mars od 31.maja usao u jato Bika I pri tom je do 27.Juna bio u zagrljaju Venere u Biku…Venera kao njegov dispozitor ga je olenjila, razmazila…I on je gospodin covek sad jos mamuran I pospan od njenih prstica koji su ga tek malo sad napustili … tako da ne ocekujte da je oran za neku akciju…bar do 11.jula on ce biti kao turcin, muskarci ce globalno biti u nekoj vrsti hibernacije a zene ce hvala Bogu, morati OPET da preuzimaju inicijativu…Medjutim ovaj Mars u Biku ce mnooogo razmisljati o emocijama, ljubavi I zenama koje su mu bile jako vazne I kojima je bio nezno privrzen, pa da se tesimo..:)
E sad ta Venera u Biku, koja ce tu jos boraviti do 5. jula je jako senzualna I culna,prirodna, pre svega…ali I posesivna I kako je Zemljana trazice dokaze….Apetiti za zadovoljstvom kod zena posebno a I kod svih globalno ce biti prenaglaseni. Bik vrednuje Zivot samo ako je obojen kroz sva cula. E sad to posedovanje I posesivnost nije nikad bas najbolje resenje no dobro…To ce drmati podsvesno ili svesno u svakom slucaju. :thumbdown:

Sta se desava tokom sedmice, ukratko? :tajna:

Venera pravi kvadrat prema Hiron-Jupiter-Neptun konjunkicji I sekstil prema Uranu od utorka prema cetvrtku, sto ce svakako izazvati tenzije na planu ljubavnih pitanja, sta smo dali a sta dobili, sta smo prihvatili a sta odbili,koliko smo sebe uopste dali u Ljubavi…I sta zapravo ljubav za nas znaci… Naravno razocarenja koja mogu iskrsnuti zbog nerealnih ocekivanja, koja drugi nece ispuniti…:pms: I nerealnih ocekivanja od Ljubavi I onih koji bi trebali da nam ih ispune na ovom planu.:rida: U isto vreme, imamo mogucnost da “odrastemo” da malo budemo introspektivni :cistinaocare: I prosto iskoristimo ovu razocaranost kao nesto sto je dobro sto se desilo SADA da nas ipak trgne da ne zivimo vise u iluzijama I da prosto neke stvari ne prihvatimo, ali uoblicimo u nekoj formi u nasoj psihi I dusi I protljamo oci koje ce upijati horizont Buducnosti! :ceka:
I treba da naucimo da dajemo vise slobode svojim partnerima I imamo vise razumevanja za one do kojim nam je stalo. Dakle, malo celulit svog Ega istipati brsljanovim gelom…:mafijas:

Dakle sutra Hiron 90* Venera ucinice da se osecamo nekako plasiljivo, nesigurno I povredjeno u odnosima, vezama… nije bas neki prijateljski tranzit, treba izbegavati ujedanja bilo koje vrste

1 – 2 jula, imamo kvadrat Venere prema Jupiteru, Neptunu i sekstil prema Uranu.
Sta to ponaosob znaci sve? :dontunderstand:

Prvo, 90*prema Jupiteru: oseticemo jaku zelju za za vise zadovoljstva u zivotu sto ce biti preveliki zalogaj tokom ovog tranzita. :tost: Dakle malo cemo biti podlozni da preterujemo I sa emocijama, da ih preuvelicavamo mozda skroz nerealno, I svakako da ocekujemo neobjektivno od strane drugih koji treba na sve to da odgovore. Nece to uraditi. Partner ce u svakom slucaju govoriti rezervisano. :aha: Nemojte ga juriti sa tiganjem u ruci. :azdaja: Ili oklagijom! :histericna: Jezik je ponekad vrlo nedostupan. ;) Iako ga svi imamo. Mozda necemo imati lose namere, zlonamerne, ali ushicenja I ta malo naduvana osecanja mogu baciti maglu na stvarnost I sami mozemo pored trazenja I zahtevanja od drugog, biti ti koji obecavaju vise no sto mogu da ispune.
Venera 90* prema Neptunu: dakle veze ce ici gore/dole…Videcemo ono sto bismo voleli da vidimo, cucemo ono sto zelimo da cujemo…bice sve iz krajnosti u krajnost, u svakom slucaju sami cemo sebe staviti u poziciju da budemo na kraju totalno razocarani, kad tresnemo glavom o zid. :dash:
Venera sekstil 60* Uran: ovaj tranzit je lep jer ce pojesti sve nase strahove prema rizikovanju, bicemo spremni da se upustimo u neke pustolovine, privlacice nas sve sto je neobicno, drugacije, novo pa je moj savet umesto da se bavite emocijama I vezama sto nece voditi nikud, bolje da usmerite svoju energiju prema stvaralastvu ma koje vrste. :orkestar:
Od 4-6 Jula Venera je u kontraparalelu prema Plutonu sto nam saopstava da ce opet emocije da budu u pozamasnim intezitetima, natopljenim strahom od neverstva, globalno nesigurnoscu u vezama ko je u vezama,posesivnost, I onim osecanjem neceg SUDBINSKOG sta god to bilo :ljubomoran:
Od 6/7 Juls imamo kvinkus Venere prema Plutonu a to opet kaze: vreme doslo za prilagodjavanje I ponovo procenjivanje odnosa I nas u njima, globalno preispitivanje naseg socijalnog zivota. Pitanja moci I kontrole ce biti dovedena u fokus. Nerazumean ili iracionalan strah od gubitka takodje ali I dosta ljubomore …bice na pomolu. Probajmo da izbegnemo ove lose sadrzaje. Nema tabletica za mucninu koja vam moze pripasti. :hvala:
Od 16/17 Jula imamo Veneru na 30* od Merkura: komunikacija izmedju ljubavnika ili zaljubljenih Bica ce biti nezadovoljavajuca. Hm. Povrsna I verovatno nekako nespontana, dakle kao I svaki 30* dace neurozu I kocenje… Dakle romantika ce biti sa slagom povrsnosti, pa izbegavajte ove dane za neke sudbinske susrete.
Globalno od 3 Jula cemo svi biti zabojeni Merkurom u Raku, dakle emocijama, pa ce biti veliki izazov preziveti ove tranzite objektivnih stavova I pogleda. :cvet:

Sta nam jos kaze sabijski stepen za 8* Raka gde je Sunce?

''Zecevi obuceni u odelo, na paradi''

Sta ovo znaci?

...Odelo cini coveka…


Hm, ovo je zapravo sugerisanje (a I Mesec je u Vagi sto potvrdjuje) da odeca ne sluzi samo da pokrije jelte telo vec je nekad neophodna I za nekakve vrste uspeha, da budemo lepi jelte I privucemo lepo u zivotu, ne ulazim u detalje, sta to sve moze biti. Mozda kada sebe malo istaknemo I posvetimo paznju sebi I svom izgledu, se osecamo I zadovoljnije, pothranimo Ego, a to ce nam trebati sobzirom da nisu slavni tranziti koji stoje pred nama vrlo izazovno donoseci razocarenja posebno na planu emocija. E sad ovo je samo jedno znacenje ovog stepena ..Zapravo ova slika sabijskog simbola nam prica pricu I o stidljivosti koja nece biti shvacena od strane drugih. Zapravo, mnogi se nece osecati prijatno u svojoj kozi I trudice se da se zamaskirano prikazuju pred drugima, doza bojazljivosti ce biti u krvi..Mozete se oblaciti idejama I idealima sto je dobro…mozete svoj dom dekorisati, obradjivati dvoriste ili petljati po njemu (evo danas moj otac od ranog jutra sanirao slucaj poplave sobzirom da je dvoriste u nagibu a u Srbiji I valjevu losa komunalna usluga I kanalizacija uvek problem kada ima mnooogo kise, vecito poplavi nesto…jos sve se sruci od komsija! Kako je sunce u raku a rak vodeni znak, nema sta!!!! ) Neko ce ici na neko slavlje ili neki dogadjaj gde ce biti okupljeno dosta ljudi (eto recimo juce deca uzimala svecano svoja svedocanstva I slicno ) Treba razmisljati o iskustvima koje mozemo dobiti u svakom slucaju iz razlicitih sutuacija koje nam se dese.
Kljucne reci ovog simbola: nepokretljivost, stidljivost, sramezljivost, ali I spremnost sa druge strane za uzletanje u nove dimenzije stvarnosti….


Olivera Katarina
:prstic::rumenka::heart:

Izvinjavam se ako ima gutanih slova i slicno...

 
Poslednja izmena:
Odlican text, sve pohvale autorki! :)

Hvala puno tebi :rumenka::zaljubljena: na pohvalama :heart:
Elem ne znam da li cu stici jer sam prezauzeta konstantno i sve radim kao u letu...da napisem prognoze za sledecu nedelju i globalno ovaj mesec koji je vrlo vazan jer ce se desiti i lunarna eklipsa sad uskoro kada se stvori pun Mesec u ranu zoru 7.jula, u 5.21h - Mesec ce biti na 15*24' Jarca u opoziciji svakako sa Suncem na 15*24' u Raku...a svaka posebno lunarne eklipse su zabojene pitanjima odnosa...I jako je vazno videti kome ce i kako aktivirati nebesa licna, jer globalno uticaj eklipsi je negde do 6 meseci....:cao:
Treba obratiti paznju posebno na licne planete ako padaju na 13/17 stepeni kardinalnog znaka...:kiss:
 
Ja se ne razumem, pocetnik sam u astronauci, ali znam da sam ovan(21.36)/devica(19.42) sa marsom(VIII, 19.38), venerom(VIII, 22.41), suncem(VIII, 21.36) i merkurom(VII, 5.34) u ovnu, a mesec mi je u 11. kuci u raku na stepenu 23.16

muz je bik(20.3)/vaga(14.24), a mars(X, 26.45) mu je u raku, venera u biku(VII,9.40 ), a mesec u vagi(XII, 4.54)


ja nemam tri blage sta nam sve to znaci :dontunderstand: , ali znam da se sinoc izdrao na mene iz cista mira, urlao, bacao stvari itd. :eek:
jutros se izvinio, ali sam ja sad ta koja se povukla u svoju ljusturu.

jel nam ovo ''trenutno'' zbog tih tranzita? ima li nade za nas, jer smo vec duzi period uzasno zategnuti, a on je sve svadljiviji... :sad2::sad2::sad2:
 
Ja se ne razumem, pocetnik sam u astronauci, ali znam da sam ovan(21.36)/devica(19.42) sa marsom(VIII, 19.38), venerom(VIII, 22.41), suncem(VIII, 21.36) i merkurom(VII, 5.34) u ovnu, a mesec mi je u 11. kuci u raku na stepenu 23.16

muz je bik(20.3)/vaga(14.24), a mars(X, 26.45) mu je u raku, venera u biku(VII,9.40 ), a mesec u vagi(XII, 4.54)


ja nemam tri blage sta nam sve to znaci :dontunderstand: , ali znam da se sinoc izdrao na mene iz cista mira, urlao, bacao stvari itd. :eek:
jutros se izvinio, ali sam ja sad ta koja se povukla u svoju ljusturu.

jel nam ovo ''trenutno'' zbog tih tranzita? ima li nade za nas, jer smo vec duzi period uzasno zategnuti, a on je sve svadljiviji... :sad2::sad2::sad2:

Heeeeejjjjj, ovo su astroloske analize globalne :dontunderstand: , tema za uporedne horoskope postoji..:whistling: .I sta vec...Nemojte ovde postavljati takve komentare prvo i to nabrajanje ko sta ima, postavi se karta uporednog na odgovarajucoj temi a onda ako neko ima vremena on ce pogledati to. Tranziti globalno jesu jaki i do oktobra meseca tj zavrsno sa godinom svasta ce se svima izokrenuti za 360* :mrgreen:

 
ja se izvinjavam :rumenko:, navela sam sve sto znam da ima veze sa rakom i vagom i mesecima u istima, zato sve ono ispisah :roll: , a pitanja i karte i jesam postavila na odgovarajucim temama...

posto se ne razumem vise od zagrebanog po astroloskoj povrsini :dontunderstand:, sve sam napisala samo da znam da li i ako da, u kolikoj meri se to odrazava na nas...

mislim, kad sam videla da se pominje mesec, rak, pa jos i vaga, posle onog sinoc, iskreno se isprepadah... :eek: :sad2:

sorry again!
 
ja se izvinjavam :rumenko:, navela sam sve sto znam da ima veze sa rakom i vagom i mesecima u istima, zato sve ono ispisah :roll: , a pitanja i karte i jesam postavila na odgovarajucim temama...

posto se ne razumem vise od zagrebanog po astroloskoj povrsini :dontunderstand:, sve sam napisala samo da znam da li i ako da, u kolikoj meri se to odrazava na nas...

mislim, kad sam videla da se pominje mesec, rak, pa jos i vaga, posle onog sinoc, iskreno se isprepadah... :eek: :sad2:

sorry again!


Pa sigurno da utice....
Navedoh na sebi primer
Jos kako je merkur usao u raka nije zgodno....;)
 
Све похвале за уложен труд и за веома прецизно урађену седмичну анализу!
:hvala:
Ах, тај водени, сензибилни Рак; кад год нам се он догоди, увек нам '' пружа'' прегршт емоција, реке суза, а и поплаве нас не заобилазе ових дана.:roll:
:bye:
 
Све похвале за уложен труд и за веома прецизно урађену седмичну анализу!
:hvala:
Ах, тај водени, сензибилни Рак; кад год нам се он догоди, увек нам '' пружа'' прегршт емоција, реке суза, а и поплаве нас не заобилазе ових дана.:roll:
:bye:

a ne draga nije to samo sto je Sunce u Raku....:aha:
Vec je 7jula ujutru rano u 5.21 bila Lunarna eklipsa :tajna: a uskoro nas ceka i solarna,:tease: rak to svakako pojacava a znam kako je, meni Mesec vuce pola karte sa Venerom i ova eklipsa mi je pala u peto polje na Neptun, koji je dispozitor Venere i vladar osmog polja, da ne govorim da je inace pala i na progresivni Mesec....hmhmh....:eek:
btw kad padne na nesto bitno uticaj je oko godinu dana inace klasicno 6 meseci za svaku

 
A kako bih mogla da odredim gde se odigrala i na sta uticala i utica Ce kod mene ta lunarna (solarna) eklipsa?:think::rumenko:


Lunarna eklipsa - Mesec bio na 15*24' Jarca u opoziciji svakako sa Suncem na 15*24' u Raku...dakle obratiti paznju na 15*Jarca i Raka, naravno orbisi do 3 stepena dozvoljeni
Takodje treba obratiti paznju posebno na licne planete ako padaju na 13/17 stepeni kardinalnog znaka...Napisala gore negde...
Onda, treba obratiti paznju, recimo meni je lunarna eklipsa pala na Neptun, dispozitor venere a vladar 8.e, a pri cemu je progresivni Mesec takodje na tom Ne...tako da treba obratiti paznju i na progresivne planete i solar.
Lunarna RAZLICITO od solarna
Luna bese mesec a solar bese neko Sunce....;)
 
Full Moon Lunar Eclipse....:dontunderstand: sreda, 5.avgust 2009. u 20:55H​

Sreda uveče, dakle biće krunisana jakom mesečinom...Opozicija Sunca u Lavu i Meseca u Vodoliji...a u Valjevu ove noći Tuborg žurkica na trgu.....Bit će veselo!
Pun Mesec je trenutak kulminacije drame koja je započeta tokom mladog Meseca...Tako da sad se setite prošlog mladog meseca šta ste činili, započinjali....prekidali....Ljudi su često nerazumni na Mlad Mesec, u to sam se uverila...pa ne mogu da siguram da će svima da prija pun mesec i ovaj njegov vrhunac....
Inače, pun mesec će biti angažovan za romansu, ljubav, veze....da ne zaboravim FLERT!
Lavovsko Sunce je ponosno i prilično individualno (zato ja kao Asc Lav sa SO na MC-u obožavam avgust!) i nije zadovoljno u potpunosti idejom da bude samo jedan od članova 'tima'... Medjutim, Mesec u Vodoliji jeste pobornik individualnosti i originalnosti ali se zalaže za kolektiv! On je dosta impersonalan na neki način..svoj ali negde suštinski, Vodolija je samo negde u dnu dna svoja, a to ne pokazuje svima....... Tako da je Vodolija negde deljiva.
Ovaj pun mesec nam daje upravo konflikt - biti svoj i van 'tima' i biti isključivo deo mase! Tako da opozicija So/Mo nikad nije zgodna. Tu je jak sukob energija koje treba da budu uskladjene. Jer je Sunce naš svesni Ego a Mesec je njegovo ogledalo i on pije njegovu svetlost...Pun Mesec je kao dva razjarena ljubavnika, sada već ex....
Inače ovaj pun mesec je nekako približan, udaran Lunarnoj eklipsi...a već sam objašnjavala da su lunarne eklipse obojene pitanjima veza i emocija. Tako da će nedostatak nečega da nas trgne i kriza će na tim nedostacima da iskrsne! Odjednom, vidimo šta to nemamo a SILNO ŽELIMO! Jake potrebe će da figuriraju...MI. U celoj priči. Kao glavni junaci drame.
Šta je simpatično kod ovog kriznog perioda? Da će da pokrene lančano veze...U smislu, dvoje će prosto shvatiti da ne žele vezu ponaosob, te veze će verovatno onako porcelanski da se razbiju...i ove dve osobe će pronaći jedna u drugoj to čega su bile gladne! Probudiće se iznenada i uvideti: ''TI si Taj/Ta...:) a ja sa ovim kretenom/seljankom! kidam nerve i delim krevet! Kako sam bila glupa/glup!''
Svakako, ne znači da će ovo da dotakne samo taj odnos izmedju dva Bića koja treba da čine Jedno..konjunkciju So/Mo... :heart:
Odnos Vas prema vašem telu kao hramu vašeg bića, prema zdravlju, odnos Vas i vašeg okruženja, prijatelja i kvazi prijatelja...Dakle najrazličitiji lanci...Uostalom, kada se desi jedno budjenje to aktivira i sva druga...Promenite vezu, odjednom ste u novom okruženju, više raspoloženi, ne boli vas glava, ne pijete bromazepame i sl...Dakle...lančano budjenje...Jer pun Mesec je upravo TO - silna svetlost koja čini noć bez mraka, sve što je tinjalo ispod površine, polako počinje da bude primećeno, oho TU je a mi ga sve vreme nismo primećivali, nismo možda namerno hteli...Neptunska zavera je nekad jako sladunjava i daje naizgled mirne snove...Jer mnogo toga što tinja je mučno ali sa problemima se moramo sukobiti licem u lice, dok ne provalimo patos srži problema...
Takodje pun Mesec nam može dati kao neki prolom jake volje, energičnosti, želećemo neku akciju, nešto da uradimo za sebe, da se dobro sredite recimo i zapalite u grad! Sami ćete negde osetiti svežinu i nešto drugačije, novo, pokrenuto...ali neće to biti racionalizovano u vašoj svesti...Zato ćete biti uzbudjeni jer neizvesnosti obično taj polet i pružaju... Srljanje u nešto a ne znate ni sami šta je to...Niti gde ćete dogurati...Svakako uticaji punog Meseca će da potraju duže...Možda ga osetite u pravom smislu i krajem meseca...Nije isključivo... Ili kroz 6 meseci... Imate fore 6 meseci....U svakom slučaju energije će biti prisutne wake up! :per:
Dakle osa Lav/Vodolija će dati taj rascep izmedju personalnog/impersonalnog...Šta ja to želim/šta ONi to žele...Lav poseduje kreativnu stvaralačku energiju koja je sposobna da samoispolji indivudalni Ego a on se pothranjuje u slučaju ove lunacije, upravo kroz emociju, uživanje koje daje romansa...Dok šta se dešava sa Mo u Vodoliji? Ovaj mesec je otudjen, Vodolija vlada impersonalnim, ne intimnim, distancom, grupama, masama, nema Ja tu....Nas 3000 je jedno...Dakle...Vidimo da je ovo pojači sukob interesa. A Mesec je naše nesvesno tako da ćemo verovatno biti rascepljeni izmedju samih sebe ponajviše...Nesrećni u onom što drugi očekuju od nas da radimo i opet nesposobni da izguramo to samo naše što želimo za sebe...Osećaj krivice, straha, nesigurnosti...Konfuzije sve je to negde deo ovog punog Meseca. Šta je više romantična veza a šta prijateljstvo? Postaviće vam se pitanje...
Mnogim vezama prete izazovi, prekidi, lomovi...Dramatičnost dobija svoj pogon....Ima da kulja polako iz dana u dan....Vulkan je proradio! Čekamo da nas potopi Lava....
Ono što budete saznali, otkrili biće zaista bombica za vaše emocije.
Onog trenutka kada budemo osvestili nedostatke u kojima smo više ogrezli, moguće da će možda biti jako teško za prihvatiti ...Kao da ste došli do samog dna...gde sad, kako??? .... ALI prosto imaćete osećaj da je Bog jedini kojem možete sada da se obratite. I možda ćete sami imati osećaj u tom haosu kroz koji prodjete, da ste se susreli na vratima sa njim...I ovo će vas povući na pozitivnu stranu...Života. Bićete mu zahvalni zasigurno....Jer će nekako sve delovati kao prosvetljenje, prosto rečeno...Ova eklipsa će na neki način pokrenuti neka pitanja koja su od prošle godine zagrižena...Konačno, pomeranje!
Naravno da problemi stoje, to je neosporno. Naravno sve zavisi isto gde će ovaj pun mesec da vam upadne, u koju kuću...Problemi ili neke dramice u porodici, oko kuće mogu biti na pomolu, no ponavljam vam nije isključivo...Emocije će imati jak naboj i negde će vas malo i daviti a posebno jer Sunce u Lavu nije sklono strpljenju...JOJ kuku, meni i mome Asc...:zcepanje: Elem, bacite pogled na svoje natale i šta imate na 13* 43' Vodolije...
U svakom slučaju, nemojte da budete tužni, jer lunarna eklipsa nam daje kosmički pokret da prosto konačno promenimo svoje Živote. Ali kada krize prodju, imaćemo jedan čist put ispred sebe kojim ćemo moći opušteno da krenemo na neko novo hodočašće...Najbitnije je to: imaćemo šansu da načinimo korak NAPRED!
NAPOMENA: Zapamtite još nešto - šta god da se desi tokom ovog nebeskog tuluma, zapravo neće biti nešto praktično NOVO! Doćiće samo do oslobadjanja onog što je drhatlo pod zemljom zagušeno...a što se tiče emocija - one su odavno u nama izgradjene....Tako da .... Ako shvatite da nekog volite i da ga žellite, niste ga sad zavoleli...Ta Ljubav je bila u vama odavno....Samo će je sada svetlost konačno dotaći i pustiće je da vas obuzme. Svetlost će vam malo počisiti unutrašnje kontejnere...Nemojte breeee da punite dušu smećem, i ovi stvarni radnici iz komunalnog ne čiste valjano, malo malo pa zaborave da pokupe kante šizimo sa djubretom..posebni mi po kućama...a šta ih brigaaaaaaaaa, imaju lepe plate ljudi...ALI u duši komunalno se ne plaća i morate sami da budete vredni!!!!!
Takodje obratite pažnju na svoje prijatelje...Napukline će biti zabojene tenzijom i emocijama...

Kad su bile slične eklipse kao što je ova???
Starija populacija koja bude ovo čitala, nek se priseti dogadjaja od tih godina pošto moguće da ćete tek sad nešto shvatiti oko nečega ili će nešto opet doći u fokus kao tih godina!
Dakle:

* 6. avgust 1971.
* 27. jul 1980.
* 6. avgust 1990.
* 8. avgust 1990.
* 28. jul 1999.
* i slična beše avgusta 2008.

Svakako ako ova eklipsa pada u konjunkciju sa nekom vašoj ličnom planetom, osetićete je jače nego drugi ljudi...Meni je praktično u konjunkciji sa Descedentom i SMČ....Eh veselo uvek kod mene, ne mož da omane...:mrgreen: a živ sam primer da su eklipse čudesne i da se zaista dešavaju....:eek: ;) Ponavljam još jednom, eklipsa se dešava na 13*43' Lava/Vodolije i najviše će je osetiti fiksni znakovi: Bik, Lav, Scorpija i Vodolija. Posebno ukoliko imate izmedju 11 i 17 stepeni Lava/Vodolije nešto od planeta ili osa.... Uživajte


Olivera Katarina :heart:
 
Poslednja izmena:
Hm, nisam stigla da izbacim sa bloga analize ovde....:mrgreen: Medjutim evo prilazem vam nesto ako ste tih dana bili u nedoumicama, da makar sad prosvetlite zasto je sta bilo.....:mrgreen: Evo za zadnji dan iz jula...To je najsvezije...;) Nisam stigla da radim za avgust....:worth: Omg...:rumenko:a ovo je opet bitno zbog Venere....

31. jul 2009

Ponovo danas, neke konfuzije i nerazumevanja u našim socio odnosima.....Merkur u opoziciji sa Neptunom od ranog jutra daje nam neku odbojnost ili barem odvraćanje od činjenica....prosto, nesposobnost da ih sagledamo u realnim dimenzijama...Biće sam nam jako teško da dobijemo zadovoljavajuće odgovore od samih sebe a kamoli drugih ljudi...Ta naša oslabljena percepcija ključno proističe od naših želja, što bi rekli: šta je babi milo, to joj se i snilo...Medjutim, još jedan uzrok jesu potencijalne izdaje! Merkurov kvinkus prema Uranu nam donosi TEŠKO hodanje napred a da na tom putu nećemo ljude kriviti bez razloga ili u krajnjem slučaju sami sebe loše prezentovati javnosti.... Nesigurnost i neorganizovanost danas dostižu svoj vrhunac. Posebno jer Venera večeras menja svoje jato i daje nam još jedno upozorenje da sačekamo sa prenagljenim a bitnim odlukama....Ona ulazi u 21:28h u emotivno vodeno jato Raka i tu ostaje do 26.avgusta... Venera u Raku može malo biti sklona prejedanju...štitiće i sebe a i druge, biće oprezna i inače jako plodna! Verovatno ćemo osetiti različite oscilacije u ljubavnom životu, padove i dizanja ...posebno jer će Venera imati povećanu dozu senzitivnosti i nekako sve će biti vrlo upečatljivo kod nje... Rakova ljubav je posvećena, odana i topla...Ljubav ćemo pokazivati kroz brižnost, pažnju i odanost. Sami ćemo biti dosta nežniji a najbolje ćemo se osećati ako smo sigurni i zaštićeni... Mesec je u avanturističkom Strelcu danas....Razmišljanja, sanjarenje, tulumi....zabava...tome se prepustite ....U svakom slučaju ovo je više intektualni Mo..tako da čitanje knjige ili kakav drugi koristan intelektualni rad nije na odmet....

:heart:
 
Poslednja izmena:
Takodje....eeee
U Vodoliji Saturn, U Lavu Mesec... Bice zurka!!!! ::zurka:

Olivera Katarina, sve pohvale!
Retko pises, ali se danima cita... :brus:

Neverovatno koliko je istinito, neverovatno :S Svaka cast :) Meni eklipsa pada u osu MC - IC, ali se odnosi i na ljubav ... jos jednom svaka cast :) ...


Hvala oboma za pohvale....Verujem da mnogima pomogne moje pisanije...:mrgreen: Mislim, uglavnom da, tako mi kazu ljudi..a ja uostalom ne pisem bez svesti, Vecne istine su moj fetis .:flert: :mrgreen: Ali zaista potreban je ozbiljan, studiozni rad i vreme, tako da ...pored foruma tu je nesto sto se zove moj Zivot....bilo bi suludo kad bi redovno obitavala samo na forumima i pisala postove koji su u ovom stilu....:ljubomoran: Inace, nikad na forumima nesto nisam ja licno dobila, moram da priznam...a uvek ima negativnih ljudi raspolozenih za neko utrkivanje i svadjanje....Nekome jos pomognete, jos budete izgrdjeni ili vas neko tretira kao da ste mu nesto duzni.....a svi nesto hoce specijalno a za dz....Mislim, niko nije vidovit da moze u sekundi da objavi teatralno istinu, astrologija je vrlo kompleksan nauka ali nazalost Srbi je prolongiraju kao vid vracanja....eticki kodeksi i zvanje psihologa se negde zanemaruje...Sto je van svake pameti...Valjda zato svi generalno zive u nekom ludilu, evo bas danas videh na tjubu snimak, decka uhapsili jer je citao molitvu javno...na ulici...vernika...:eek:.....Pokusajte da nadjete to....Strasno, nemam reci, a to je sve upravo ovo sto pricam, totalni haos, dotakli Podljudi dno Podkamenog doba...:think: Elem posto sam se pre nervirala jako oko tih nepravdi po astro forumima, zbog primitivizma, sebicluka, nemorala, vredjanja, nesamosvesti i pre svega ljubomore.... sada sam okrenula novi list....:sije:

Inace uvek kada su uglovi aktvirani to je jako bitno....dragi moderatoru, treba pazljivo da razmotris svoj slucaj :mrgreen:

Postavicu jos jednu analizu, posto ove godine smo imali 3 eklipse, e sad jednu ne stigoh da obradim, ...sve je ovo stvar moje dobre volje i mog bikovskog Meseca....:mrgreen:
 

Back
Top