Tunis-teroristicki napadi jetos?

cevapsalukom

Zainteresovan član
Poruka
172
Pozdrav svima!
U turist.agenciji( Njemacka),sam rezervisala 11 dana u Tunisu u hotelu El Mouradi-Port el Kantoui,sa djetetom od 13 godina.Sada mi kolegica sa posla rece da je i ona htjela u Tunis,ali su joj u agenciji rekli da joj ne savjetuju da ide u Tunis,Egipat,Maroko,jer dobili dojavu o mogucim teroristickim napadima na turiste.Sada ne znam sta da radim? Pare ne mogu da dobijem nazad,a ipak sa djetetom kada idem,imam i odgovornost za njegov zivot.

Da li neko zna nesto vise o tome?Da li nase agencije u Srbiji imaju kakve informacije?Danas idem u agenciju u kojoj sam rezervisala da pitam,mada znam sta ce mi reci.
Pozdrav!
 
U Tunisu nije frka iz francuske svi redovno idu moja prijateljica je bila pre dve nedelje ima kucu tamo jedino nemoj da ides u planine tamo, i nikakav atentat u tunisu mi nije poznat za ovu godinu ,a egipat je sranje,maroko isto nije opasan
 
Poslednja izmena:
sto se Tunisa tice mislim da mozes mirne duse da odes, tamo se ionako sve desava u hotelima, hoteli uglavnom imaju svoju plazu i animatorski tim a ionako nemas negde posebno da odes uvece, tako da nemoj da brines, ako ides da se odmoris i opustis na plazi uz dobru knjigu mislim da je potpuno bezbedno. Ako do takvih stvari i dodje (ali zaista sumnjam) to se uglavnom desava po nekakvim mestima gde ima mnogo ljudi, tipa diskoteka.... a ti obzirom da ides sa detetom pretpostavljam da takva mesta i ne trazis :D a u hotelu vas niko nece dirati. Moj je utisak da je Tunis ok....
 

Back
Top