sex sguza

zato što misle da je prljavo, predpostavljam da je tako jer je moja devojčica više puta negodovala u smislu "stani ukakiću se" i slično i izgleda vrlo nehigijenski.......................
 
rz guzotrz:
zato što misle da je prljavo, predpostavljam da je tako jer je moja devojčica više puta negodovala u smislu "stani ukakiću se" i slično i izgleda vrlo nehigijenski.......................
Mislim da ne govorite o istoj stvari, ti pretpostavljam mislis na analni seks, a on na seks otpozadi. Ne vidim sta je nehigijenski u seksu otpozadi.
 
Zak:
mr x:
zasto neke zene nevole sex odpozadi sta je tu lose :wink:
Totalna kontrola a i postoji trip o ponizavanju kod nekih zena konto te poze...


Gotta point there Zak, ali to vazi samo za zene koje ne znaju nista o seksu vec samo da se nameste i ostave partnera da odradi 'posao'....Stavise, one su iste cak i u misionarskoj pozi....Jako su retke poze u kojima iskljucivo jedan partner ima TOTALNU kontrolu....
 
Lord of Chaos:
Zak:
mr x:
zasto neke zene nevole sex odpozadi sta je tu lose :wink:
Totalna kontrola a i postoji trip o ponizavanju kod nekih zena konto te poze...


Gotta point there Zak, ali to vazi samo za zene koje ne znaju nista o seksu vec samo da se nameste i ostave partnera da odradi 'posao'....Stavise, one su iste cak i u misionarskoj pozi....Jako su retke poze u kojima iskljucivo jedan partner ima TOTALNU kontrolu....
Haoticni u pravu si po tom pitanju ali danas je psihologija ljudi malo mutirala,zapravo imas ribe koje su donekle isfrustrirane ili ti opterecenje sa ovom modernizacijom,emancipacijom i sex revolucijom i jednostavno ne mogu da podnesu dominaciju muzjaka...
Ne mogu da podnesu da imaju jaku musku osobu nad kojom ne mogu da izvrse odredjeni uticaj i najcesce takvi likovi zaradjuju etikete sirovine od istih tih zena...
Ne kazem ima normalnih i tipova i riba tako da se unapred izvinjavam normalnoj populaciji valovitog Balkana.
I sto se tice poze haoticni u opste nije stvar da li je to poza u kojoj ti imas potpunu kontrolu vec samo je stvar muskog stava takoda ti mozes da lezis na ledjima i da je riba na tebi al ako si ti onakav kakav bi trebao da bude svaki muskarac i dalje sve drzis pod kontrolom.
 
Zak:
Lord of Chaos:
Zak:
mr x:
zasto neke zene nevole sex odpozadi sta je tu lose :wink:
Totalna kontrola a i postoji trip o ponizavanju kod nekih zena konto te poze...


Gotta point there Zak, ali to vazi samo za zene koje ne znaju nista o seksu vec samo da se nameste i ostave partnera da odradi 'posao'....Stavise, one su iste cak i u misionarskoj pozi....Jako su retke poze u kojima iskljucivo jedan partner ima TOTALNU kontrolu....
Haoticni u pravu si po tom pitanju ali danas je psihologija ljudi malo mutirala,zapravo imas ribe koje su donekle isfrustrirane ili ti opterecenje sa ovom modernizacijom,emancipacijom i sex revolucijom i jednostavno ne mogu da podnesu dominaciju muzjaka...
Ne mogu da podnesu da imaju jaku musku osobu nad kojom ne mogu da izvrse odredjeni uticaj i najcesce takvi likovi zaradjuju etikete sirovine od istih tih zena...
Ne kazem ima normalnih i tipova i riba tako da se unapred izvinjavam normalnoj populaciji valovitog Balkana.
I sto se tice poze haoticni u opste nije stvar da li je to poza u kojoj ti imas potpunu kontrolu vec samo je stvar muskog stava takoda ti mozes da lezis na ledjima i da je riba na tebi al ako si ti onakav kakav bi trebao da bude svaki muskarac i dalje sve drzis pod kontrolom.

Sto mislis da muzjak mora da dominira? :roll:
Ne znam dal sam te razumela al ovim recima si rekao "..ako si ti onakav kakav bi trebao da bude svaki muskarac i dalje sve drzis pod kontrolom" po tebi devojka nema nikakvu kontrolu il...???!! :shock:
Slazem se da treba da bude sve pod kontrolom al kao i za tango tu je potrebno dvoje :P
 
Anonymous:
ne mogu da podnesu dominaciju muzjaka...

Ima zenki koje se fenomenalno osecaju kad muzjak dominira, ali to ne znaci da je sve pod njegovom kontrolom, jer je to naravno nemoguce ako je zenka prava. To su devojke koje vole malo divljiji sex, i onaj neopisivi dozivljaj kada ona oseti snagu svog mizjaka bas u onom trenutku kada je on zgrabi odpozadi. Te devojke uzivaju u sexu punom snagom, i kroz jedan njihov odnos se naimenicno smenjuju dominacija muzjaka i zenke. Ali samo u slucajevima kada su oba partnera u istom fazonu. Ali ako je zenka malo nezniji tip, ona je u stvari devojka a ne zenka, i njoj treba umetnik a ne muzjak, i onda momci nista od sexa od pozadi!!! :wink:


da, zaboravila sam da se prijavim, cisto da stoji potpis iza ovoga.
 
Zak:
mr x:
zasto neke zene nevole sex odpozadi sta je tu lose :wink:
Totalna kontrola a i postoji trip o ponizavanju kod nekih zena konto te poze...
volela bih da se jave devojke koje imaju trip o ponizavanju u vezi ovoga, cisto da nam objasne zbog cega se tako osecaju. A totalna kontrola kako kazes, hm :roll: pa sta je zapravo tu lose, sta moze da bude bolje o seksu nego da ON zna sve i sta i kako, a pri tome ima i Totalnu Kontrolu? :wink: Kad sam ja u pitanju, jedna od omiljenijih poza. za vristanje, bas! :P
Ne postoje poze koje nekoga ponizavaju, vec samo one koje zelimo i one koje nam se ne svidjaju. Ipak, ako je devojka jako mlada, samo joj treba ostaviti vise vremena da shvati sta joj odgovara
 
Sex otpozadi je strava. Meni je u pocetku bilo glupo da se natrtim sada mi je to jedna od najomiljenijih poza 8) samo se treba opustiti i nema srama. :oops:
 
Otpozadi je definitivno jedna od mojih omiljenih poza, jer je tako penetracija potpuna. Posto sam niska, a moji (ex)decki su dosta visi od mene, misionarska poza mi nije odgovarala, jer me preklopre, a da izvinete ne mogu toliko da rasirim noge (a da nemam upalu misica sledeca tri dana)i podignem karlicu koliko bi bilo pozeljno za totalni ugodjaj. Imam utisak kao da sam na casu fizickog. Tako da sam klasiku izbacila, sem nekih varijacija na temu.
Sto se tice nekog potcinjenog stava i cuvene recenice "nemoj, osecam se kao kur..." ma to su gluposti i neko je gore lepo naveo da su to ribe kojima je bitno samo da on odradi posao, a da ne uzivaju. Da ne gresim dusu, mozda i uzivaju samo u misionaru, jer ne znaju za bolje. I nije tacno da zena nema kontrolu, naprotiv, veoma moze da utice na ritam. Naravno, to se podrazumeva kada se partneri savrseno razumeju u krevetu (na podu, brodu, avionu... :D ) i ne postoji razlog da on njoj pokazuje koliko je dominantan, snazan, bude grub i sl. Verovatno su mnoge ribe imale neko negativno iskustvo, pa su protiv te poze. Kapiram da neke tipove to pali, ali to je sebicno.
Nadam se da ce neko zensko sloziti samnom po ovom pitanju. :wink:
 
blansh:
Zak:
mr x:
zasto neke zene nevole sex odpozadi sta je tu lose :wink:
Totalna kontrola a i postoji trip o ponizavanju kod nekih zena konto te poze...
volela bih da se jave devojke koje imaju trip o ponizavanju u vezi ovoga, cisto da nam objasne zbog cega se tako osecaju. A totalna kontrola kako kazes, hm :roll: pa sta je zapravo tu lose, sta moze da bude bolje o seksu nego da ON zna sve i sta i kako, a pri tome ima i Totalnu Kontrolu? :wink: Kad sam ja u pitanju, jedna od omiljenijih poza. za vristanje, bas! :P
Ne postoje poze koje nekoga ponizavaju, vec samo one koje zelimo i one koje nam se ne svidjaju. Ipak, ako je devojka jako mlada, samo joj treba ostaviti vise vremena da shvati sta joj odgovara
Blansh sto se tice komentara u pravu si ali ima ih raznih..
 
mimi7:
Zak:
Lord of Chaos:
Zak:
mr x:
zasto neke zene nevole sex odpozadi sta je tu lose :wink:
Totalna kontrola a i postoji trip o ponizavanju kod nekih zena konto te poze...


Gotta point there Zak, ali to vazi samo za zene koje ne znaju nista o seksu vec samo da se nameste i ostave partnera da odradi 'posao'....Stavise, one su iste cak i u misionarskoj pozi....Jako su retke poze u kojima iskljucivo jedan partner ima TOTALNU kontrolu....
Haoticni u pravu si po tom pitanju ali danas je psihologija ljudi malo mutirala,zapravo imas ribe koje su donekle isfrustrirane ili ti opterecenje sa ovom modernizacijom,emancipacijom i sex revolucijom i jednostavno ne mogu da podnesu dominaciju muzjaka...
Ne mogu da podnesu da imaju jaku musku osobu nad kojom ne mogu da izvrse odredjeni uticaj i najcesce takvi likovi zaradjuju etikete sirovine od istih tih zena...
Ne kazem ima normalnih i tipova i riba tako da se unapred izvinjavam normalnoj populaciji valovitog Balkana.
I sto se tice poze haoticni u opste nije stvar da li je to poza u kojoj ti imas potpunu kontrolu vec samo je stvar muskog stava takoda ti mozes da lezis na ledjima i da je riba na tebi al ako si ti onakav kakav bi trebao da bude svaki muskarac i dalje sve drzis pod kontrolom.

Sto mislis da muzjak mora da dominira? :roll:
Ne znam dal sam te razumela al ovim recima si rekao "..ako si ti onakav kakav bi trebao da bude svaki muskarac i dalje sve drzis pod kontrolom" po tebi devojka nema nikakvu kontrolu il...???!! :shock:
Slazem se da treba da bude sve pod kontrolom al kao i za tango tu je potrebno dvoje :P
Tango je cudo...
 
Zak:
Haoticni u pravu si po tom pitanju ali danas je psihologija ljudi malo mutirala,zapravo imas ribe koje su donekle isfrustrirane ili ti opterecenje sa ovom modernizacijom,emancipacijom i sex revolucijom i jednostavno ne mogu da podnesu dominaciju muzjaka...
Ne mogu da podnesu da imaju jaku musku osobu nad kojom ne mogu da izvrse odredjeni uticaj i najcesce takvi likovi zaradjuju etikete sirovine od istih tih zena...
Ne kazem ima normalnih i tipova i riba tako da se unapred izvinjavam normalnoj populaciji valovitog Balkana.
I sto se tice poze haoticni u opste nije stvar da li je to poza u kojoj ti imas potpunu kontrolu vec samo je stvar muskog stava takoda ti mozes da lezis na ledjima i da je riba na tebi al ako si ti onakav kakav bi trebao da bude svaki muskarac i dalje sve drzis pod kontrolom.


Zak, imas rezon kao matori od barem 40 godina i svaka ti cast, razumemo se u potpunosti. Malo generalnije, jako mi je drago sto ovde ima par momaka od kojih covek bas ima sta da nauci (Zak, Guardian, Sasha, Crpko). Svaka cast, momci i blago devojkama koje su sa vama.
 
Anonymous:
Mogu samo da kazem da mi je to omiljena poza :wink: ... Jos ako padne i sljapkanje po guzi, to je onda mmmmmmmm

Svaka poza je dobra ako njih dvoje znaju sta zele i ako se razumeju u potpunosti.
Jos ako se to desi u liftu,avionu,......pustite masti na volju :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top