Nemoj da me plasis

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.577
Pretpostavljam da bi se svako uprpio da mu partner posle kratkog vremena izjavi nesto tipa..tebe cekam ceo zivot..stvoreni smo jedno za drugo..hocu s tobom decu..samo ti do groba..jel ste nekad culi ili izjavili nesto slicno i kakve bi bile potencijalne reakcije vas i vasih protivnika?:lol:
 
Pretpostavljam da bi se svako uprpio da mu partner posle kratkog vremena izjavi nesto tipa..tebe cekam ceo zivot..stvoreni smo jedno za drugo..hocu s tobom decu..samo ti do groba..jel ste nekad culi ili izjavili nesto slicno i kakve bi bile potencijalne reakcije vas i vasih protivnika?:lol:
Ne bi mi smetalo...svaki moj trenutni saputnik je i potencijalni vecni saputnik...tako da me te izjave i ne strecaju mnogo...Naravno osim dela o deci shto bas sad ne bih voleo :)
 
Pa.... :hahaha:

Moj dragi bivsi mi je rekao da sam ja stvorena za njega.. I da sam devojka koju je citav zivot cekao.. A jedno vece dok smo bili kod mene i lezali na krevetu, pitala sam ga o cemu razmislja posto je cutao.. I onda mi je rekao kako je razmisljao o tome kakva bi nasa deca bila.. I sta bi bilo kad bi ja ostala trudna... Saslusala sam ga do kraja.. Mada cim je pomenuo decu (a ja ih ne planiram jos najmanje 10 godina jer sam isuvise mlada..), najezila sam se... Da nastavim, saslusala sam ga do kraja i onda sam mu rekla kako ja u tom trenutku najmanje zelim tako nesto ali sam se nadovezala na njegovu pricu.. To su bila samo mastanja koja nece biti ostvarena ali u nekom smislu ja sam znala da on to ozbiljno misli....


Posle nekog vremena kada smo imali problema ( sa mojim roditeljima ), on me pitao da se udam za njega i da pobegnemo zajedno.. Tu sam tek ostala bez texta... Mada, posle se i sam slozio da je to glupost...
 
Pretpostavljam da bi se svako uprpio da mu partner posle kratkog vremena izjavi nesto tipa..tebe cekam ceo zivot..stvoreni smo jedno za drugo..hocu s tobom decu..samo ti do groba..jel ste nekad culi ili izjavili nesto slicno i kakve bi bile potencijalne reakcije vas i vasih protivnika?:lol:

Desilo mi se nekoliko puta i svaki put sam crkla od smeha jer znam da to može biti samo šala. Nema teorije tako nešto stvarno osećati za nekoga odmah na početku.
Mislim, obično je na početku sve divno i krasno, ali baš zato je neozbiljno to izjavljivati u početnoj fazi veze. Čak mi je i glupo.
 
to je potpuno tacno, sta se ti bunis bre.. nije glupost... ima i devojaka koje sporije sazrevaju ali to sve zavisi od sredine u kojoj se nalaze....

muskarci su totalno nezreli do svoje 20-te po mojoj proceni...
 
Ja sam svom dragom rekla da razmisli o tome kakvo vencanje zeli i on samo sto nije umro. kakva je to faca bila:hahaha:
samo sam se zezala, ali kad sam videla kako je pobeleo svidelo mi se, pa sam nastavila da ga zezam kad je dosao k sebi i pitao me "ti se salis zar ne". Rekoh mu pa volis me zar ne rekao si 100puta i meni je savrseno s tobom, pa sta onda drugo, sto da ne. Licio je na semafor:hahaha1:
Jos sam mu rekla i imena koja sam za decu isplanirala. Jadan kad je zbog kolicine stvari koje sam dodavala shvatio da se salim izgledao je kao da ga je neko u zadnjem trenutku pomilovao pred pogubljenje.
Mislim da je najbolja kazna kad vas stvarno decko iznervira da ubacite u razgovoru volela bih da imam dva sina sa tobom jel ti se svidjaju imena...
 

Back
Top