*Pojma nemam kako da nazovem temu*

Prasling

Ističe se
Poruka
2.675
Odmah na pocetku samo da kazem da ne zelim nikog da uvredim ili nesto slicno, ovo je samo zapazanje :)

Dobro ljudi, sta vi mislite o postavljanju vase slike na avatare ili o koriscenju vaseg licnog imena kao nadimka na npr. ovakvim forumima ili chatovima i tome slicnom?

Primetila sam da ima takvih; a ja bih se licno malko bojala toga :D Ne bih zelela da neko ko bas ne treba da procita nesto sto sam mislila, htela ili nesto sto sam bubnula na ovom forumu upravo to vidi. :confused:
 
Nnnda..mozes..ali jednom data informacija frikovima je gotova prica..ima tu jedan na forumu koji je nabavio fon i zvao roditelje jedne korisnice nocu i maltretirao..kad mu se neko ne dopadne iskopa nesto o njemu ide za njim i kompromituje..to je laksi slucaj verujem da ima mnogo gorih

oke,ali to su sve negativne strane...imam i myspace,i msn,a samo ljudi koji me poznaju imaju moj broj telefona..
 
Dobro ljudi, sta vi mislite o postavljanju vase slike na avatare ili o koriscenju vaseg licnog imena kao nadimka na npr. ovakvim forumima ili chatovima i tome slicnom?
pa ne postavljam sliku svoju na avatar nikad, al ko hoce, mozhe ladno u profilu da vidi sliku, nema problema. A ime mi nije pogodno za nik... :P
Primetila sam da ima takvih; a ja bih se licno malko bojala toga :D Ne bih zelela da neko ko bas ne treba da procita nesto sto sam mislila, htela ili nesto sto sam bubnula na ovom forumu upravo to vidi. :confused:

pa nekom je to bitno, nekom ne, mene realno bole kobas, nemam chega da se bojim, chak i da zna ko sam i gde zhivim i sve, shta mozh da mi se desi? Nisam zhensko pa da me siluje :lol:
par ortaka vec zna da sam na ovom forumu i chitali su moje postove par puta i u shkoli mi rekli da sam kreten, pa shta :lol:
 
Dobro to, al' meni se svasta desava hahaha :lol:

Nego, nateralo me nesto na razmisljanje posle razgovora sa jednom likushom koja dan i noc visi po kojekakvim chatovima; sva je bitna izjavila kako ne voli da laze (preko neta) jer je ona dobra i postena (?), cak daje i broj fona finim ljudima.
Pa se zapitah...A znam jos par slucajeva, pa kontam, mozda to tako i treba :mrgreen:
 
Odmah na pocetku samo da kazem da ne zelim nikog da uvredim ili nesto slicno, ovo je samo zapazanje :)

Dobro ljudi, sta vi mislite o postavljanju vase slike na avatare ili o koriscenju vaseg licnog imena kao nadimka na npr. ovakvim forumima ili chatovima i tome slicnom?

Primetila sam da ima takvih; a ja bih se licno malko bojala toga :D Ne bih zelela da neko ko bas ne treba da procita nesto sto sam mislila, htela ili nesto sto sam bubnula na ovom forumu upravo to vidi. :confused:

:roll: pa sta pises ako ne stojis iza toga...:dontunderstand:
 

Back
Top