Letovanje u Igalo za dvoje

BlueDeth

Početnik
Poruka
6
Pozdrav svima. Odlucio sam da ove godine idem sa curom na more, a s'obzirom da ne idem bas cesto (zadnji put sam na more bio davne 95.), voleo bi da dobijem nekoliko informacija od iskusnih turista. Odlucili smo se za crnu goru, mesto igalo\herceg novi. Naravno, kao i vecina mladih ljudi, nismo bas u mogucnosti da placamo lux apartmane pa gledamo da se snadjemo, sto manje da platimo. Planiramo da idemo 10 dana, pocevsi od 17.07.2009. godine. Interesuje me sledece:

1. Kako se krecu cene privatnih smestaja
2. Kolika je dnevna taksa i osiguranje koji su obavezni da se plate
3. Dali je izvodljivo da se smestaj nadje na dan dolaska i koliko je tesko\lako
4. Kako se krecu cene dnevnih troskova (cena ulaska na plazu, brza hrana, ostale namirnice - koliko su skuplje u odnosu na srbiju)
5. Po nekom vasem misljenju\proracunu, koliko para bi sveukupno trebali da ponesemo sa sobom (ne racunajuci prevoz)
 
Pozdrav svima. Odlucio sam da ove godine idem sa curom na more, a s'obzirom da ne idem bas cesto (zadnji put sam na more bio davne 95.), voleo bi da dobijem nekoliko informacija od iskusnih turista. Odlucili smo se za crnu goru, mesto igalo\herceg novi. Naravno, kao i vecina mladih ljudi, nismo bas u mogucnosti da placamo lux apartmane pa gledamo da se snadjemo, sto manje da platimo. Planiramo da idemo 10 dana, pocevsi od 17.07.2009. godine. Interesuje me sledece:

1. Kako se krecu cene privatnih smestaja
2. Kolika je dnevna taksa i osiguranje koji su obavezni da se plate
3. Dali je izvodljivo da se smestaj nadje na dan dolaska i koliko je tesko\lako
4. Kako se krecu cene dnevnih troskova (cena ulaska na plazu, brza hrana, ostale namirnice - koliko su skuplje u odnosu na srbiju)
5. Po nekom vasem misljenju\proracunu, koliko para bi sveukupno trebali da ponesemo sa sobom (ne racunajuci prevoz)

1. U Igalu ti je svaka bandera oblijepljena sa reklamama o izdavanju soba i apartmana... Cijene se krecu zavisno od udaljenosti od plaze... Ja bih ti preporucio da potrazis na Gomilu (mjesto iznad Igala) sobe se krecu oko 10-ak € za oboje.
2. Dnevna taksa kosta 0,50€ dnevno (po osobi)
3. Izvodljivo je... Dileri soba ce tebe nac...
4. Ulazak na plaze je besplatan, brza hrana od 1,5€ koliko treba izdvojit za Hamburger pa navise...
5. Za 10 dana vama dvoma ce trebat minimum 300€.

P.S. kad odes u HN obavezno posjeti plazu Milasinovica i na njoj disco "People's bar" najbolji dnevni provod je tu...

Pozdrav i lijep provod... :ok:
 
Hvala na odgovoru. Upravo sam se setio jos jednog pitanja koje sam propustio.
6. Ja i cura se bavimo latino plesom, pa me interesuje dali ima neka plesna skola u Igalu\Herceg Novom gde bi mogli da idemo na casove tokom boravka tamo i dali ima klubovi latino muzike ili nesto kao latino vece u nekom klubu?
 
Hvala na odgovoru. Upravo sam se setio jos jednog pitanja koje sam propustio.
6. Ja i cura se bavimo latino plesom, pa me interesuje dali ima neka plesna skola u Igalu\Herceg Novom gde bi mogli da idemo na casove tokom boravka tamo i dali ima klubovi latino muzike ili nesto kao latino vece u nekom klubu?

Na plazi Milasinovica imas "Peoples bar" tu ti roka latino muzika po vas dugi dan a uvece imas disco club "Saint tropes" odmah do slasticarne "Nautilus u samom centru Igala, kod poste... Tu mozes da trazis pjesmu koju god pozelis... A za skolu ne znam, nemam tu informaciju...

Uzged:

Da nijesi mozda sa Vracara???

Gledao sam svjetsko prvenstvo u latino plesu, imala je neka ekipa sa Vracara...
 
Postoji skola tj.
UMJETNIČKI CENTAR "AS" koji se nalazi u centru Herceg Novog a evo ti i njihovi telefoni
Adresa: Marka Cara 8
Tel: +382 88 322 495
Mob: +382 69 042 124

a imas i KUD "IGALO"
Adresa: Norveška 27
Tel: +382 88 331 833

Lijep provod :)
 

Back
Top