ДАНАС ЈЕ - В И Д О В Д А Н......

prof. Grof

Ističe se
Poruka
2.775
Овај дан мора и треба Србе да увек опомиње, да морају бити уједињени.

Да се не деле, једни друге оптужују, утркавају се показујући ко је већи и бољи Србин од другога.
С друге стране да и они Срби којих на жалост и даље има и који су склони издајама, који су похлепни, поткупљиви, да размисле шта је и како се некада бранила и чувала част отаџбине.
Да сви заједно схвате, и једни и други, да су тако подељени , најслабији, и да их други управо због подељености другојачије посматрају и имају мишљења о њима.

Да једном , тај пораз на бојном пољу, на данашњи дан, управо својим ЈЕДИНСТВОМ, претворе у победу...........

СЛАВА КОСОВСКИМ ЈУНАЦИМА !!!!
 
28. lipnja 1389., dogodila Kosovska bitka, sukobile su se turska i srpska vojska.
28. lipnja 1914., atentat na prijestolonasljednika Franju Ferdinanda u Sarajevu, početak Prvog svjetskog rata
28. lipnja 1919., Versajski ugovor, kraj Prvog svjetskog rata
28. lipnja 1921., Kralj Aleksandar proglasio novi ustav Kraljevine SHS -Vidovdanski ustav
28. lipnja 1989., proslava 600. godišnjice Kosovske bitke - poznati govor Slobodana Miloševića i
28. lipnja 2001., izručenje Slobodana Miloševića sudu za ratne zločine u Haagu

Pa sretan vam praznik prijatelji pravoslavci.
 
Pa sretan vam praznik prijatelji pravoslavci.

pridruzujem se cestitkama.
ne znam da li su sva ta desavanja za obelezavanje ali...

28. lipnja 1389., dogodila Kosovska bitka, sukobile su se turska i srpska vojska.
28. lipnja 1914., atentat na prijestolonasljednika Franju Ferdinanda u Sarajevu, početak Prvog svjetskog rata
28. lipnja 1919., Versajski ugovor, kraj Prvog svjetskog rata
28. lipnja 1921., Kralj Aleksandar proglasio novi ustav Kraljevine SHS -Vidovdanski ustav
28. lipnja 1989., proslava 600. godišnjice Kosovske bitke - poznati govor Slobodana Miloševića i
28. lipnja 2001., izručenje Slobodana Miloševića sudu za ratne zločine u Haagu
 
Haha, tushe. :) Nego, reci mi, je l' jasno definisana kod tebe ta kategorija " rezimac " ? Je l' to samo vlast i chlanovi tih stranaka, ili i svi koji ih podrzavaju?

mnogo pitas, al da probam

kad su izbori u pitanju - svi oni koji glasaju za ove

kad je forum u pitanju - svi koji moraju da pevaju partijsko propagandne pesmice, tj ne razmisljaju samostalno

generalno - svi koji su ove doveli i svi koji ih odrzavaju (nepotrebno) na vlasti

i da dodam, da je rezim omogucio narodu radna mesta, mislim da ima visak ponude, da je uveo red i zakon u biznis, da se bori protiv droze, ja bih i dalje bio protiv njihove ideologije, ali bi morao da priznam realnost. ovako, suvise je lako naguziti rezumce
 

Back
Top