Da li će srpkinje zameniti moldavke i ukrajinke ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
bilo je prosle godine, vest o zeni koja zna ko joj je `odveo` cerku.

i nista. nikom nista. sto odmah navodi na pomisao da su oni koji treba da resavaju indiferentni, ili im niko od sefova nije rekao da se potrude, ili smatraju da im je posao nesto drugo.

obican narod u zabludi od njih ocekuje zastitu i hapsenje kriminalaca
 
Mislim da netje. Ai ko ne pomogne sam sebi, ne mozhesh mu ti pomotji.
Mada Srpkinje nisu takwe uglawnom, jedino te maloletne, mada i one sada, barem owe nowije su prilichno zashtitjene, mozda i prewise xD

koje nisu take? pa da pustis anketu 50 posto njih ne treba da teras . same ce odu.
pare vrte svet. nazalost ne radi se o lebu i krov nad glavu vec o mercedes i po mogucstvu nekakav zapadni penzioner.
veruj mi. ja pravio privatnu anketu ovde na forum. svaka druga se ne bi bunila da bude na mesto ukrajinke i moldavke.
 
Mislim da netje. Ai ko ne pomogne sam sebi, ne mozhesh mu ti pomotji.
Mada Srpkinje nisu takwe uglawnom, jedino te maloletne, mada i one sada, barem owe nowije su prilichno zashtitjene, mozda i prewise xD

cuti. ne pricaj naglas. ako ameri saznaju da nase srpkinje nisu takve opet ce nas bombarduju sve dok nam zenski deo nacije ne postane po njihovom ukusu to jest ko ukrajinke.
 
To su gluposti sto prichash.
Ewo ja prwi ne bih hteo da budem sa zapadnom penzionerkom :roll:
Tripujesh se prewishe. Da je tako da kao wetjina bi spawala za 50 e ili shta wetj, pa onda bih ja mogao dai mam dewojku xDDD

ne bi ni ja .........ako nema porse i vilu sa bazen.
koga bre muvas.

50 evra puta 4 muskarca za noc i samo 20 dana u mesecu to je 4000 evra.
ajd da vidim koliko ce njih odbiti. i to jos tamo na zapadu di je niko ne poznaje.
vraca se u srbiju sa porse i niko ne zna kako je zaradila.
 
ne bi ni ja .........ako nema porse i vilu sa bazen.
koga bre muvas.

50 evra puta 4 muskarca za noc i samo 20 dana u mesecu to je 4000 evra.
ajd da vidim koliko ce njih odbiti. i to jos tamo na zapadu di je niko ne poznaje.
vraca se u srbiju sa porse i niko ne zna kako je zaradila.

Pa ja ne bi ni da ima i porshe i sta swe ne. Jednostawno ne bih :D.

A dobro hteo bih i ja 4000 eura xD. Ali ne na taj nachin :D.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top