J-Horror

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

cvele2

Ističe se
Poruka
2.133
Za one koj ne znaju šta znači: J-horror je kategorija horor filmova nastalih u Japanu, Koreji, Kini i drugim okolnim zemljama. To su filmovi tipa: Ringu, Ju-On, Chakushin-Ari (The Ring, The Grudge, One Missed Call)...

Interesuje me koje ste sve filmove ove kategorije pogledali, vaši utisci o njima, neke najave novih filmova, lične preporuke...

Diskusija na temu J-Horror-a. :)
 
Jesu?

Pa mislim sigurno jesu, ali to je opširna tema, ovo je konkretna tema o J-horror-ima.

Pa kako želite, ako vam se priča vi pričajte, ako ćete da me napadate kako postavljam još jednu duplikat-temu, obratite se moderatoru i neka je zaključa!
 
Mislim da je bolje kada se ovako raščlane diskusije na podkategorije. Ako neko želi baš o ovome da čita i piše da može lako da pronađe, a ne da otvara temu Horrori i da traži postove u kojima se govori o tome, trebaće mu godine da pretalaška sve one diskusije.
 
Jesu?

Pa mislim sigurno jesu, ali to je opširna tema, ovo je konkretna tema o J-horror-ima.

Pa kako želite, ako vam se priča vi pričajte, ako ćete da me napadate kako postavljam još jednu duplikat-temu, obratite se moderatoru i neka je zaključa!
Brate,niko te nije napao,niti ima nameru :dontunderstand: Samo smo ti rekli,jer je mod uvek taj koji sam zatvori....
 
Smatram da je tema u neku ruku korisna za nove clanove, ali ne i potrebna.
Ali ako ti novi clanovi vole da gledaju horore onda se verovatno doci na temu koja
je generalno posvecena njima. Brzo ce uci u ritam, a o japanskim, korejskim i kineskim hororima se uveliko raspravljalo i raspravlja, tako da zaista verujem da nije potrebna nova tema u kojoj bi smo iznova citirali sami sebe.:cool:
 
ma kada zivi tema o zombi muvijima, nema smisla da se ova gasi. :) iako nije imalo smisla jos pre vise godina zatvarati moju temu o muvijima sa cudovistima... :evil: :lol:

al koliko se kinte odvaja za moderatore- super je ovde...
 
Pa,kad je već otvorena tema...'ajde...Gledala sam sve gore pomenute,i još poneke,da Japanci su eksperti za ovaj žanr,iako neki filmovi liče jedni na druge...Samo ja moram da ih gledam isključenog zvuka,inače postaju komedije:hahaha:
 
Pa,kad je već otvorena tema...'ajde...Gledala sam sve gore pomenute,i još poneke,da Japanci su eksperti za ovaj žanr,iako neki filmovi liče jedni na druge...Samo ja moram da ih gledam isključenog zvuka,inače postaju komedije:hahaha:

Jednom sam skinuo jednog kineza koji je imao samo engleski prevod.
Onda sam ja kao svaka iole pametna budala uzeo da prevodim na srpski i na pola filma mi se smucilo, tako da sam formirao svoj sopstveni scenario.
Kakva je to komedija bila...
A najzesci deo je bio kada devojcica i jedna zena sede na klupi u parku. Jeziva atmosfera, dobro poznato cutanje i odjednom se zena okrete ka devojcici udari je i onako poluizbeceno i histericno kineski zakresti na nju.
A moja sestra uzme i umesto tog prevoda napise " Zasto nisi oprala svoje roze gace?
Savreseno se uklopilo. Pola sata nismo mogli doci sebi od smeha.:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top