Lcd monitori 19"- Saveti

Moj savet je da postavis rezoluciju 1280*960 ili 1280*1024, sta ti se vise svidja. Ja konkretno na svojoj 19"-ici drzim rezoluciju 1024*768, mada je i po potrebi dizem i do 1600*1200. Preko toga radi, ali je i suvise sitno i postoji odredjeni moir, koji zamara oci. Ako se ne bavis grafickim dizajnom ili CAD projektovanjem i slicno, slobodno me poslusaj. Za igre je preporucljivo da je to neka od standardnih rezolucija, jer hoce neke da prave problem pri prelasku iz jedne u drugu, a svakako da retko koja radi bas na 1152*864. Moze cak da se desi, da ako igra pukne, rezolucija ti se vrati na najmanje moguce vrednosti, pa onda sve mora ponovo da se podesava...
 
tft monitori najbolju sliku prikazuju u native reoluciji,sto je za 19 inchni monitor 1440x900. E sad mi je sumnjivo da tvoja graficka nema mogucnost prikaza u toj rezoluciji osim ako nije neka bas prastara. Proveri podesavanja graficke, a ako treba instaliraj noviji drajver.
 
skoro sam dobio u firmi kompjuter sa takvom rezolucijom monitora i sto je najbolje to mi je Cista preporucivala dok je nisu deinstalirali. A slika je ocajna jajasto sve. Graficka ne znam koja je ako Vas bas interesuje sutra cu videti. Najverovatinje je neka samo za osnovni Desk racunar
 

Back
Top