Ribe

Fiamma

Iskusan
Poruka
6.964
Cilj ove teme je da date svoju definiciju termina "riba". Naravno, ne misli se o zivotinji koja zivi u vodi (da preduhitrim duhovite koji bi to napisali) nego o odredjenom tipu djevojaka.

Citajuci postove na forumu, vidjela sam da mnogi ovaj izraz shvataju drugacije nego ja. Npr. nedavno je jedna forumasica rekla da nije riba nego zena :roll: Kad sam je pitala sta joj fali da bude riba, ona je to negirala, nije dala da je riba ni za zivu glavu, kao da pojam "riba" oznacava nesto negativno :dontunderstand: Onda sam u jednoj temi procitala razmisljanja ljudi da dobre ribe mogu da imaju samo bogati, i time su izjednacene sa sponzorusama, sa cime se ja opet ne slazem. :evil:

Od vas trazim da odgovorite na sljedeca pitanja, da bismo razjasnili ovaj pojam:

1) Koje karakterne osobine "krase" ribe?
2) Kakve su u odnosu s ljudima uopste?
3) Kakve su u odnosu s muskarcima?
4) Moraju li nuzno da budu izuzetno atraktivne djevojke?
5) Da li traze iskljucivo bogate muskarce?
6) Jesu li "ribe" i "macke" isto? :lol: (film Lav u srcu> macke nose suknje, a ribe uske pantalone:hahaha1:)
7) (za djevojke) Smatras li sebe ribom?
(za momke) Je li ti lako smuvati ribu?

:cao::manikir::aha:
 
1. Komunicira bez femkanja i foliranja, direktna je, od akcije, od poverenja... i voli da pije pivo :pivce:
(ovo kao da sam drugaricu opisao :( )
2. Neposredne, lukave, kulturne... išlifovane
3. Kučke :twisted:
4. Moraju :D
5. Ne... to je glupost :roll:
6. Slažem se sa Pantićem, mada mi više leži termin "mačka" :cool:
7. Pojma neam... zaboravio sam... davno to bilo :(
 
Cilj ove teme je da date svoju definiciju termina "riba". Naravno, ne misli se o zivotinji koja zivi u vodi (da preduhitrim duhovite koji bi to napisali) nego o odredjenom tipu djevojaka.

Citajuci postove na forumu, vidjela sam da mnogi ovaj izraz shvataju drugacije nego ja. Npr. nedavno je jedna forumasica rekla da nije riba nego zena :roll: Kad sam je pitala sta joj fali da bude riba, ona je to negirala, nije dala da je riba ni za zivu glavu, kao da pojam "riba" oznacava nesto negativno :dontunderstand: Onda sam u jednoj temi procitala razmisljanja ljudi da dobre ribe mogu da imaju samo bogati, i time su izjednacene sa sponzorusama, sa cime se ja opet ne slazem. :evil:

Od vas trazim da odgovorite na sljedeca pitanja, da bismo razjasnili ovaj pojam:

1) Koje karakterne osobine "krase" ribe?
2) Kakve su u odnosu s ljudima uopste?
3) Kakve su u odnosu s muskarcima?
4) Moraju li nuzno da budu izuzetno atraktivne djevojke?
5) Da li traze iskljucivo bogate muskarce?
6) Jesu li "ribe" i "macke" isto? :lol: (film Lav u srcu> macke nose suknje, a ribe uske pantalone:hahaha1:)
7) (za djevojke) Smatras li sebe ribom?
(za momke) Je li ti lako smuvati ribu?

:cao::manikir::aha:


Nisam ja nista negirala. Dala sam svoj odgovor, evo ga ovdje opet:
"Biti zena je potpunije od biti riba. Riba je zensko, ne nuzno zena.", ali ti rece da moj odgovor nisi razumjela. ja nisam imala potrebu ista vise objasnjavati jer sam rekla sta sam imala.

:)
 
Nisam ja nista negirala. Dala sam svoj odgovor, evo ga ovdje opet:
"Biti zena je potpunije od biti riba. Riba je zensko, ne nuzno zena.", ali ti rece da moj odgovor nisi razumjela. ja nisam imala potrebu ista vise objasnjavati jer sam rekla sta sam imala.

:)
Mislila sam da odgovoris na svako pitanje ponaosob, al ako te mrzi, nema veze :)
 
1. Komunicira bez femkanja i foliranja, direktna je, od akcije, od poverenja... i voli da pije pivo :pivce:
(ovo kao da sam drugaricu opisao :( )
2. Neposredne, lukave, kulturne... išlifovane
3. Kučke :twisted:
4. Moraju :D
5. Ne... to je glupost :roll:
6. Slažem se sa Pantićem, mada mi više leži termin "mačka" :cool:
7. Pojma neam... zaboravio sam... davno to bilo :(

:rumenko::rumenko::rumenko:
 
1) Koje karakterne osobine "krase" ribe?
2) Kakve su u odnosu s ljudima uopste?
3) Kakve su u odnosu s muskarcima?
4) Moraju li nuzno da budu izuzetno atraktivne djevojke?
5) Da li traze iskljucivo bogate muskarce?
6) Jesu li "ribe" i "macke" isto? :lol: (film Lav u srcu> macke nose suknje, a ribe uske pantalone:hahaha1:)
7) (za djevojke) Smatras li sebe ribom?
(za momke) Je li ti lako smuvati ribu?

:cao::manikir::aha:

1.Pa valjda oštroumnost, direktnost, snalažljivost, umerenost.--
2.Fine, uljudne...
3.Imaju svoje ja i ne daju nikome da ih vuče za nos...
4.Pa valjda je to ono što ih izdvaja...
5.Ne, traže sebi ravne muškarce...e sad da li je to po izgledu, parama, mozgu...
6.Pa realno mačka je sisar, a riba je jednostavno riba...ovako ne znam
7.Ne, ne smatram sebe ribom...Verujem da nije teško onome ko zna....
 
Na vecinu pitanja odgovor je isti - individualna stvar.
Nema nekog krutog pravila.
Podrazumeva se da lepo izgledaju mada je vecina zena lepa na svoj nacin.
Sto se tice muvanja najvaznije je da imas pricu.
Ako si zanimljiv zeni mogla bi da predje preko nekih stvari preko kojih inace ne bi.:ok:
 
Cilj ove teme je da date svoju definiciju termina "riba". Naravno, ne misli se o zivotinji koja zivi u vodi (da preduhitrim duhovite koji bi to napisali) nego o odredjenom tipu djevojaka.

Citajuci postove na forumu, vidjela sam da mnogi ovaj izraz shvataju drugacije nego ja. Npr. nedavno je jedna forumasica rekla da nije riba nego zena :roll: Kad sam je pitala sta joj fali da bude riba, ona je to negirala, nije dala da je riba ni za zivu glavu, kao da pojam "riba" oznacava nesto negativno :dontunderstand: Onda sam u jednoj temi procitala razmisljanja ljudi da dobre ribe mogu da imaju samo bogati, i time su izjednacene sa sponzorusama, sa cime se ja opet ne slazem. :evil:

Od vas trazim da odgovorite na sljedeca pitanja, da bismo razjasnili ovaj pojam:

1) Koje karakterne osobine "krase" ribe?
2) Kakve su u odnosu s ljudima uopste?
3) Kakve su u odnosu s muskarcima?
4) Moraju li nuzno da budu izuzetno atraktivne djevojke?
5) Da li traze iskljucivo bogate muskarce?
6) Jesu li "ribe" i "macke" isto? :lol: (film Lav u srcu> macke nose suknje, a ribe uske pantalone:hahaha1:)
7) (za djevojke) Smatras li sebe ribom?
(za momke) Je li ti lako smuvati ribu?

:cao::manikir::aha:

1 iskrena
2 veoma kulturne,bez glume
3po potrebi-stvaraju pravila zavisno od toga kako se odnos razvija i od onoga sta one zele
4ne,ciste,uredne,odgovarajuci stajling bez nepotrebnog kicenja
5ne,ali ne ni nesposobne,ili lenstine
6naziv nebitan misli se valjda na zensku osobu
7ne razmisljam o sebi na taj nacin,ja sam obicna devojka
 
Eh, ti odmah na zadnje pitanje da se pohvalis! :lol:
Odgovori na sva pitanja iscrpno kao Hard da bismo uporedili misljenja...
Gde ću da se hvalim nego ovde?:zper:
Ja sam shvatila da su ostala pitanja za muškarce,malo je nekako pristrasno da žensko definiše šta je riba..Svaka će sebe da opiše.:hvala:
Ali, ja zamišljam da se taj termin odnosi prvenstveno na devojku koja je krajnje sexy i koja voli da flertuje odnosno daje do znanja da je raspoložena za sex ali u rl ne ovde.;) I mora da bude opasna u smislu da je se muškarci malo plaše, a i drugi ljudi..e, sad tek kapiram šta je Hard mislio kad je rekao kučka..Ne mora da juri bogataše, ne znam odakle ti to pade na pamet...:eek:Ali mora izazovno da se oblači uvek, čak i kada baš i ne bi trebalo..Eto, toliko sam ja shvatila od drugara i braće šta je riba..:sad2::sad2::sad2:
E, sad, ja onda baš i nisam riba...***...vidiš kako si me zeznula sa ovim opisima..:sad2:

Šalim se malo..Ma najiskrenije, mislim da je to individualno. Svako može da bude riba na svoj način. Samo je opasan izgled konstanta. Tako bar ja mislim.:zper::zper::zper:

Dakle, možda ipak jesam riba..:think:
 
Riba je ono što se peca, da prostiš.
Dobro, neki koriste dinamit jal struju, al uglavnom se peca.

Ja sam uglavnom oduvek voleo mačke. Mačke ako oće, dođu same. Ako neće, ne dođu. :)
 
Ne mora da juri bogataše, ne znam odakle ti to pade na pamet...:eek::
Nije meni palo na pamet! :evil: Nisi dobro iscitala uvod... Bila tema "Ko sexa najbolje ribe?" i vecina forumasa je tvrdila da su to oni koji imaju puno para. Bilo je postova tipa: Kad ste vidjeli u Jugu neku dobru zensku?... :eek::thumbdown:

Ja sam uglavnom oduvek voleo mačke. Mačke ako oće, dođu same. Ako neće, ne dođu. :)
A da probas da ih navabis sa "mac, mac"? :lol:
 

Back
Top