Jedna manje fina tema...

Iceman

Obećava
Poruka
88
Da li vam se ikada desilo da krenete da dajete nekom oral ali vas tamo dole saceka neprijatan miris, recimo ubudjale ribe ili ne daj boze nesto jos gore? Ozbiljno, imao sam jednu cicu slatku kao bog, spustio se dole kad ono cudo! Sta u tom trenutku radite? Ja sam je odradio ali zato sam joj odmah dao zvaku da vidi kako je to!
Ajde da vas sada vidim, narocito one "iskusne" i sirokih shvatanja, koji su sigurno na ovo naleteli!
 
Iceman:
Da li vam se ikada desilo da krenete da dajete nekom oral ali vas tamo dole saceka neprijatan miris, recimo ubudjale ribe ili ne daj boze nesto jos gore? Ozbiljno, imao sam jednu cicu slatku kao bog, spustio se dole kad ono cudo! Sta u tom trenutku radite? Ja sam je odradio ali zato sam joj odmah dao zvaku da vidi kako je to!
Ajde da vas sada vidim, narocito one "iskusne" i sirokih shvatanja, koji su sigurno na ovo naleteli!
dobro je da si mogao da izdrzis :shock: :? bljak...ja bi povratila...jer sam uzasno gadljiva i cula su mi vrlo...ja ne bi ni pocela...stvarno-uzas.. :roll:
 
Iceman:
MUDRICA:
haahahaah
Bravo Mudrice, dobro ti pristaje nick :wink:
Nisam gay, to je samo interna sala sa jednim clanom ovog foruma...
Gledala si top gun, Iceman i Maverick...Bas nekako deluju gay, zar ne? :lol:

aha... Dakle o tome je rec... Ja pomislih - nisi valjda gay... mislim, nemam nista protiv njih, ali malo bi ljudi koji to zaista jesu napisali kao mail. I naravno, potpuno se ne uklapa, s obzirom na temu koju si postavio. U svakom slucaju, i to smo razjasnili :D
 
tamo sam gde....:
Iceman:
Da li vam se ikada desilo da krenete da dajete nekom oral ali vas tamo dole saceka neprijatan miris, recimo ubudjale ribe ili ne daj boze nesto jos gore? Ozbiljno, imao sam jednu cicu slatku kao bog, spustio se dole kad ono cudo! Sta u tom trenutku radite? Ja sam je odradio ali zato sam joj odmah dao zvaku da vidi kako je to!
Ajde da vas sada vidim, narocito one "iskusne" i sirokih shvatanja, koji su sigurno na ovo naleteli!
dobro je da si mogao da izdrzis :shock: :? bljak...ja bi povratila...jer sam uzasno gadljiva i cula su mi vrlo...ja ne bi ni pocela...stvarno-uzas.. :roll:
Da li ste nekada pojeli nestto sto ima ukus pokvarenog bajatog kikirikija pa vam dodje da progutate sampon da bi ubili ukus, pojeli nedozrelu vocku pa vam se usta onako skupe pa ne mozete da pricate, nesto sto ima miris pokvarenog pire krompira i kiselog kupusa u isto vreme, a sve to da lici na ucrvljalo suvo meso?
E tako sam se ja odecao u tom trenutku!
 
Iceman:
tamo sam gde....:
Iceman:
Da li vam se ikada desilo da krenete da dajete nekom oral ali vas tamo dole saceka neprijatan miris, recimo ubudjale ribe ili ne daj boze nesto jos gore? Ozbiljno, imao sam jednu cicu slatku kao bog, spustio se dole kad ono cudo! Sta u tom trenutku radite? Ja sam je odradio ali zato sam joj odmah dao zvaku da vidi kako je to!
Ajde da vas sada vidim, narocito one "iskusne" i sirokih shvatanja, koji su sigurno na ovo naleteli!
dobro je da si mogao da izdrzis :shock: :? bljak...ja bi povratila...jer sam uzasno gadljiva i cula su mi vrlo...ja ne bi ni pocela...stvarno-uzas.. :roll:
Da li ste nekada pojeli nestto sto ima ukus pokvarenog bajatog kikirikija pa vam dodje da progutate sampon da bi ubili ukus, pojeli nedozrelu vocku pa vam se usta onako skupe pa ne mozete da pricate, nesto sto ima miris pokvarenog pire krompira i kiselog kupusa u isto vreme, a sve to da lici na ucrvljalo suvo meso?
E tako sam se ja odecao u tom trenutku!
e sada si ga zalio-svaka ti cast...uzas.. :?
ali izgleda da ti se nesto u svemu tome svidelo cim si odradio do kraja :roll: :arrow: volis malo da mucis sebe :lol:
 
i pored toga si stavio u tako nesto..? decko, stvarno si sick... eto jos jednog pacijenta u ovom moru plavom...
a ja... pa... jesam fin, i jednom sam se zeznuo i nisam onjusio devojku pre negoli sam penetrirao u istu, i posle sam morao da vadim bris iz kare, sto nije ni malo prijatno iskustvo... doduse, mozda se tebi svidi...
 
Iceman:
Da li vam se ikada desilo da krenete da dajete nekom oral ali vas tamo dole saceka neprijatan miris, recimo ubudjale ribe ili ne daj boze nesto jos gore? Ozbiljno, imao sam jednu cicu slatku kao bog, spustio se dole kad ono cudo! Sta u tom trenutku radite?

Ma verovatno bih smislio neki izgovor tipa:

Lunch time, gotta go!! :P

Ili bih se teatralno izvrnuo na ledja and pretended to be stone dead.. :lol:
 
Steffan:
Iceman:
Da li vam se ikada desilo da krenete da dajete nekom oral ali vas tamo dole saceka neprijatan miris, recimo ubudjale ribe ili ne daj boze nesto jos gore? Ozbiljno, imao sam jednu cicu slatku kao bog, spustio se dole kad ono cudo! Sta u tom trenutku radite?

Ma verovatno bih smislio neki izgovor tipa:

Lunch time, gotta go!! :P

Ili bih se teatralno izvrnuo na ledja and pretended to be stone dead.. :lol:

U svakom slucaju, dobro je da imas unapred razradjenu taktiku... :wink:
 
Iceman:
Hmmm, mozda da probam u oglasima, "lecim sve vrste neprijatnih mirisa i probleme sa sekretom, prirodnim putem potpuno bezbolno!" :)
Da promenim nick u pussycleaner?

Hahahahahahaha

Hmmm... Sad je leto olaksavajuca okolnost. Pa kad devojka dodje kod tebe ili ti kod nje, idi na varijantu: "Ljubavi, koja vrucina, ajde da se istusiramo..." I nema frke posle :wink:
 
Iceman:
Hmmm, mozda da probam u oglasima, "lecim sve vrste neprijatnih mirisa i probleme sa sekretom, prirodnim putem potpuno bezbolno!" :)
Da promenim nick u pussycleaner?
daj,skroz mi je neprijatna pomisao na to sto ti se desilo,so sorry...
Svaka cast sto si izdrzao,jer ja ne znam kako bih,a nick nemoj da menjas super ti stoji :wink:
 

Back
Top