kako se svideti nekom decku?? :)

fino, chedno, neotvarano :mrgreen:
:lol:
e sad vidi vako, chinjenica je da dosta likova nije svesna onih zhemskih pokazatelja da im se svidjaju, to muljanje dovede do nervnog sloma i zhemskog i mushkog na kraju, znachi morash mu jasno staviti do znanja ( :rumenko: ) u kom pravcu vetar duva ;) I da vidish reakciju :P
 
Samo budi opustena i prirodna;) pogledaj ga slobodno i nasmej mu seeee...Takooo je meni sinoc jedan decko prisao,a ja sam mu se samo nasmejala...I onda je seo pored mene,i kad je cuo kolko godina iam pobegao:D ahahah..A decko nikad lepsi:D inace 5 godina je stariji od menne..i mislio je da sam 91:D
 
ljudi, ae malo pomoci....trebaju mi saveti....kako se ponasati pored naseg simpa..?? i sl...
momci, i od vas oceqjem da mi kazete sta vas privlaci...sta ne volite kod devojaka...i tako...:) :) :)

Joj...ja baš i nisam najbolja za ovakve teme pošto sam više za direktan pristup...priđeš kažeš šta imaš ako ide ide, ako ne ide pa dobro...ništa onda...
Realno imaš devojke kojima je to u krvi i koje znaju kako se to radi...ako ne znaš realno nikad nećeš ni naučiti...:DI ovo što neko kaže da momci prilaze ako si lepa...nije tačno imaju neki signali koje šaljemo ko živuljke koje oni primećuju..uglavnom to je "ono nešto".Imam par drugarica za koje se momci lepe ko muve na med, a nisu ništa posebno i imam par koje izgledaju fenomenalno i imaju doosta problema sa tim...samo gledaj da sa tim signalima ne preteraš i da ne izgledaš ko da si došla da zaradiš koji dinar....:D
 
Samo budi opustena i prirodna;) pogledaj ga slobodno i nasmej mu seeee...Takooo je meni sinoc jedan decko prisao,a ja sam mu se samo nasmejala...I onda je seo pored mene,i kad je cuo kolko godina iam pobegao:D ahahah..A decko nikad lepsi:D inace 5 godina je stariji od menne..i mislio je da sam 91:D

Pa slazi onda za godiste ubuduce! Izgledas starije od svojih vrsnjakinja...;)
 
A koja kategorija je u pitanju? :) Malo dete, tinejdzer, post-tinejdzer?

Mozes probat direktnim pristupom - pridjes, kazes ciao, pitas za ime, kazes kako si ga primetila i pokazes svoja osecanja.

iskreno...i da je poslednji na svetu nikad mu ne bih prisla...iz principa! ma nema sanse! :)
i da znam da sam se i ja njemu svidela...opet nema sanse...bar cekala citavu vecnost! pa, msm..zbog cega je musko!! ja znam da one fufice uvek bolje prolaze...ali j*g...ja nisam takva hvala bogu...:)
i tako..:)
:)
 
iskreno...i da je poslednji na svetu nikad mu ne bih prisla...iz principa! ma nema sanse! :)
i da znam da sam se i ja njemu svidela...opet nema sanse...bar cekala citavu vecnost! pa, msm..zbog cega je musko!! ja znam da one fufice uvek bolje prolaze...ali j*g...ja nisam takva hvala bogu...:)
i tako..:)
:)

Aham...znači fufice su one devojke koje prve priđu dečku?Dobili smo novo objašnjenje ovog termina...
I šta sad on je muško i zato on treba da prilazi?A nikad nisi razmišljala da je i on dete ko i ti, da je uplašen, a i na kraju krajeva zašto bi i prišao devojci koja neće ni toliko da se iscima zbog njega....iskreno da sam na njegovom mestu ne bih nikad...
 
nisam to ni rekla...:) niti mislila slicno :P

Super.

iskreno...!i da je poslednji na svetu nikad mu ne bih prisla...iz principa! ma nema sanse! :)
i da znam da sam se i ja njemu svidela...opet nema sanse...bar cekala citavu vecnost! pa, msm..zbog cega je musko!! ja znam da one fufice uvek bolje prolaze...ali j*g...ja nisam takva hvala bogu...:)
i tako..:)
:)
 
fino, chedno, neotvarano :mrgreen:
:lol:
e sad vidi vako, chinjenica je da dosta likova nije svesna onih zhemskih pokazatelja da im se svidjaju, to muljanje dovede do nervnog sloma i zhemskog i mushkog na kraju, znachi morash mu jasno staviti do znanja ( :rumenko: ) u kom pravcu vetar duva ;) I da vidish reakciju :P

Dada, moras mu jasno dati doznanja jer oni razumeju samo DA i NE :D ( + food, beer, sex, a ostalo je sve bla bla bla - rece neka riba)
 

Back
Top