"Престолонаследник" на прослави хрватске државности у хрватској амбасади

Pogledaj rezultate ankete: Да ли сте за то да се Карађорђевићи поново протерају из земље?

Glasova
72. Ne možete glasati na ovu anketu
  • Јесам

37 51,39%
  • Нисам

35 48,61%
Strana 1 od 14 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 335

Tema: "Престолонаследник" на прослави хрватске државности у хрватској амбасади

Starosedelac Alekasandar3 (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Second Star to the Right and Straight on 'Til Morning
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    739

Podrazumevano "Престолонаследник" на прослави хрватске државности у хрватској амбасади

Сетите се тема где сам рекао да овог пробисвета припрема Запад за новог гувернера Србије!?

Срамота: Принц Александар Карађорђевић и бројни београдски глумци „увеличали“ прославу Дана државности Хрватске
    Честитамо на геноциду!

Српски политичари нису дошли у хрватску амбасаду, али ту су били поједини глумци, новинари, свештеници, па чак и генерали
    Михајлов: Немам речи за такав поступак престолонаследника
    Маркићевић: Ја бирам друштво, могао би то и он да ради

Годишњица проглашења независности Републике Хрватске, што је био увод у прогон и геноцид над Србима, обележена је и у хрватској амбасади у Београду.
    Док су Стјепан Месић и Иво Санадер прослављали Дан државности у Книну, њиховом амбасадору Жељку Купрешку честитали су многе јавне личности из Србије. Осим Станимира Вукићевића, државног секретара министарства спољних послова Србије и појединих генерала Војске Србије готово да није било других представника власти и државних институција.
    Међутим, на свечаност код Хрвата дошли су владика Хвостански Атанасије Ракита, професор богословије Радован Биговић, бизнисмен Драгомир Ј. Карић, глумци Аљоша Вучковић, Весна Чипчић, Неда Арнерић, Бранислав Лечић, Ива Штрљић, новинари Драган Бујошевић и Антонела Риха, као и бивши премијер Србије Зоран Живковић.
    Први пут у јавни живот Србије, од када му је одобрен агреман, укључио се и амбасадор Македоније, његова екселенција Љубиша Георгијевски.
    Ипак, главни гост је био принц Александар Карађорђевић.
    - Покушали смо да принцу укажемо на то да би било боље кад не би отишао у хрватску амбасаду, међутим он је инсистирао. Престолонаследник не жели да се бави политиком и сматра да сви народи бивше Југославије морају да се окрену будућности и старе неспоразуме да оставе у прошлости, рекао је за Правду извор из окружења Александра Карађорђевића који је инсистирао на анонимности.
    Посланик из Нове Србије, Мирослав Маркићевић, изненађен је што је престолонаследник Карађорђевић присуствовао прослави Дана државности Хрватске.
    - И ја као посланик добијам веома срдачне позиве из разних амбасада, институција, али, бирам где ћу да се појавим. То је моја порука. Иако ја не поредим своју функцију са престолонаследником, понављам да и ја бирам где ћу се појавити - казао је Маркићевић.
    Да престолонаследник није смео да се појави на прослави дана државности Хрватске, јер то нису учинили ни председник ни премијер, сматра посланик из Српске напредне странке Милета Поскурица.
    - Александар Карађорђевић је показао да функционише по својим сопственим мерилима и принципима, а требало би да његово деловање буде усаглашено са званичном политиком Србије. Он је симбол државе, а то је урадио на своју руку. Са друге стране, тражи рехабилитацију монархије. Обавеза суверена је да заступа државну политику, а он то није учинио - казао је Поскурица.
    Он је додао да се из државног буџета издваја велики новац за краљевску породицу и да би та средства требало рационализовати.
    Члан Главног одбора ДСС-а Дејан Михајлов наглашава да је „без текста".
    - Изненађен сам тим потезом престолонаследника. Просто, немам речи. С једне стране, он има право на лични став, али, он ипак симболише државу и требало би да заступа званичну политику - казао је Михајлов.
    Посланик СПС-а Ђорђе Милићевић кратко је казао да је изненађен, али да би требало питати престолонаследника који су му били мотиви и интереси да присуствује свечаности. Он је нагласио и да је 100 милиона колики су трошкови двора велика цифра, те да би то требало свести на неки рационални ниво.
    Лидер Јединствене Србије Драган Марковић Палма кратко је рекао да га то не интересује.
    - Карађорђевић је за мене само грађанин Србије. А мене не интересује где иде грађанин Србије - казао је Палма.
    Е. П.

http://www.pravda.rs/srbija/10116/ch...o-na-genotsidu

Zaslužan član Papa Smurf (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    55
    Reputaciona moć
    6986

Podrazumevano Re: "Престолонаследник" на прослави хрватске државности у КНИНУ!

Ulizice... Sta drugo i ocekivati od njih... Sto ih odmah ne poljube u dupe pa da lepo pokazu svoje lice...
    Zavist valja i zaslužiti...

Reg nije na forumu
    је констернирана због прескордиције
    Starosedelac Reg (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    711

[/QUOTE]

Koji prestolonaslednik, o čemu se ovde radi? Od kad Srbija ima presto?
    Poslednji put ažurirao/la Дон : 28.06.2009. u 15:45
    Molim da se u sendvič stavi više salame.

Zaslužan član Ванда (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2385

Не треба заборавити да он никако не може бити престолонаследник Србије, јер је рођен у хотелској соби која је била проглашена територијом Краљевине Југославије.
    Значи, може бити само југословенски престолонаследник, па је човек отишао да обилази део своје краљевине...

Starosedelac Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    751

aljosha vuchkovic i iva shtrljic su hrvati,neda jugoslovenski dilbe,lechic ldp frik..zoki zivkovic je...zoki zivkovic lol
    ni ne iznenadjuje shto se takva bulumenta nashla tamo
    ALL THESE WORLDS ARE YOURS EXCEPT EUROPA. ATTEMPT NO LANDINGS THERE.

Elita MuskoSamBre (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    82

Ma covek se jos uvek nada da ce jednoga dana postati kralj Srba,Hrvata i Slovenaca!
    SEKA mozda i nije, ali B@TA se ukakio...uzmite Perfeks, lakse se brise...Perfeks, podvuceno zutim!

Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    739

Он је разговарао са Бајденом, спремају они Кара-Ђорђевића као оног Симеона Бугарског да буде нови гаулајтер Србије.

План је бриљантан.
    ДС и жута банда ће га подржати тихо због УСА,
    а он ће и покупити нешто гласова "Патриота" који се куну у "краља и отаџбину" и тако ће га наметнути да нас схебе 100%

Starosedelac Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    751

pa taj je toliki kreten da je palma za njega i betoven i shopen lol
    ne verujem da ce to proci
    ako je ovaj narod do te mere raterdiran da prihvati tog debila za "monarha"onda i treba da nestanemo
    ALL THESE WORLDS ARE YOURS EXCEPT EUROPA. ATTEMPT NO LANDINGS THERE.

Legenda manje_zlo (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    153

Монархисти су начилили највећу грешку у историји Србије, неслушавши генерала Мишића, а овом човеку и новинарима треба објаснити да Република Србија није монархија и да овај пацијент нема никакву Југославију чији би престо могао да наследи. Кад се изроди неки српски Путин, може да се покрене прича о крунисању.
    Србија никада није ратовала са највећом светском силом. Русија је наш пријатељ.

Reg nije na forumu
    је констернирана због прескордиције
    Starosedelac Reg (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    711

Citat Original postavio Alekasandar3 Pogledaj poruku
    Он је разговарао са Бајденом, спремају они Кара-Ђорђевића као оног Симеона Бугарског да буде нови гаулајтер Србије.

План је бриљантан.
    а он ће и покупити нешто гласова "Патриота" који се куну у "краља и отаџбину" и тако ће га наметнути да нас схебе 100%
    Ne mrači ovako kasno.
    Molim da se u sendvič stavi više salame.

Legenda Enchanted (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    140

Aca Gica je mnogo glup tip, da nije ne bi drugovao sa DSSovcima >)

Aktivan član
    Učlanjen
    30.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

aco,rvatino...

kisela bombona nije na forumu
    срећа долази у кућу где се чује смех
    Zaslužan član kisela bombona (avatar)
    Učlanjen
    22.11.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    13
    Reputaciona moć
    630

Сетите се тема где сам рекао да овог пробисвета припрема Запад за новог гувернера Србије!?

Срамота: Принц Александар Карађорђевић и бројни београдски глумци „увеличали“ прославу Дана државности Хрватске
    Честитамо на геноциду!

Српски политичари нису дошли у хрватску амбасаду, али ту су били поједини глумци, новинари, свештеници, па чак и генерали
    Михајлов: Немам речи за такав поступак престолонаследника
    Маркићевић: Ја бирам друштво, могао би то и он да ради

Годишњица проглашења независности Републике Хрватске, што је био увод у прогон и геноцид над Србима, обележена је и у хрватској амбасади у Београду.
    Док су Стјепан Месић и Иво Санадер прослављали Дан државности у Книну, њиховом амбасадору Жељку Купрешку честитали су многе јавне личности из Србије. Осим Станимира Вукићевића, државног секретара министарства спољних послова Србије и појединих генерала Војске Србије готово да није било других представника власти и државних институција.
    Међутим, на свечаност код Хрвата дошли су владика Хвостански Атанасије Ракита, професор богословије Радован Биговић, бизнисмен Драгомир Ј. Карић, глумци Аљоша Вучковић, Весна Чипчић, Неда Арнерић, Бранислав Лечић, Ива Штрљић, новинари Драган Бујошевић и Антонела Риха, као и бивши премијер Србије Зоран Живковић.
    Први пут у јавни живот Србије, од када му је одобрен агреман, укључио се и амбасадор Македоније, његова екселенција Љубиша Георгијевски.
    Ипак, главни гост је био принц Александар Карађорђевић.
    - Покушали смо да принцу укажемо на то да би било боље кад не би отишао у хрватску амбасаду, међутим он је инсистирао. Престолонаследник не жели да се бави политиком и сматра да сви народи бивше Југославије морају да се окрену будућности и старе неспоразуме да оставе у прошлости, рекао је за Правду извор из окружења Александра Карађорђевића који је инсистирао на анонимности.
    Посланик из Нове Србије, Мирослав Маркићевић, изненађен је што је престолонаследник Карађорђевић присуствовао прослави Дана државности Хрватске.
    - И ја као посланик добијам веома срдачне позиве из разних амбасада, институција, али, бирам где ћу да се појавим. То је моја порука. Иако ја не поредим своју функцију са престолонаследником, понављам да и ја бирам где ћу се појавити - казао је Маркићевић.
    Да престолонаследник није смео да се појави на прослави дана државности Хрватске, јер то нису учинили ни председник ни премијер, сматра посланик из Српске напредне странке Милета Поскурица.
    - Александар Карађорђевић је показао да функционише по својим сопственим мерилима и принципима, а требало би да његово деловање буде усаглашено са званичном политиком Србије. Он је симбол државе, а то је урадио на своју руку. Са друге стране, тражи рехабилитацију монархије. Обавеза суверена је да заступа државну политику, а он то није учинио - казао је Поскурица.
    Он је додао да се из државног буџета издваја велики новац за краљевску породицу и да би та средства требало рационализовати.
    Члан Главног одбора ДСС-а Дејан Михајлов наглашава да је „без текста".
    - Изненађен сам тим потезом престолонаследника. Просто, немам речи. С једне стране, он има право на лични став, али, он ипак симболише државу и требало би да заступа званичну политику - казао је Михајлов.
    Посланик СПС-а Ђорђе Милићевић кратко је казао да је изненађен, али да би требало питати престолонаследника који су му били мотиви и интереси да присуствује свечаности. Он је нагласио и да је 100 милиона колики су трошкови двора велика цифра, те да би то требало свести на неки рационални ниво.
    Лидер Јединствене Србије Драган Марковић Палма кратко је рекао да га то не интересује.
    - Карађорђевић је за мене само грађанин Србије. А мене не интересује где иде грађанин Србије - казао је Палма.
    Е. П.

http://www.pravda.rs/srbija/10116/ch...o-na-genotsidu

Ја сам се шокирала неки дан када сам видела на Двору, где он
    "станује" почасну стражу (у униформама, ону исту гарду која буде
    постројена када председнику Србије долази неки важан гост)
    Он је имао неки пријем,..а та Гарда је ту стајала...

Који је бре он фактор
    .
    Енглески шпијун и ништа више!

А, народ плаћа из свога џепа његове противсрпске "хирове"!!!!

.
    "Лажу сви они који кажу да време лечи све ране. Не лечи. Не могу се овакве ране залечити, за њих нема мелема"

Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    140

Citat Original postavio kisela bombona Pogledaj poruku

Који је бре он фактор
    .

.
    Njemu treba da dodje engleska garda a ne nasa, buduci da je tamo zavrsio skole, sluzio vojsku, da tamo skoluje decu i da engleski prica tecno a srpski natuca otprilike kao ja italijanski. Sram ga bilo

Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    739

Citat Original postavio Reg Pogledaj poruku
    Ne mrači ovako kasno.
    Пишем чланак па ми дођете као мали предах

Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    739

Који је бре он фактор
    .

.
    Припремају га за гаулајтера бомбонице, види шта ти кажем.

Učlanjen
    22.11.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    13
    Reputaciona moć
    630

План је бриљантан.
    ..а тек Вук Драшковић преко оног његовог Срђана Срећковића
    (министар за дијаспору),...како лобира по дијаспори да се
    тај "што је пас`о траву" постави за краља и да се успостави Монархија

.
    "Лажу сви они који кажу да време лечи све ране. Не лечи. Не могу се овакве ране залечити, за њих нема мелема"

Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    140

Dajte neku anketu da li smo za ili protiv da ovaj bude neki monarh.

Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    739

..а тек Вук Драшковић преко оног његовог Срђана Срећковића
    (министар за дијаспору),...како лобира по дијаспори да се
    тај "што је пас`о траву" постави за краља и да се успостави Монархија

.
    То и причам!
    Енглески официр да нам буде краљ!

Понекад помислим да су комунисти били апсолутно у праву.....

Učlanjen
    22.11.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    13
    Reputaciona moć
    630

Citat Original postavio Enchanted Pogledaj poruku
    Мани се анкете,...
    није он тога вредан

.

Starosedelac Lacibg (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    368

Marginalac. Ja bih ga vratio tamo odakle je došao pre desetak godina ... krvopija.
    Ljepo"ce, ljepo"ce probud' se
    Nemerem, nemerem zaćarana sam!

Učlanjen
    22.11.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    13
    Reputaciona moć
    630

То и причам!
    Енглески официр да нам буде краљ!

Понекад помислим да су комунисти били апсолутно у праву.....
    ...А, тек онај ПОДАТАК колико се из буџета издваја за раскошни
    живот те и такве " свите"..

Хеј, мрзи ме да тражим, али ЦИФРА је мало жешћа, а овај наш народ
    нема појма да и за то издваја свој новац

.

Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    739

Операција иде овако:
    Неће да те питају да ли ћеш да ти ОН буде монарх.
    Него

"Да ли сте за монархију?"
    и големи део српксих "Патриота" ће да доживи оргазам и каже "ДАААААА"

А онда ће они да кажу
    "Ево вам овај за краља!"

Или нећемо да будемо монархија него ће њега да поставе за "духовног вођу" неког новог "ДОС-а" па ће да буде премијер или председник после Тадића- што је вероватнија ситуација, као Симеон у Бугарској.
    да направе антирусе од Бугара они су им убацили Симеона Саксенкобуршког- бившег цара, за премијера!

Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    739

...А, тек онај ПОДАТАК колико се из буџета издваја за раскошни
    живот те и такве " свите"..

Хеј, мрзи ме да тражим, али ЦИФРА је мало жешћа, а овај наш народ
    нема појма да и за то издваја свој новац

.
    Да, ОЋУ МОЈЕ ПАРЕ НАЗАААААД!

Starosedelac Милунка Савић (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    970

Па, јест, само нам још то треба, нисмо скоро имали тему за монархију или против ње.

На ову тему:
    Ако је ово истинита вест, стварно, баш му није требало.

Slične teme

1. Пријем у руској амбасади
    Autor Ramms+ein u forumu Politika
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 15.06.2009., 14:42
  2. Odgovora: 197
    Poslednja poruka: 06.08.2008., 17:16
  3. Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 27.06.2008., 21:13
  4. Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.05.2008., 10:33

Pravila za slanje poruka