9

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
zasto se zamuskarce u nasem jeziku kaze da su piccke a ne i u drugim jezicima, i, zasto se za zene ne kaze da su piccke, bar ne u tom znacenju?
sta odgovara tom znacenju reci piccka ali vezano zane? postoji li uopste odgovarajuci termin?
i sta je uopste musko-piccka? sta uradi,kako se ponasa? i kakve zene odgovaraju istom ponasanju? mislim, kakava je zena koja je kao muskarac piccka?
 
Vidi se da niste gledali film "Variola Vera" i izjavu Radeta Šerbedžije u istom: "Pi.č.ka je ženski polni organ, a p.i.zda je karakterna osobina"
 
zasto se zamuskarce u nasem jeziku kaze da su piccke a ne i u drugim jezicima, i, zasto se za zene ne kaze da su piccke, bar ne u tom znacenju?
sta odgovara tom znacenju reci piccka ali vezano zane? postoji li uopste odgovarajuci termin?
i sta je uopste musko-piccka? sta uradi,kako se ponasa? i kakve zene odgovaraju istom ponasanju? mislim, kakava je zena koja je kao muskarac piccka?


To su muskarci slapari.
 
Moze da bude, a ne mora. Papucari umeju da budu i odani, onako ropski.


Ma ima puno zena kojima oni pasu, i neka se druze.:) To su obicno zene koje ne dozivljavaju orgazam ili ga dozivljavaju jako retko. A verovatno za to krive muskarce pa im papucari dobro dodju za jahanje po mozgu.
 
zasto se zamuskarce u nasem jeziku kaze da su piccke a ne i u drugim jezicima, i, zasto se za zene ne kaze da su piccke, bar ne u tom znacenju?
sta odgovara tom znacenju reci piccka ali vezano zane? postoji li uopste odgovarajuci termin?
i sta je uopste musko-piccka? sta uradi,kako se ponasa? i kakve zene odgovaraju istom ponasanju? mislim, kakava je zena koja je kao muskarac piccka?

E, stvarno nema misla:think:
 
muska *****.. pa to je tip muskarca koji ja zaobilazim u sirokom luku...

on nije muskarcina i nema svoj stav... ne sme da rizikuje, sve je na finjaka, ne sme nikome nista da kaze, ne upada u nevolje, ne svadja se.. sav je.. ne znam ni sama da opisem.. jednostavno, vise je zensko nego musko... laaaaaaaaaaaaa
 
ja to ckapi koristim za oba pola i vise za nekoga ko je prevrtljiv,licemeran,sluzav,zeznuce te cim se okrenes i tako....a za to bez stava,bojazljivog,mlhavog nikakvog je vise pi.ckica,sto po mom misljenju odgovara i engleskoj verziji reci.
 
zasto se zamuskarce u nasem jeziku kaze da su piccke a ne i u drugim jezicima, i, zasto se za zene ne kaze da su piccke, bar ne u tom znacenju?
sta odgovara tom znacenju reci piccka ali vezano zane? postoji li uopste odgovarajuci termin?
i sta je uopste musko-piccka? sta uradi,kako se ponasa? i kakve zene odgovaraju istom ponasanju? mislim, kakava je zena koja je kao muskarac piccka?

Pa ako Eskimi mogu da imaju 40 različitih reči za sneg

Mozemo valjda i mi Srbi da imamo prave reci
za ponesto sto je Srbima
najbliskije
 

Back
Top