КАКО ЈЕ ГРОБАР ТОМА ПОСТАО ПОТУРИЦА

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MarisavM

Obećava
Poruka
53
Dame i gospodo,profesor Kovjenić je sakupio još dokaza koji još jednom potvrdjuju kakvi su izdajnički iskoti Toma Grobar i njegova *******a srbomrza pudlica koja se odaziva na ime Aleksandar.

КАКО ЈЕ ГРОБАР ТОМА ПОСТАО ПОТУРИЦА „Хамдија из Тузле“
(пренето са: http://krstanovkutak.forumotion.net/--f1/----t87.htm#450

Даме и господо,

Заиста ништа срамније, подлије и нељудскије у свом досадашњем животу не чух као оно синошње "уживо" брслање *******ог Шпије у емисији "Пулс" на БН ТВ. Гробар Тома је из суседне просторије, имам живе људе као доказ за то, кукавички се представљајући као "Хамдија из Тузле"

(Узгред буди речено "прави" Хамдија из Тузле је зверски клао војнике ЈНА у оној по зверству чувеној "Тузланској колони)

хвалио *******ог Шпију и своје сатанисте које је нечастиви зазвао СНС (читај: Сатана наш створитељ). *******и Шпија је напућио своје пластичне лабрње, наместио луђачку фацу у фазу розе-козе и педерски цвркућући позвао „Хамдију из Тузле“ својој кући. Наравно да је тада двадесетак минута хвалио потурице и потенцирао своју педерску (по)везаност са потурицом Расимом Љаићем. Бекељење сваколике ругобе „водитељке и уреднице“ тог антисрпког ватиканско-усташког гебелсовског деловања,
Suzana Rađen Todorić, погана калаштура и љубавница потурице Сулејмана Тихића

(доказ: ту тврдњу јој је у брк јавно скресао председник Владе Републике Српске Милорад Додик)

ме је толико иритирало да је мало фалило да не бацим Тв кроз затворен прозор. Заиста то је био врхунац гадости. Верујем да би се и сам Гебелс постидео те и такве пропаганде. Из свега тога се може закључити само једно

ЈЕДИНО ПРАВО ИМЕ ЗА ГРОБАРЕВЕ САТАНИСТЕ ЈЕСТЕ – ГАД, ЈАД И СМРАД
!

Крстан Ђ. Ковјенић

 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top