Molba

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

TheDarth

Primećen član
Poruka
731
Ja bih vas zamolio da izvinete za sve sto je napisao idiot pod nickom TheDarth. To je moj brat koji vec 10 dana ovde drka kompjuter. Sad sam ga ulovio sta radi i svima se izvinjavam u njegovo ime. Da li je mozda pravio neke probleme pa da ja popricam sa njim?
 
Ja bih vas zamolio da izvinete za sve sto je napisao idiot pod nickom TheDarth. To je moj brat koji vec 10 dana ovde drka kompjuter. Sad sam ga ulovio sta radi i svima se izvinjavam u njegovo ime. Da li je mozda pravio neke probleme pa da ja popricam sa njim?

Znaci,mi smo pricali svi sa trvojim bratom??????????????????' E,pa svasta,:dontunderstand:
 
Ja bih vas zamolio da izvinete za sve sto je napisao idiot pod nickom TheDarth. To je moj brat koji vec 10 dana ovde drka kompjuter. Sad sam ga ulovio sta radi i svima se izvinjavam u njegovo ime. Da li je mozda pravio neke probleme pa da ja popricam sa njim?

:lol:

nije, decko je bas ok sta ti imas protiv njega?:P
 
Ja bih vas zamolio da izvinete za sve sto je napisao idiot pod nickom TheDarth. To je moj brat koji vec 10 dana ovde drka kompjuter. Sad sam ga ulovio sta radi i svima se izvinjavam u njegovo ime. Da li je mozda pravio neke probleme pa da ja popricam sa njim?

..........ma jok super je ,nego iskuliraj ti josh 10 dana mozda pevac i nagazi mladu .........:rotf::klap::hahaha1:
 
Zamolio bih admina da me kontaktira kad ovo procita na ovaj nick za proveru mog maila i brisanje onog naloga! Hvala unapred. Ostali...***...izvinjavam se...vidim da je svasta lupao ovde iz zivota njemu bliskih ljudi. Uvek sam govorio da je poremecen sad sam i dokazao.
 
ha-ha

kobe stabe kadbe

mislim ako je njegov nick na tvom kompu sto lepo ne promeni relevantni email ako je to problem

sloboda za Dartha!

:D
Ej bre ti si neki mod...pisao sam nekom modu odavde da brise taj nick, al ne dobih jos odgovor. Moze pomoc? Nece on tu nista vise pisati. Vise nema kompjutera za njega. Sad citam sta je sve pisao...pa nasutacu ga kad se vrati mala nepristojna stoka.
 
Ja bih vas zamolio da izvinete za sve sto je napisao idiot pod nickom TheDarth. To je moj brat koji vec 10 dana ovde drka kompjuter. Sad sam ga ulovio sta radi i svima se izvinjavam u njegovo ime. Da li je mozda pravio neke probleme pa da ja popricam sa njim?
nije pravio probleme,covek se registrovao na forum i piśe sta hoce,kao i svi mi,sta ti imas protiv toga?a ti kao stariji brat,pusti i njega nek drka taj kompjuter...
 
Poslednja izmena:
"Ne pitaj sta ovaj forum moze da ucini za tebe, vec sta ti mozes da ucinis za ovaj forum"

pazi kako ima cakan potpis greota je obrisati ga
to ne bi bilo ok

insistiram da se nadje kompromisno resenje za ovaj spor makar morao da ti izvine za zloupotrebu tehnoloskih resursa :)
 
Ej bre ti si neki mod...pisao sam nekom modu odavde da brise taj nick, al ne dobih jos odgovor. Moze pomoc? Nece on tu nista vise pisati. Vise nema kompjutera za njega. Sad citam sta je sve pisao...pa nasutacu ga kad se vrati mala nepristojna stoka.

Ne kontam u čemu je problem, nisam primetila da je tvoj brat pravio neka sr.anja. Jedino ako nije 18+ ali mogu ti reći da ni to nije neko merilo, klinac koji sad kreće u srednju (znam ga sa drugog pf-a) je mnooogo zreliji od nekih matorih konjina koji imaju decu stariju od pomenutog klinca. BTW, ovaj forum nije mesto na kom se propagira nasilje, ERGO ja stajem na stranu malog bate! :zplez:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top