Pomoc!!!!!!

ardjelanognjen

Obećava
Poruka
64
Imam problem.Nekoliko igara koje igram (a to su Call of Duty 5,X-Man Wolverine,Tomb Raider i ostale.) ukljucim igru i nekad mi se na ekranu pojavi crno i kao da se iskljuci monitor,a nekada mi izbaci takozvani "don't send".Cuo sam da treba nesto da se namesti u Control Panelu kod hardwera,ali ne znam sta?Molio bih one koje znaju nesto o ovom problemu neka mi napisu na PP ili ostave poruku.

Unapred Hvala!
 
Nije bas nekaka ali...konfiguracija je:Nvidia GeForce 7600GT,Dual Core procesor,1 Giga ram,3 gigaherca i to je to.Moj drug ima istu,ali bas istu konfiguraciju,ali njemu radi.Kaze da mu je nesto podesio brat kod hardwera...
 
Znaci oko hardver nema sta da podesava! Kao sto rece Alex probaj novije drajvere za graficku, novi direct X, a ako to ne pomaze , pomaze rusenje sistema...
 
Probaj sa novim drajverima igre koje si naveo su dosta novije od tvoje graficke kartice pa je moguce da zbog toga nece da ti se pokrenu...skini sa nividia sajta najnovije drajvere za tvoj model graficke instaliraj ih i probaj opet da pokrenes neku od tih igara
 
Дошло је до појаве Blu Screen-a до којег долази услед неусклађености Softvare-a у оперативном систему и још милион других разлога везаних за Softvare.

Препоручујем ти да скинеш DRIVER DETECTIVE,да га инсталираш и пустиш да пречешља рачунар.
Када заврши посао јави шта стоји у обавјештењу ;).
 
Skinuo sam nove drajvere ali sad imam jos jedan problem,pre nego sto sam instalirao nov drajver nisu mi se pojavlji bagovi,a sad kad udjem u igru pojavljuju se ko ludi.A za onaj Driver Detective,skinuo sam ga i kad idem da ga skeniram na trecem semaforu mi se pojavljuje "eror".Ne znam sta mi je sa kompom ali nosio sam ga dva puta na rusenje sistema...
 
Imam problem.Nekoliko igara koje igram (a to su Call of Duty 5,X-Man Wolverine,Tomb Raider i ostale.) ukljucim igru i nekad mi se na ekranu pojavi crno i kao da se iskljuci monitor,a nekada mi izbaci takozvani "don't send".Cuo sam da treba nesto da se namesti u Control Panelu kod hardwera,ali ne znam sta?Molio bih one koje znaju nesto o ovom problemu neka mi napisu na PP ili ostave poruku.

Unapred Hvala!

Pirati! :D
 
jedno pitanje samo....ali ovo je vishe u vezi torrenta ali ok....pokushavam da skinem igricu, ali na jedinom torrent-u koji valja za skidanje pishe razor 1911....i ima oko 100 fajlova, i nishta za instaliranje....vredi li to skidati, tj. mozhe li uopshte tako neshto da se instalira....poshto ima 4 i kusur Gb.....
 
jedno pitanje samo....ali ovo je vishe u vezi torrenta ali ok....pokushavam da skinem igricu, ali na jedinom torrent-u koji valja za skidanje pishe razor 1911....i ima oko 100 fajlova, i nishta za instaliranje....vredi li to skidati, tj. mozhe li uopshte tako neshto da se instalira....poshto ima 4 i kusur Gb.....

Verovatno da moze, ali ko bi mogao da zna na nevidjeno... Koje su ekstenzije tih stotinak fajlova...
 
jedno pitanje samo....ali ovo je vishe u vezi torrenta ali ok....pokushavam da skinem igricu, ali na jedinom torrent-u koji valja za skidanje pishe razor 1911....i ima oko 100 fajlova, i nishta za instaliranje....vredi li to skidati, tj. mozhe li uopshte tako neshto da se instalira....poshto ima 4 i kusur Gb.....

Najverovatnije su u pitanju winrar fajlovi odnosno arhive. Skini, extraktuj pomocu (jel') winrar-a i dobices image koji mount-ujes preko daemona pa tek onda instaliras. Prosto, zar ne :) ?
 

Back
Top