I...sta upisujete??? :?

Shinoda

Veoma poznat
Poruka
12.894
I sad kad ste odradili tezi deo posla i taj "teshki" :roll: prijemni na vama je samo da popunite papiric i da cekate da vidite gde cete biti primljeni... :D
Ono sto mene zanima jeste, sta planirate da upisete??? :?
Koliko sam se ja raspitivao vecina ovih klinaca iz moje ulice oce u kojekakve ekonomske skole i glooposti...
Niko nece u gimnaziju ili tako neke skole.
Zasto?
 
vericas:
gimnazija je *,ja upisujem turisticku a i ekonomska je takoodje * a ti?
ne znam jos kako sam uradila nije bilo tesko

Gimnazija sra-nje. Ovo prvi put cujem.
Gimnazija je skola koja ce ti pruziti najvise znanja i biti najbolja odskocna daska ako planiras da ides dalje.
Turisticka je valjda (nar je bila nekad) smer ekonomske, tako da ti je i to skoro isto kao ekonomska (sr*anje).
No kako hocete.
 
Кулиража:
vericas:
gimnazija je * :evil: ,ja upisujem turisticku a i ekonomska je takoodje * a ti?
ne znam jos kako sam uradila nije bilo tesko

Gimnazija sra-nje. Ovo prvi put cujem.
Gimnazija je skola koja ce ti pruziti najvise znanja i biti najbolja odskocna daska ako planiras da ides dalje.Turisticka je valjda (nar je bila nekad) smer ekonomske, tako da ti je i to skoro isto kao ekonomska (sr*anje).
No kako hocete.

Bravo!!! ima josh pametnih osoba... :D
 
tururu...:
Кулиража:
vericas:
gimnazija je * :evil: ,ja upisujem turisticku a i ekonomska je takoodje * a ti?
ne znam jos kako sam uradila nije bilo tesko

Gimnazija sra-nje. Ovo prvi put cujem.
Gimnazija je skola koja ce ti pruziti najvise znanja i biti najbolja odskocna daska ako planiras da ides dalje.Turisticka je valjda (nar je bila nekad) smer ekonomske, tako da ti je i to skoro isto kao ekonomska (sr*anje).
No kako hocete.

Bravo!!! ima josh pametnih osoba... :D

dobro kazes- ako!jer ako ne planiras (ko jos ne,ali ima ljudi) zavrsiti fakultet,dzaba tebi gimnazija...... :lol: :wink:
 
Кулиража:
Gimnazija je skola koja ce ti pruziti najvise znanja i biti najbolja odskocna daska ako planiras da ides dalje.

znas kako kaze T.S. Eliot:
"..... kako smo izgubili znanje u moru informacija...."
gimnazija ti ne daje nikakvo znanje, vec gomilu informacija koje ces zaboraviti kad prodje godina a 80% toga ti nece ni trebati.
treba se usmeriti sto ranije i upisati neku struchnu shkolu .....
 
Keeper:
Кулиража:
Gimnazija je skola koja ce ti pruziti najvise znanja i biti najbolja odskocna daska ako planiras da ides dalje.

znas kako kaze T.S. Eliot:
"..... kako smo izgubili znanje u moru informacija...."
gimnazija ti ne daje nikakvo znanje, vec gomilu informacija koje ces zaboraviti kad prodje godina a 80% toga ti nece ni trebati.
treba se usmeriti sto ranije i upisati neku struchnu shkolu .....


treba ako znas sta hoces,ali ja ne znam nikoga ko je dovoljno zreo da sa 14,15 godina ima predstavu o buducnosti i zato u strucne skole idu oni koji nece ili ne mogu da uce ili su im roditelji u fazonu "ste ce ti to u zivotu"
 
miss:
Keeper:
Кулиража:
Gimnazija je skola koja ce ti pruziti najvise znanja i biti najbolja odskocna daska ako planiras da ides dalje.

znas kako kaze T.S. Eliot:
"..... kako smo izgubili znanje u moru informacija...."
gimnazija ti ne daje nikakvo znanje, vec gomilu informacija koje ces zaboraviti kad prodje godina a 80% toga ti nece ni trebati.
treba se usmeriti sto ranije i upisati neku struchnu shkolu .....


treba ako znas sta hoces,ali ja ne znam nikoga ko je dovoljno zreo da sa 14,15 godina ima predstavu o buducnosti i zato u strucne skole idu oni koji nece ili ne mogu da uce ili su im roditelji u fazonu "ste ce ti to u zivotu"

eh,upravo to...
U tim godinama,mislili smo da smo pokupili svu pamet svijeta... :)

Sto se tice upisa u gimnaziju,mislim da je to najbolje rjesenje,jer poznajem neke ljude koji su zavrsili npr. medicinsku,a zatim nisu imali motivacije da uce dalje i sada rade kao medicinske sestre ili nesto drugo(naravno,i to je castan posao,ali...Mislim da svi tezimo necemu visem),dok,kad zavrsis gimnaziju,ZNAS da nisi jos niko i nista,i upravo to ti daje motivaciju da ucis vise,i postizes vise...
Naravno,ne mora biti tako kod svih,nek se niko ne uvrijedi sto sam navela medicinsku kao primjer.
Ipak,gimnazija ne moze biti sr*anje kao sto neko rece,i niposto ne moze biti los izbor...
Toliko od mene... :wink:
 
Opaaa!!! :D
Drago mi je sto ste se zakacili bar malo za moju temu... :wink:
Ja evo zavrsavam svoju prvu godinu u Pancevackoj gimnaziji, doduse sa nedovoljnim uspehom, ali svejedno ne bih menjao ovu skolu ni za sta drugo na svetu...
Potpuno se slazem sa Kulirazom i tururu, kao i svima ostalima koji su za gimnaziju...
Gimnazija pruza najveci moguci spektar znanja sto iz zivota, nauke kao i iz opste kulture sto ako nicemu ne sluzi onda barem moze da posluzi za kvizove tipa Milioner ili Najslabija karika...
Da ne pominjem da ja sto evo godinu dana idem u gimnaziju pricam obrazovanije i gramaticki neuporedivo bolje nego vecina nasih politicara, novinara, vodotelja i ostale bagre... :evil:
 
Keeper:
Кулиража:
Gimnazija je skola koja ce ti pruziti najvise znanja i biti najbolja odskocna daska ako planiras da ides dalje.

znas kako kaze T.S. Eliot:
"..... kako smo izgubili znanje u moru informacija...."
gimnazija ti ne daje nikakvo znanje, vec gomilu informacija koje ces zaboraviti kad prodje godina a 80% toga ti nece ni trebati.
treba se usmeriti sto ranije i upisati neku struchnu shkolu .....

a jok ne slazem se...sto se tice eliot-a, svaka mu cast a i tebi, al ne slazem se...to znaci da od malih nogu treba da ucimo zanate jer zaboga ono sto nam pruzaju u osnovnoj i dalje gimnaziji nije znanje nego informacije....zato svi treba da postanemo salterski sluzbenici, turisticki vodici, da idemo i zakopavamo stubove u zemlju....ma nemoj molim te!
 
bleach:
Ernesto_Che:
ja naravno idem u gimnaziju...
ne zelim da zavrsim neko * od skole, pa posle ne mogu da upisem sta god ocu, i zavrsim ko daktilografkinja u nekoj rupi...
hm... koju ces gimnaziju? 8)
ti si iz Bgd-a, jel da? :?

da...
ma ne znam, upisala bi prvu najbliza mi je, a i znam neke ljude odatle...medjutim pola moje skole ce ici u prvu sto mi "malcice" smeta...
onda da vidimo treca....pa nekako ne zelim...ne znam jos u svakom slucaju!
 
Ernesto_Che:
bleach:
Ernesto_Che:
ja naravno idem u gimnaziju...
ne zelim da zavrsim neko * od skole, pa posle ne mogu da upisem sta god ocu, i zavrsim ko daktilografkinja u nekoj rupi...
hm... koju ces gimnaziju? 8)
ti si iz Bgd-a, jel da? :?

da...
ma ne znam, upisala bi prvu najbliza mi je, a i znam neke ljude odatle...medjutim pola moje skole ce ici u prvu sto mi "malcice" smeta...
onda da vidimo treca....pa nekako ne zelim...ne znam jos u svakom slucaju!
hmmm... ne bih da panichim, al ono... 8)
ne bi Trecju? lepo :wink:
Peta?...
 
srećica:
Shinoda:
srećica:
Gimnaziju,ovu u Pancevu...
Ql!!! :D taman da ti objasnim neke stvari ako ti treba nesto ili ti nije jasno...
Ko zna ako okinem matis mozda idemo zajedno i u razred xexexe :lol: :lol: :lol:

moze...!! :) imacu nekog poznatog u razredu...jej,... :) ko ti predaje Srpski?
Prof. Aleksandra Mihajlovic iliti Sashka!!!
Ona mi je i razredna... :D :wink:
A ti si iz Panceva???
 
miss:
Keeper:
Кулиража:
Gimnazija je skola koja ce ti pruziti najvise znanja i biti najbolja odskocna daska ako planiras da ides dalje.

znas kako kaze T.S. Eliot:
"..... kako smo izgubili znanje u moru informacija...."
gimnazija ti ne daje nikakvo znanje, vec gomilu informacija koje ces zaboraviti kad prodje godina a 80% toga ti nece ni trebati.
treba se usmeriti sto ranije i upisati neku struchnu shkolu .....


treba ako znas sta hoces,ali ja ne znam nikoga ko je dovoljno zreo da sa 14,15 godina ima predstavu o buducnosti i zato u strucne skole idu oni koji nece ili ne mogu da uce ili su im roditelji u fazonu "ste ce ti to u zivotu"

e pa nisi onda upoznala mene :) hihi.
shalim se.
btw, sa 14 godina mozes znati sta ti lezi i sta zelis.
a sto su iz godine u godinu deca nezrelija nije moj problem, vec problem drustva, televizije i slicnih gluposti. da su deca ucena da istrazuju i da su kreativna, znali bi i sa 10 godina sta im lezi ... ovako kad im se sve servira i kad su drustveno razmazeni ............ svi u gimnaziju.
 
Ernesto_Che:
Keeper:
Кулиража:
Gimnazija je skola koja ce ti pruziti najvise znanja i biti najbolja odskocna daska ako planiras da ides dalje.

znas kako kaze T.S. Eliot:
"..... kako smo izgubili znanje u moru informacija...."
gimnazija ti ne daje nikakvo znanje, vec gomilu informacija koje ces zaboraviti kad prodje godina a 80% toga ti nece ni trebati.
treba se usmeriti sto ranije i upisati neku struchnu shkolu .....

a jok ne slazem se...sto se tice eliot-a, svaka mu cast a i tebi, al ne slazem se...to znaci da od malih nogu treba da ucimo zanate jer zaboga ono sto nam pruzaju u osnovnoj i dalje gimnaziji nije znanje nego informacije....zato svi treba da postanemo salterski sluzbenici, turisticki vodici, da idemo i zakopavamo stubove u zemlju....ma nemoj molim te!

naravno da od malih nogu treba uciti zanate. samo sto zanat nije ono sto svi misle da je zanat, zanat je svako zivo i nezivo zanimanje, velikim delom.
uostalom, nemam ja nista protiv gimnazija kao gimnazija, al ove nase gimnazije su ubistvo za zelju, volju i mozak.
 

Back
Top