playstation dzojstik na pc

mladenks

Zainteresovan član
Poruka
161
da li moze da si iskoristi dzojstik sa sonya za kompjuter, jer sam video u igraonici da igraju na kompjuteru igricu sa sonijevim kontrolerom. dal postoji neki adapter, ako ima gde moze da se nadje, ili dal moze da se napravi rucno, jer sam nasao bio uputstvo pa sam izgubio. imam dzojstik za pc, ali imam volan od sonija pa bih hteo njega da povezem nekako.
 
da li moze da si iskoristi dzojstik sa sonya za kompjuter, jer sam video u igraonici da igraju na kompjuteru igricu sa sonijevim kontrolerom. dal postoji neki adapter, ako ima gde moze da se nadje, ili dal moze da se napravi rucno, jer sam nasao bio uputstvo pa sam izgubio. imam dzojstik za pc, ali imam volan od sonija pa bih hteo njega da povezem nekako.

Ja sam jedno vreme koristio sixaxis na kompu. ima za njega drajver i po instalaciji drajvera u sistem 32 jos moras da ubacis neki dll file da bi radilo. nikakvi adapteri i slicno.
 
zdravo drustvo imam isti problem ali meni je zeznut onaj dzek za sony, pa sam presekao zicice i imam isti kabal sa drugom zicom pa me zanima kako da povezem da mi radi zica na zicu da povezem nije mi jasno... hvala unapred ako ima neko neku semu kako se povezuje ili da mu slikam slike i da ubacim.... :)
 

Back
Top