Sta raditi sa vezom kada partner/ka prestaje da emotivno ucestvuje u njoj...

Mislis da ce je proci? :)
Stvarno ne bi zeleo da to prodje tako...ja volim stabilne, duge veze...A ovo mi je pocelo da lici na rutinu...ja sam pomalo romantik i zelim nesto vise od pukog fizickog zadovoljstva...

Sve malo više od toga, ima isti smer ORGAZAM! Romatika ima za cilj ORGAZAM, stabilna veza ima za cilj ORGAZAM (stabilni ORGAZAM), duga veza ima za cilj ORGAZAM, pravljenje dece ide nakon ORGAZMA, najveće zadovoljstvo je ORGAZAM, ovakve teme imaju za cilj ORGAZAM(tvoj nedostajaći sa nekom urmašicom).

A ti se sinak mani te jeftine priče da si romantičan, a ribe te iskorišćavaju za seks, jer su urmašice daleko namazanije od toga...
 
Sve malo više od toga, ima isti smer ORGAZAM! Romatika ima za cilj ORGAZAM, stabilna veza ima za cilj ORGAZAM (stabilni ORGAZAM), duga veza ima za cilj ORGAZAM, pravljenje dece ide nakon ORGAZMA, najveće zadovoljstvo je ORGAZAM, ovakve teme imaju za cilj ORGAZAM(tvoj nedostajaći sa nekom urmašicom).

A ti se sinak mani te jeftine priče da si romantičan, a ribe te iskorišćavaju za seks, jer su urmašice daleko namazanije od toga...

Da znaš da jesmo :zper:
 
Vec zeli samo sex...
Elem, sinoc oko 1 sat me je devojka zvala kod sebe da dodjem da se "druzimo"...ja sam naravno otisao:zper:, ali mi je kroz glavu prolazilo to da se u poslednje vreme nasa druzenja svode samo na sex sto meni, koliko god to cudno zvucalo, ne odgovara. Da li je to samo trenutna faza ili je to malo veci problem? Neka iskustva starijih? :rumenko:

Jel ti moras ovde svaki put da prijavis kad imas sex?
 
Sve malo više od toga, ima isti smer ORGAZAM! Romatika ima za cilj ORGAZAM, stabilna veza ima za cilj ORGAZAM (stabilni ORGAZAM), duga veza ima za cilj ORGAZAM, pravljenje dece ide nakon ORGAZMA, najveće zadovoljstvo je ORGAZAM, ovakve teme imaju za cilj ORGAZAM(tvoj nedostajaći sa nekom urmašicom).

A ti se sinak mani te jeftine priče da si romantičan, a ribe te iskorišćavaju za seks, jer su urmašice daleko namazanije od toga...

Ma jeste...Orgazam je smisao svega...
Da ne ispadne onako kako si rekao izbrisao sam to iz mog posta. I nisam dosao ovde da bi se 'ebao nego zezao...A o cemu ti mislis govori tvoj post.
 
Vec zeli samo sex...
Elem, sinoc oko 1 sat me je devojka zvala kod sebe da dodjem da se "druzimo"...ja sam naravno otisao:zper:, ali mi je kroz glavu prolazilo to da se u poslednje vreme nasa druzenja svode samo na sex sto meni, koliko god to cudno zvucalo, ne odgovara. Da li je to samo trenutna faza ili je to malo veci problem? Neka iskustva starijih? :rumenko:

Ne boj se, postoje razne mogucnosti :

1. nasla je musku drugaricu za celodnevno druzenje, jer sa tobom nema o cemu da prica
2. resila je da se uda, posto poto, ali ne za tebe shalabajzera nego za nekoga ko ce joj pruziti dom i porodicu, pa tebe koristi samo za ono za sta jos valjas
3. prolazi kroz krizu zavisnosti od tvog spolovila, pa uzima samo jednu dozu dnevno

i tako :D
 
Ne boj se, postoje razne mogucnosti :

1. nasla je musku drugaricu za celodnevno druzenje, jer sa tobom nema o cemu da prica
2. resila je da se uda, posto poto, ali ne za tebe shalabajzera nego za nekoga ko ce joj pruziti dom i porodicu, pa tebe koristi samo za ono za sta jos valjas
3. prolazi kroz krizu zavisnosti od tvog spolovila, pa uzima samo jednu dozu dnevno

i tako :D
1) Sto onda jednostavno ne ode?
2) Ja bi je zenio...tako da to pada u vodu ;)
3) Ma da...
Tebi je ova tema zezanje, ja sam u šoku, sedneš mi na ...
:confused:
Inace sto se teme tice, nemoj se cimas. To je tako jer ste jos zagrejani, a buduci da hoces ozbiljniju vezu imacete vremana za medjusobno prozimanje kad udjete u 50te, pa do kraja
auuuuu...pa ko zna ocu li doziveti 50u :D
 
1) Sto onda jednostavno ne ode?
2) Ja bi je zenio...tako da to pada u vodu ;)
3) Ma da...

1. zato sto muske drugarice sluze za pricu, zezanje, provod, a ti joj sluzis za jebbanje
2. TI BI nju za suprugu, al' ONA NE BI tebe za supruga. Capissci? Meni je jedared bilo tesko to da svarim, posle sam skontao...
3. Ma razmisli...

;)
 
1. zato sto muske drugarice sluze za pricu, zezanje, provod, a ti joj sluzis za jebbanje
2. TI BI nju za suprugu, al' ONA NE BI tebe za supruga. Capissci? Meni je jedared bilo tesko to da svarim, posle sam skontao...
3. Ma razmisli...

;)
1. Mislim da bi znao za tako nesto...Nije Novi Sad velik grad...
2. Mozda si u pravu...teze to dolazi do mozga ako je tako :confused:
3. Pa razmisljam...:think:
Ja ne znam zasto, ali slabo se razumem u to sto misle ljudi s foruma:(
To je od tih zelenih pecurki sto jedes.
 
1. Mislim da bi znao za tako nesto...Nije Novi Sad velik grad...
2. Mozda si u pravu...teze to dolazi do mozga ako je tako :confused:
3. Pa razmisljam...:think:

To je vec bolje ;)
a sad savet -
ako bude pocela da se migolji
i da prekida vezu
i ako vidis da je ne mozes zadrzati -
jednostavno budi dzentlmen, zagrli je i pozeli joj srecu
a ona ce to umeti da ceni kad joj zafali dobrog sexa
:)
 
To je vec bolje ;)
a sad savet -
ako bude pocela da se migolji
i da prekida vezu
i ako vidis da je ne mozes zadrzati -
jednostavno budi dzentlmen, zagrli je i pozeli joj srecu
a ona ce to umeti da ceni kad joj zafali dobrog sexa
:)

Odlican savet. Pogotovu ovaj poslednji deo :hahaha: Mislim da kad se nesto prekine...nema tu povratka pa ni zbog nekog sexa. I ko kaze da je sex bio dobar? :think:
 
Odlican savet. Pogotovu ovaj poslednji deo :hahaha: Mislim da kad se nesto prekine...nema tu povratka pa ni zbog nekog sexa. I ko kaze da je sex bio dobar? :think:

kickedoutsmile.gif

e jesi k.enjac
znaci zove te zbog loseg sexa a emotivno ste s.jebani
znaci izmisljas
aj zdrao
deniedsmile.gif
 

Back
Top