Lazno predstavljanje

Luludia

Zainteresovan član
Poruka
261
Da li ste se ikada lazno pretstavili, slagali nekome da imate 2-3 godine vise? Da li ste ikada prilikom upoznavanjam sa nekim slagali ime, prezime, datum rodjenja, broj telefona cisto iz zezanja?Da li ste bili otkriveni?:mrgreen:
Ili ste samo kao mali lagali policajca kada ste sedeli napred?
 
Lazno sam se predstavio vishe puta ... takav je bio zadatak
Slagao sam da imam nekoliko godina manje :)
Podatke ostale naravno ...
Otkriven .. nikad :) ...
Elem... lazem policajce svaki dan maltene ... :))) ... nekad ni ne izadjem iz stana a vetj sam slagao osobu zaposlenu u MUP-u ..
 
Ma jok, kad se u drustvu upoznajem sa nekim lepo se predstavim, Jelena, takva i takva situacija.
Kad se upoznajem sa nekim deckom, isto Jelena, takva i takva situacija.
Bila bih momentalno provaljena kad bih slagala.
A broj telefona ne dajem tako cesto i ne dajem svakome na ulici, vec onima koje bar otprilike znam (mislim broj telefona) :zper:
 
Ja sam dugo krila svoje pravo godishte ovdje,na Krsti.:)
Elem,doshla sam na 4um sa 12 godina i bilo mi je bash glupo da kazem da imam toliko.
Onda sam rekla da imam 13. :))
Shto je mnogo zrelo od mene.
I eto...to je znala samo Nensy4ever do jednog skupa u BG kad je Electra uzela moj pasosh i vidjela :)
Auuuu shto mi je bilo neprijatno :)


Inache,u istom periodu,na chatu sam govorila da sam 88 godishte.
To,dok sam pochinjala internetsku karijeru.
Kasnije sam kao Sofche postala poznata i ono..i sad me ljudi tako zovu. :))))

Sad imam dosta prijatelja kojima bash nishta ne lazem,chak mozda goovorim i previshe. :)
Uglavnom su to stari krstashi :)
 
Da li ste se ikada lazno pretstavili, slagali nekome da imate 2-3 godine vise? Da li ste ikada prilikom upoznavanjam sa nekim slagali ime, prezime, datum rodjenja, broj telefona cisto iz zezanja?Da li ste bili otkriveni?:mrgreen:
Ili ste samo kao mali lagali policajca kada ste sedeli napred?

Nema potrebe da lazem za godine,ljudi misle da sam starija,uvek mi daju 3-4 god vishe nego shto imam:DDD Ime ne,prezime im ne treba:D Mada je ljudima isto chudno moje ime,kao devojka pa SASHA...a strasno me iritira kada me neko zove sashka:D Sasha je rusko zensko ime,ne znam sta je tu cudno:) broj telefona ne dajem svakome,tako da nema potrebe da lazem za to..A kada vidim policiju,sednem dole ispod sedista;D tj imala sam obicaj:D
 
Ja samo po potrebi, ako treba da zaj.... da se shalimo sa nekim (!), onda sam Natasha, prezime nije bitno...Chak imam i drugu karticu za te potrebe! :)
A evo, primer najkorisnijeg lazhnog predstavljanja: drugaricu smara bivshi dechko, Natasha mu poshalje poruku, i onda smara Natashu, a ne tu drugaricu! :whistling: A Natasha po potrebi mozhe da bude i bezobrazna, poshto je ionako niko ne zna, pa mozhe onako bash sochno da otkachi nekoga! :manikir:
 

Back
Top