Koliko deca koštaju ?

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Pitanje za roditelje forumaše :
Da li kupujete ljubav dečiju ( poklonima i sl. ) ili ih stvarno volite i poznajete ?

ps. Jel kupujete previše igračaka ili malo i koliko vam ode mesečno na decu, samo za igračke....radim neko istraživanje za IPOK
 
Slažem se sa Lajt :)
Za klince nikada para dosta, samo vrtići i dadilje koštaju Boga oca. Igračke i nisu neka preterana stavka, barem dok su mali... Ali, vrtić, izleti, letovanja, zimovanja... haoss bre. Zato čika Hard radi ko konjina da im ništa ne nedostaje. :)
 
jesam li ja to negde napisala? :eek:
ne kada je ona malo porasla i ja sam malo porasla i ukapirala da bas nije ni pametno ni dobro za nju da uvek dobije sve sto zeli onog momenta kada pozeli...da moraju postojati neke granice..u prinicpu i sad dobija sve samo sto gledam da se kontrolisem

''Ima li sta vrednije od njih''pa me zanima do koje godine vrede u odnosu na odrasle?
 
:think: roditelju je dete uvek dete....samo detetu se potrebe menjaju a samim tim se i roditelj prilagodjava.....ali mislim da ce jedino unuci biti tu negde po bitnosti.....sve ostalo u zivotu mi nije ni blizu.....

Podrazumeva se..nego neko sa strane ko nema decu izjavi da nema nista vrednije..ne znam kako je drugo zivo bice manje vredno..verovatno dok se dete ne pretvori u nesto neocekivano
 
Podrazumeva se..nego neko sa strane ko nema decu izjavi da nema nista vrednije..ne znam kako je drugo zivo bice manje vredno..verovatno dok se dete ne pretvori u nesto neocekivano

:) normalno je da roditelj stavlja potrebe deteta ispred svojih....i naravno da je dete vrednije...nema to veze sa godinama.....brines za njega dok je zivo samo na drugi nacin....tesko je to objasniti ali covek se promeni kad ima dete....
 

Back
Top