odluka

Cp6cko KoCo6o

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
322
mozda vam pisem i poslednji post ovde...
ortake sam sve zbog nje izjebao od mene a drugarice oterao
ostala mi je bila samo ona i nisam se zalio ali kako prolaze zadnjih par dana nije mi svejedno.uglavnom radi se o tome da ne znam sta da radim.da ostanem pored nje ne mogu da odem ne mogu.svasta mi pada na pamet.proslu svadju kad smo imali bio sam na nekoj zurci rekao sam sebi ili ides u urgentni na ispiranje ili se miris sa njom...nema druge...sva sreca pomirili smo se shvatila je da je pogresila...a sad nista.imam 2 opcije-da odem negde da je ne vidim vise a druga opcija mi je da ne vidim nikog vise...znate sta mislim....posto ne zelim da me iko vidi sjebanog zato pitam vas...izvinjavam se svima na smaranju....nemorate odgovoriti ali morao sam bar nekome da kazem da zna...hehe....pozz svima i vidimo se...valjda
 
*** znam al *** srce je slepo volim je vise od zivota al *** izgleda da je svakim danom sve vise gubim.nista izvinjavam se na oduzetom vremenu.laku noc,cao
 
mozda vam pisem i poslednji post ovde...
ortake sam sve zbog nje izjebao od mene a drugarice oterao
ostala mi je bila samo ona i nisam se zalio ali kako prolaze zadnjih par dana nije mi svejedno.uglavnom radi se o tome da ne znam sta da radim.da ostanem pored nje ne mogu da odem ne mogu.svasta mi pada na pamet.proslu svadju kad smo imali bio sam na nekoj zurci rekao sam sebi ili ides u urgentni na ispiranje ili se miris sa njom...nema druge...sva sreca pomirili smo se shvatila je da je pogresila...a sad nista.imam 2 opcije-da odem negde da je ne vidim vise a druga opcija mi je da ne vidim nikog vise...znate sta mislim....posto ne zelim da me iko vidi sjebanog zato pitam vas...izvinjavam se svima na smaranju....nemorate odgovoriti ali morao sam bar nekome da kazem da zna...hehe....pozz svima i vidimo se...valjda

aj stani malo na loptu! alooooo u pitanju je SAMO ljubav! sto radis to od sebe!
Zalis sam sebe!

objasni malo detaljnije sto ne mozes ni s njom ni bez nje?
 
a druga opcija mi je da ne vidim nikog vise...znate sta mislim....

ovo nikad više nemoj ni da pomisliš,
a kamo li da izgovoriš ili napišeš.

znam da izgleda kao da ni sa jednom neće biti isto,
znam da izgleda kao da nikad nećeš nekog tako voleti,
ili šta već,
ali isto tako znam i da će doći nova,
i da će se možda isto desiti,
i da će ti opet možda izgledati da nema izlaza, i slično.

ali uvek ima.

vidi, zahvaljujući onome što pišeš ovde,
vrlo često si mi iritantan, nevaspitan i prilično zadrt.
ovo je prvi put da mi te je...nekako...žao.
stvarno. :(
ne radi to sebi.
sedi i saberi se.
seti se svakog lepog a isto tako i svakog ružnog momenta sa njom.
presudi jesi li stvarno srećan, ili samo misliš da si srećan.
ako u toj vezi više boli nego što je lepo, idi dalje.
ozbiljno.
svi imaju i dobrih i loših trenutaka,
ali ako se loši konstantno ponavljaju,
jasno ti je šta ti je činiti.
 
nije jedina na svetu covece, izlazi malo, menjaj ih svako vece, ima devojaka koje hoce samo zezanje nadje se, docices u normalu treba samo vremena i nemoj ja sedis i mislis na nju, mislim znam da ne mozes da kontrolises to, ali bar kad mislis na nesto drugo nemoj da je prizivas sam u secanje
 
aj stani malo na loptu! alooooo u pitanju je SAMO ljubav! sto radis to od sebe!
Zalis sam sebe!

objasni malo detaljnije sto ne mozes ni s njom ni bez nje?

ne mogu vise da trpim tese reci medju nama...heh trpeo sam i flase i udarce i sve a ne mogu jebenu ljubav beeeeeeeeeeee
a bez nje ne mogu jer bez nje je samo jedna praznina i tama
pozdrav hvala vam
 
Znas ja nisam za nasilje i meni muskarac koji udari zenu nije muskarac, ali ako te vec gadja flasom zalepi je samarcinu, pa ili ce da te prijavi, pa ces u zatvoru lepo da razmislis o svemu, nemoj da placas kaznu reci ocu u zatvor ili ce da krene da te postuje
 
ne mogu vise da trpim tese reci medju nama...heh trpeo sam i flase i udarce i sve a ne mogu jebenu ljubav beeeeeeeeeeee
a bez nje ne mogu jer bez nje je samo jedna praznina i tama
pozdrav hvala vam

ama DAJ NE LUPETAJ! zaljubljen si, teze podnosis poraze, boijis se samoce i to je sve!

koliko dugo vec nisi u kontaktu sa drugovima? obnovi veze s nima?
 
Znas ja nisam za nasilje i meni muskarac koji udari zenu nije muskarac, ali ako te vec gadja flasom zalepi je samarcinu, pa ili ce da te prijavi, pa ces u zatvoru lepo da razmislis o svemu, nemoj da placas kaznu reci ocu u zatvor ili ce da krene da te postuje

aj sta se odma primas za to! predpostavljam da je mislio flase, udarce inace medju muskim tucama,...
znaci to sve podnosi ali ne moze ljubav..

al me nervira cim se odma ovako ljudi prime..
 
Mislim da je u vezi sa mojim drugaricom, jel doje kod tebe povremeno i uzme ti pola plated za cipele, a kad nesto ti svojim parama trebas da kupis ne da ti kaze skupo, bacas pare. Ako jesi samo joj uskrati dzeparac da vidis kako ce da bude poslusna
 
al me nervira cim se odma ovako ljudi prime..

a mene izuzetno nervira ovo što ti na ovoj temi pišeš.

a hoćeš da ti objasnim i zašto?
zato što ne možeš da popuješ ljudima koje ne znaš.
mislim, ne znam ga ni ja, ali ipak o njemu znam više od tebe.
zašto to pričam?
zato što je mali inače vrlo arogantan,
i u devedeset posto prilika bljuje na sve i vređa sve,
podsmeva se svima i ima vrlo čudne poglede na svet i ljude,
pa mu ja ipak nisam napisala da uzme kanapče i završi posao
(kao što imam običaj kad su ovakve teme u pitanju),
nego ga savetujem da malo udahne duboko i odspava,
pre nego li napravi neko sranje,
zato što stvarno po prvi put vidim da je jako uznemiren.
i jasno mi je da je to pomalo smešno,
i uznemirenost i razlozi za nju,
ali i tebi i ostalima takođe treba da bude jasno da razgovarate sa DETETOM
koje je, pri tom, veoma podložno različitim uticajima.
prema tome, ili ne pišite niša,
ili bar ne pišite gluposti!
 

Back
Top