Ludaci ponovo prete

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pod 1 verovatno sam jedno 15g-20g stariji od tebe
pod 2 sluzbeno sam lice i bio sam na kosovu i pre 99 i jadno je i glupavo da pricas da mi tamo nista nismo radili jer smo radili samo se to ovde nije znalo i nije se pricalo..to samo pokazuje koliko nemas poima o cemu pricas,i koliko pricas iste stvari kao i ovi sa tv-a
evo ti glupav primer...mi nismo prosli bov-om pored nekog siptarskog sela da nismo istresli citav redenik municije u njega...i to cisto zabave radi

А јеси ли ти одговарао за то што си радио,а !?
Немој само да ми кажеш "па сви су радили", јер ти као "службено лице" можеш и да одбијеш наређење, ако је против Закона и Бечке конвенције!!!
А и да сви скачу у бунар да ли би и ти за њима!?


a sad da ti ja pricam o nocnim akcijama i prelascima granice itd itd je dzaba posto uvek umrem od smeha kad vidim sta napises
hladnjaca je bilo toliko u poslednjih 20g da nemas ti poima
i jedno je kad ubijas teroriste a drugo je kad ubijas zene i decu...

А јеси ли ти коме пријавио те "хладњаче", ако већ знаш за њих или да те сматрамо саучесником у извршењу ратних злочина и злочина против човечности,а !?

a posto bi se vecina patriota ovde usrala samo kad bi trebala da spava u sumi a ne jos da neko puca na njega,umrem od smeha kad se poziva na kosovo itd itd
tako da klinac moli ti boga da ne bude sranja jer si onda najebao

Тако да ти моли бога да ти "Бруно Векарић" или Жорж Брамерц лично :hahaha1:, не бане на врата и не дели овде савете!!!
 
Poslednja izmena:
Ovo prvo u redu mada ti ne verujem,posto iskreno i ruku na srce ne izgledas ko da imas vise od 12 godina. :rtfm:

U svakoj recenici sam te uhvatio u gluposti ili nazovi je ti kako hoces.

Ti tvrdis,ali ja ne da ti ne verujem.......kao prvo ti meni nesto prebacujes a sam tvrdis -mi nismo prosli bov-om pored nekog siptarskog sela da nismo istresli citav redenik municije u njega..........jesi li ti uopste normalan?!?!?!!? jel vidis sta uopste pises.......
Ti pricas da je Milosevic i ovaj onaj zlocinac a sam se hvalis kako si bezveze pucao na selo,i posle te nije blam da tu pricas neke price......pa ti si momentalno za ludnicu :dash:

Dalje........ti ces da mi pricas o prelascima i hladnjacama......ti imas pojma.......ajde begaj :evil::evil::evil:

Jeste ubijanje zena i dece zlocin,ali ja ne pricam o tome........shiptarska deca i zene nisu ubijani dok OVK teroristi nisu krenuli u svoje bolesne pirove,pa cak ni tada nego tek za vreme rata........a shiptara je malo stradalo........veoma malo......:evil:

I naravno da je nayebao svako ko krene u rat.

A te tvoje lovachke price ostavi nekom drugom,mozes ti da budes i general i kuratz palac,ali ta prica moze da ti prodje jedino kod shiptara......koja je bre to prica :evil:

Pricamo o Kosmetu a ti prebacujes na Srebrenicu....sta je ti bi malo klao srbe A........ti bre bio na Kosmetu.......bio si da,ali u OVK.......shetaj.:evil:



mnogo si glup
sranja po kosovu nisu pravila sluzbena redovna lica vec specijalne j-ce. koje su dolazile da to rade..kad sam rekao mi...nisam mislio na sebe vec na te ludake,koje je svako ko je bio dole video

a to da li su lovacke price samo pokazujes koliko si glup
niko ovde ne brani siptare,samo je problem sto ljudi u srbiji ni ne znaju sta se sve radilo u njihovo ime i sto misle kao ti da ih ceo svet mrzi,ah da rusija nas obozava,
a i koga boli za sve to kad si plitak kao potok i dzabe je sa tobom pricati
usput umro je majkl dzekson
slava mu
 
Мислим, да треба да га пријавимо или Бруни Векарићу или Наташи Кандић !!!
Или ће и нас оптужити за скривање ратног злочинца
!!!:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:

А можда га и сами нађу..............мувају се они и овде!!! :per::per::per:
 
mnogo si glup
sranja po kosovu nisu pravila sluzbena redovna lica vec specijalne j-ce. koje su dolazile da to rade..kad sam rekao mi...nisam mislio na sebe vec na te ludake,koje je svako ko je bio dole video

a to da li su lovacke price samo pokazujes koliko si glup
niko ovde ne brani siptare,samo je problem sto ljudi u srbiji ni ne znaju sta se sve radilo u njihovo ime i sto misle kao ti da ih ceo svet mrzi,ah da rusija nas obozava,
a i koga boli za sve to kad si plitak kao potok i dzabe je sa tobom pricati
usput umro je majkl dzekson
slava mu

Koja si ti neznalica... Specijalne jedinice dolazile da bi pravile sranja... Nije ni tastatura za svakoga...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top