SLIČICA

kambodza

Elita
Poruka
15.736
...........jel ste primetili kod sebe i kod vashih prijatelja da se iste osobe suprotnog pola pojavljuju u vashim zivotima nenadano ,shto prijatna shto neprijatna lica ,ono josh od mladosti salecu vas isti profil ljudi shto fizichki shto psihichki .........................onda se odmaknete i shvatate da se te stvari deshavaju i u vashoj blizoj i daljoj okolini ..............da li se to odredjen profil ljudi privlachi bez razlike da li se poznaju ili ne ............. ? :think:
 
...........jel ste primetili kod sebe i kod vashih prijatelja da se iste osobe suprotnog pola pojavljuju u vashim zivotima nenadano ,shto prijatna shto neprijatna lica ,ono josh od mladosti salecu vas isti profil ljudi shto fizichki shto psihichki .........................onda se odmaknete i shvatate da se te stvari deshavaju i u vashoj blizoj i daljoj okolini ..............da li se to odredjen profil ljudi privlachi bez razlike da li se poznaju ili ne ............. ? :think:

Primetio i kod sebe i kod ostalih. I mogu samo da kazem :thumbdown: U zivotu treba spojiti mnoge razlicitosti...odnosno isprobati svasta...a mnogi, ukljucujuci tu i mene, se vrte medj istim psiho-fizickim profilima ljudi.
 
...........jel ste primetili kod sebe i kod vashih prijatelja da se iste osobe suprotnog pola pojavljuju u vashim zivotima nenadano ,shto prijatna shto neprijatna lica ,ono josh od mladosti salecu vas isti profil ljudi shto fizichki shto psihichki .........................onda se odmaknete i shvatate da se te stvari deshavaju i u vashoj blizoj i daljoj okolini ..............da li se to odredjen profil ljudi privlachi bez razlike da li se poznaju ili ne ............. ? :think:

Ne bi rekao da su isti profili osoba u pitanju, ali slična su dešavanja u kontaktima sa tim osobama. Pomalo uznemiravajuća iskustva.
 
.........mislim ono izadjesh u grad sa drushtvom nadjete se sa nechijim drugaricama i sad se tebi svidi jedna i pod dejstvom alkohola pochinjesh da je muvash ,mazesh ,lazesh,smeshkash se ali se ona ne smeshkava ali avaj pored nje njena drugarica umire od smeha na tvoje fore sva zajapurena zeli konverzaciju sa tobom ti je pogledash i dezavu ,vec ti se to deshava iz nedelje u nedelju nije losha ne izgleda loshe ali je skoro ista kao sve koje ti padaju na prvu loptu ...........................tako isto i tvojim drugaricama i tvojim drugovima ..............?
 
........ne mislim samo na sebe ,daleko od toga .............i da pricham samo o prvoj lopti ,ne o zeljama i htenjima ...............jednog mog prijatelja jedno 5 godina savatavale kao da su klonirane crnke ,tanke ,visoke 165 ,grudi 3 ,u sportskom fazonu ,on se nije branio ni jednu nije odbio a bilo ih dosta .....................
 
Znam neke koje uvek privlace slicni muskarci-uglavnom pogresni:)

.........jest i ovo me podseti ,jedna moja drugarica ,lepa,zgodna ,bogata ,pametna ,akademski gradjanin grada bg ,kroz ceo zivot bila sa krimosima ,u pokushaju ili stvarno ..................i zna da joj to nije dobro i kaze ne moze da pobegne od toga ,svaka zurka kad je bila solo ili ona ili on se zalepe jedno za drugo .......ona sazna jedno 15 dana kasnije s chim se dotichni bavi ali avaj do tad se vec primila ..............:whistling:
 
Svesnim ulaganjem. Za free mind ne postoje ogranicavajuci faktori, odnosno blokade i granice se prevazilaze.:P

Zvuči optimistički. Mogu da se angažujem da bi postigao neki napredak, htenja ne nedostaje, nisam bio konzervativan i retrogradan nikada, mogu svašta da prihvatim i razumem bez postavljanja granica i barijera, ali da li će taj angažman imati svrhe, ako opet naletim na slične profile neće valjati... :rumenko:
 
ja sam mislio da se nikada vishe necu zaljubiti. tretirao sam zene kao stoku, uvaljivao im se na gajbu. i nisam se nesto udubljivao i to sve. a onda je dosla Ona . mlada solidna sisarica sa sportskim paketom opreme koja chini muskawca opushtenim a i dobra je u dushi. tek onda sam shvatio shta sam u zivotu propustao! :)))
 
ja sam mislio da se nikada vishe necu zaljubiti. tretirao sam zene kao stoku, uvaljivao im se na gajbu. i nisam se nesto udubljivao i to sve. a onda je dosla Ona . mlada solidna sisarica sa sportskim paketom opreme koja chini muskawca opushtenim a i dobra je u dushi. tek onda sam shvatio shta sam u zivotu propustao! :)))

:lol:
 

Back
Top