Transformation Pack-ovi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Believix

Zainteresovan član
Poruka
284
Na mom Xp-u imam instaliran Transformation pack da mi izgleda kao windows 7.
Cuo sam da su stetni ali meni radi sve normalno i do sada nisam imao nekih ozbiljnih problema.

Zanima me dal stvarno ovi transformation pack-ovi stete racunaru i da kasnioje mora da se reinstalira komp zbog njih jer oni ga navodno kao sjebu ili tako nesto
 
Pa sad,neki transformation packovi kada se obrisu-tj deinstaliraju hoce da pobrljave windows...
Ja koristim Vista inspirat transformation pack za XP i nemam nikakavih problema-instalacija je kao obican program + ima opciju za deinstalaciju,sto neki drugi nemaju.
 
Ne znam da li je štetno, ali to sve samo podseća na novi OS.

Instalirajte bolje novi (ukoliko imate neki od novijih PC-a, to jest, da vam driveri podržavaju novi OS)

Windows 7 mi je 95% drivera sam instalirao, dakle, efikasan je.
 
@ Alekx

komp sam kupio pre godinu ipo dana najnovije iydanje na kutijama sa drajverima pise created for windows vista.

2.66GhZ
1Gb of RAM
80 Gb of disk space

jel to dovoljno?

Meni je maticna ploca i svi drajveri od MSI (Micro Star International) kazu da su najbolji? sad dal je istina neznam.

Na windows 7 da stavim drivere od viste?
e da i dal je ta RC verzija vremenski ogranicena (isticeli) npr za 30 dana i to?
 
@Believix

Moj sam kupio isto pre godinu ipo dana.
Meni isto piše created for vista.
Te drivere koje si dobio, ne moraš uopšte da ubaciš u komp pošto instaliraš windows 7, on sam sve automatski instalira! (retki su slučajevi šta ne može da instalira (uglavnom kod baš starih računara))

Koji sada operativni sistem imaš?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top