Vajt Hart

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Krivica ili zadovoljstvo ?
Šta je od ta dva u vama, pošto uradite nešto zločesto ?

a sad razmislite bolje : Sex je bolji na kom osećanju ? Na krivici ili zadovoljstvu ?
 
na juznom pacifiku...? bolje ti je da smestis tu brvnaru na neko ostrvo.. evo ja ti preporucujem da se prvo ozenis pa odes na to ostrvo a mozes i da napravis tu brvnaricu prvo pa ces se vec snaci ti za zenidbu, ko da je to danas tesko... lool!
 
a mi smo u romansi...???? to prvi put cujem.. a sto se tice kuvanja.. ko je rekao da ja ne znam da kuvam... mislim, to mi je jos jedan + kod tebe.. hahahahahahaha!
 

to je iz Simsonovih fora, kada Bart bude očevidac zločina, a pobegao je iz škole...Da li svedočiti i biti uhvaćen od strane direktora škole ili ne ići da svedoči i tako kazniti nevinog koji je optužen za počinjeni zločin....Tada Bart u sudnici pogleda na direktora,a ovaj mu telepatski govori : Znam da mi čitaš misli dečače, znam da si pobegao i bićeš kažnjen zbog toga....Bart uspaničeno pogleda u ćaleta ( Homera ), a on mu telepatski odgovara : Znam da mi čitaš misli dečače, bla, bla, bla, bla, bla, bla........
 

Back
Top