Albanija tuži Srbiju za genocid u Hagu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Q. in perpetuum hibernum

Stara legenda
Poruka
87.669
Nedavno brojne ličnosti u Republici Albaniji najavljuju mogućnost da Albanija tuži Republiku Srbiju Međunarodnom sudu pravde u Hagu, kao odgovor na Srbijine pokrete na tom planu uperene protiv Kosova.

Mnogi u Tirani smatraju da ima osnova da se Srbija tuži za genocid počinjen protiv nedužnog albanskog civilnog stanovništva u svojoj južnoj pokrajini.

Ima li osnova za ovako nešto, kao prvo tehničkih mogućnosti, a tek drugo i pravih osnova za kršenje Međunarodne konvencije o genocidu?
 
Nedavno brojne ličnosti u Republici Albaniji najavljuju mogućnost da Albanija tuži Republiku Srbiju Međunarodnom sudu pravde u Hagu, kao odgovor na Srbijine pokrete na tom planu uperene protiv Kosova.

Mnogi u Tirani smatraju da ima osnova da se Srbija tuži za genocid počinjen protiv nedužnog albanskog civilnog stanovništva u svojoj južnoj pokrajini.

Ima li osnova za ovako nešto, kao prvo tehničkih mogućnosti, a tek drugo i pravih osnova za kršenje Međunarodne konvencije o genocidu?
Добро речено малочас:. Имаш ли ти некли поуздан извор за ово? :think:
 
Nedavno brojne ličnosti u Republici Albaniji najavljuju mogućnost da Albanija tuži Republiku Srbiju Međunarodnom sudu pravde u Hagu, kao odgovor na Srbijine pokrete na tom planu uperene protiv Kosova.

Mnogi u Tirani smatraju da ima osnova da se Srbija tuži za genocid počinjen protiv nedužnog albanskog civilnog stanovništva u svojoj južnoj pokrajini.

Ima li osnova za ovako nešto, kao prvo tehničkih mogućnosti, a tek drugo i pravih osnova za kršenje Međunarodne konvencije o genocidu?

:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Ma ne, ja sam samo hipotetički otvorio temu.

Pa jasno je da nisam rekao da je Albanija najavila tužbu za genocid protiv Srbije. :eek:

Nego, glavno je pitanje može li, ima li vajde, a našto niko ne daje odgovor...

A tako znaci....nista onda,nema sanse......

Josh cemo i da raspravljamo sta tamo neki maloumni trolovi imaju u glavi......:hahaha:

Mozemo samo mi njig da tuzimo.
 
Значи,одређена дешавања не постоје ако то мафијашки медији не објаве?:lol:
У неку руку, ствари не постоје, ако није испуњена и извесна форма, или услови који су прописани.
(А и иначе је рекла-казала узрок многих непотребних неспоразума и зла).
Дакле, тражи се поуздан извор овде, и чека се још извесно време на то. :roll:
 
Ma ne, ja sam samo hipotetički otvorio temu.

Pa jasno je da nisam rekao da je Albanija najavila tužbu za genocid protiv Srbije. :eek:

Nego, glavno je pitanje može li, ima li vajde, a našto niko ne daje odgovor...

Може да тужи,по принципу матица штити свој народ у другој држави,као што је Србија док је била слободна(пре 2000-те) поднела тужбу против усташке НДХ.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top