znachi tinejdzheri i POLITIKA

Znachi opredeljujem se za (u sluchaju da zhelite koaliciju mozhe vishestruki izbor):

  • Demohrishcanska stranka Srbije

  • Demokratska stranka Srbije

  • Demokratska stranka

  • Komunisti Srbije

  • Liberalno demokratska partija

  • Liga Socijaldemokrata Vojvodine

  • Napredna Stranka

  • Narodna seljachka stranka

  • Srpska radikalna stranka

  • Srpski pokret obnove

  • Unija Roma Srbije

  • NE VERUJEM NIKOME (garantujem da ce ovo imati najvishe glasova)

  • Ne pratim politiku


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
pristalica sam ldp-a, globalno situaciju da ne komenatrišem.... ili da komentarišem

najgore rešenje, a opet i jedino moguće, ispada najmanje loše, apsurdno je status quo-ovska, populistička, diktatorska politika DS-a
za SNS ne zna mad da se brinem ili šta, ono, u krajnjoj liniji možda i imaju šta da ponude, ali s velikim nepoverenjem gledam nekoga ko je prodao starnku i "kupio" novu ko 1, 2
SPS čak smatram i retko poitivnom stavkom u trenutnoj vladi, al upravo to, u smislu uprave, čak im je retorika prihvatlljiva, al dosta će vode dunavom proteći...
DSS, SRS i te pokojne stranke ne uzim u razmatranje, mada pomalo se i plašim da nam ne jebu kevu...


dakle izbor je jasan

da se razumemo nisma ja nešto emotivno vezan za njih i svestan sam da ne mogu da ostavre nikakvu značajniju tačku, ali 1 - generalno sam za liberalnu doktrinu, 2 - apel ka promnama društvenog sistema i svesti, 3 - maksimalna podrška ljudsim i građanskim pravima SVIH grupa, 4 - stav prema kosovu
 
Poslednja izmena:
Ne pratim politiku. volem samo chedu-volimo hashish ochi nam se cakle:D

Covek ima probelma sa bubrezima zato je onakav,a inace ga mrzim zbog njegovih stavova i ljudi koje okuplja oko sebe (Sonju Biserko,Kandicku,Batica i co) koji gledaju na sve nacine kako nekom Srbinu da napakoste i da ujebu zemlju! Njegov program je ubi boze,kad bi dosao na vlast mislim da bi nam ukinuo granice i SPC kao ustanovu! On jedino prolazi cenzus zato sto ima panjeva koji bi dali Kosovo bez deljenja(ako nista drugo),zbog pedera i zbog narkosa kojima je obecao legalizaciju vuje! On je parazit,njemu je bitno samo da predje cenzus i nikad njegova stranka nece biti u vlasti jer mu to nije u cilju jer drugen stavke u programu osim navedenih nema! Zaboravio sam ulazak u EU i Nato i izrucivanje svih Srba koji su bili u ratu! Msm koji idiot!
 
Covek ima probelma sa bubrezima zato je onakav,a inace ga mrzim zbog njegovih stavova i ljudi koje okuplja oko sebe (Sonju Biserko,Kandicku,Batica i co) koji gledaju na sve nacine kako nekom Srbinu da napakoste i da ujebu zemlju! Njegov program je ubi boze,kad bi dosao na vlast mislim da bi nam ukinuo granice i SPC kao ustanovu! On jedino prolazi cenzus zato sto ima panjeva koji bi dali Kosovo bez deljenja(ako nista drugo),zbog pedera i zbog narkosa kojima je obecao legalizaciju vuje! On je parazit,njemu je bitno samo da predje cenzus i nikad njegova stranka nece biti u vlasti jer mu to nije u cilju jer drugen stavke u programu osim navedenih nema! Zaboravio sam ulazak u EU i Nato i izrucivanje svih Srba koji su bili u ratu! Msm koji idiot!

Bolje Ceda nego radikali...Mislim,moze tebi Seselj da buse simpatican(ne kazem da meni nije) kao individua,ali da su oni na lasti,veoma je izvesno da bismo sad bili u ratu za Kosovo,sto bi bilo lose samo po nas,jer nema sanse da ikad bude nase.
Ovaj vic sam bas pre par nedelja procitala,o radikalima:
http://vicevi.sto-posto-zabava.com/comments.php?cid=15&cnt=2824&cntPage=3&cntSort=date_dsc
 

Back
Top