Zena silovala devet muskaraca !!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MuskoSamBre

Iskusan
Poruka
5.530
Nisam znao gde da stavim ovu temu pa rekoh hajde ovde jer ipak je u glavnoj ulozi zena, a za ljubav i seks nije jer ocigledno je da tu nije bilo ljubavi a ni seks nije tema u ovom slucaju!Ako moderatori smatraju da tema nije ni za ovde onda neka je smeste gde god hoce!

Sta mislite zasto ih je silovala kada bi i bez toga dobila to sto je htela ?

http://www.blic.rs/svet.php?id=98370

Na linku imate i sliku...zena izgleda sasvim pristojno i nikada ne bi ste rekli bar po izgledu,da je spremna da uradi tako nesto!
 
Poslednja izmena:
Svet
Uhapšena "Crna udovica"
Ruskinja drogirala i silovala devet muškaraca
Autor: FoNet | Foto:Life.ru | 22.06.2009. - 11:25

Valerija K.
Policajci u ruskom gradu Tambovu bili su šokirani kada su otkrili da je trdesetdvogodišnja Valerija K, za koju se verovalo da je mirna i povučena, drogirala i silovala devetoricu muškaraca.
 
"Crna udovica", kako su je prozvali mediji zbog njene ljubavi prema paucima, pozivala je muškarce kući nakon što bi ih upoznala u baru ili noćnom klubu. Dala bi im piće u koje je stavljala klonidin, od kojeg bi oni odmah zaspali i ne bi se budili 24 sata.
Nakon toga bi ih skinula i satima silovala. Kako bi održavala erekciju, vezivala im je penise komadom odeće. Dolazeći u bolnicu s povređenim genitalijama i otrovani klonidinom, žrtve su se samo sećale simpatične brinete koja im je dala piće.
Na kraju je lokalna policija utvrdila o kome se radi i Valerija je uhapšena. Za sada se znaju imena njenih devet žrtava, od kojih su osmorica najavili tužbe.
Dvadesetdevetogodišnji Denis F, jedini koji se nečega seća kroz maglu, jer mu Valerija verovatno nije sipala dovoljnu dozu klonidina, rekao je policajcima da ne namerava da je tuži.
"Bilo je odlično! Volim divlje žene. Žao mi je samo što me je uspavala", rekao je Denis, koji je završio u bolnici zbog povreda polnog organa.
 
valeria-vr.jpg


stvarno ne izgleda ni lose ni nenormalno!
 
Denis F, jedini koji se nečega seća kroz maglu, jer mu Valerija verovatno nije sipala dovoljnu dozu klonidina, rekao je policajcima da ne namerava da je tuži.
"Bilo je odlično! Volim divlje žene. Žao mi je samo što me je uspavala", rekao je Denis, koji je završio u bolnici zbog povreda polnog organa.

eo, i umesto da vest bude ozbiljna ovom se i dopalo što je silovan..al ja pre mislim da je to neka žena poturila da je denis f izjavio....

saće žene da ti kažu: silovanje muškaraca nije tehnitjki izvodljivo...:hahaha:
i tako će da se izblamiraju kolko o segzu nemaju pojma..
 
Svet
Uhapšena "Crna udovica"
Ruskinja drogirala i silovala devet muškaraca
Autor: FoNet | Foto:Life.ru | 22.06.2009. - 11:25

Valerija K.
Policajci u ruskom gradu Tambovu bili su šokirani kada su otkrili da je trdesetdvogodišnja Valerija K, za koju se verovalo da je mirna i povučena, drogirala i silovala devetoricu muškaraca.

ja bi joj reko da me zloupotrebi bez drogiranja...:per:
missim nema razloga, pristo bi i ovako...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top