Da li se muskarci plase zena sto uzvaju u seksu???

Venera_78

Početnik
Poruka
29
Kroz vise razgovora sa koleginicama i prijateljima mogla sam da dodjem do zakljucka da jos uvek postoji odredjeni broj muskaraca koji se plase zena sto uzivaju u seksu :? Cudno, ali istinito!
Pre braka imala sam par iskustva sa tipovima koje je odbijala moja sloboda i zelja za seksom, jos uvek su bili pod uticajem onog misljenja pre 100 godina, da zena ne uziva u seksu vec da je tu samo da odradi posao. Nisam mogla da verujem da jos uvek postoje takvi muskarci, pogotovo sto se radi o generaciji kasnih 70-ih, znaci relativno mladi muskarci.
Kad sam upoznala mog muza videla sam da ipak ima nade, da postoje muskarci sto uzivaju u tome sto zena voli seks i uziva u njemu.
Koja su vasa iskustva u vezi ovoga? Nadam se da su ovi tipovi samo izuzetak, i da je vecina onih kojima je bitno da i zena uziva. Volela bih prvenstveno da cujem misljenje muskaraca :) I molim vas, bez glupih i neozbiljnih odgovora. Pozdrav :)
 
Hvala Bogu nisam imala takva iskustva. Verujem da ti ni na ovom forumu nijedan muskarac nece priznati da spada u tu kategoriju. Ali ako prelistas malo teme po pitanju stava prema nevinosti, moci ces da naidjes na odredjeni broj muskaraca koji na nevinost gledaju kao na posebnu vrlinu i dokaz cestitosti i postenja devojke. Tuzno, zar ne? :? A ti muskarci svakako nemaju stav da zena ima pravo da uziva u seksu podjednako kao i muskarac.
 
Nazalost, ima ih...
Sjecam se jedne svoje davne veze koja je mnogo obecavala... Ali, desilo se upravo to da se nije mogao nositi sa mojom slobodom u sexu, iako nam je svaki odnos bio fantastican i iako je postojala zaista veoma snazna sexualna privlacnost medju nama...
Nekih 5-6 godina kasnije, kad je prosao, vidio, dozivio neke stvari i stekao odredjeno iskustvo, rece mi:"koja sam ja budala bio"...
Ali, tad je vec odavno bilo prekasno za sve, mada ni on ni ja poslije gotovo da nismo sreli osobu koju smo toliko zeljeli...
Odnio nas zivot na razlicite strane... :?
Ovo je samo jedan primjer takvih muskaraca koje sam srela i jedini za kojim zalim sto nije ispalo drugacije...
Ostali muskraci s takvim stavom, nisu ni bili vrijedni moje paznje i truda, a pogotovo ne emocija...
 
Gazdarica:
Nazalost, ima ih...
Sjecam se jedne svoje davne veze koja je mnogo obecavala... Ali, desilo se upravo to da se nije mogao nositi sa mojom slobodom u sexu, iako nam je svaki odnos bio fantastican i iako je postojala zaista veoma snazna sexualna privlacnost medju nama...
Nekih 5-6 godina kasnije, kad je prosao, vidio, dozivio neke stvari i stekao odredjeno iskustvo, rece mi:"koja sam ja budala bio"...
Ali, tad je vec odavno bilo prekasno za sve, mada ni on ni ja poslije gotovo da nismo sreli osobu koju smo toliko zeljeli...
Odnio nas zivot na razlicite strane... :?
Ovo je samo jedan primjer takvih muskaraca koje sam srela i jedini za kojim zalim sto nije ispalo drugacije...
Ostali muskraci s takvim stavom, nisu ni bili vrijedni moje paznje i truda, a pogotovo ne emocija...


Isti slučaj pre desetak godina, ali ovaj moj se plašio eventualnog neverstva i bio ljubomoran kao budala, tako da smo se na kraju skoro tukli....džaba ti takve privlačnosti....Nisam zažalila, uništili bi se međusobno.
 
apotekarka:
Mislim da se to odnosi na rudimentarnu logiku "Mnogo ona voli da se yebe, sigurno joj ja neću biti dovoljan" :roll:

Nemoj da mi se sekiraš, važno da smo te ja i tvoja žena ispravno procenile :wink:

Ima toga. Ne samo to, već i ono "Zna više od mene. Neću moći da prodajem pamet."

P.S. Što si me bre napala sa mojom ženom? Malo malo pa je pominješ. A ja je taman zaboravim. 8)
 
ima nesto u ovome. pogotovu sa nevinoscu, da znaci nesto. imam druga, koji je pod slobom m. imo dosta kesa. i smuva se sa nevinom ribom, kao iz ljubavi. dok je imao kesa.nestadose pare i dodje ljubav na test.bas tad smo se i upoznali: on sve oko nje. nece ga nikad prevariti, jer joj je prvi(tako govorio). prico da ona ne voli toliko sex , pa nemora da brine. bio siguran zbog toga u nju.mislio ko dosta muskaraca, da ako je naucila samo na jugo, nece traziti mecku (mislim na sex). i j****a, devojka resila da nadoknadi propusteno i j**e se sa drugim deckom. jos uvek su zajedno a on smatra da joj se to samo omaklo. zato volim,iskreno, devojke koje uzivaju u sexu. prvo: i ja ga volim,drugo : za ostele ribe(naravoucenije iz price) ispod mirne sto djavola vire.
 
apotekarka:
Gazdarica:
Nazalost, ima ih...
Sjecam se jedne svoje davne veze koja je mnogo obecavala... Ali, desilo se upravo to da se nije mogao nositi sa mojom slobodom u sexu, iako nam je svaki odnos bio fantastican i iako je postojala zaista veoma snazna sexualna privlacnost medju nama...
Nekih 5-6 godina kasnije, kad je prosao, vidio, dozivio neke stvari i stekao odredjeno iskustvo, rece mi:"koja sam ja budala bio"...
Ali, tad je vec odavno bilo prekasno za sve, mada ni on ni ja poslije gotovo da nismo sreli osobu koju smo toliko zeljeli...
Odnio nas zivot na razlicite strane... :?
Ovo je samo jedan primjer takvih muskaraca koje sam srela i jedini za kojim zalim sto nije ispalo drugacije...
Ostali muskraci s takvim stavom, nisu ni bili vrijedni moje paznje i truda, a pogotovo ne emocija...


Isti slučaj pre desetak godina, ali ovaj moj se plašio eventualnog neverstva i bio ljubomoran kao budala, tako da smo se na kraju skoro tukli....džaba ti takve privlačnosti....Nisam zažalila, uništili bi se međusobno.

Razumem u potpunosti o cemu pricate, a posebno ovo o ljubomori i eventualnom neverstvu. Mislim koje gluposti, kakve veze ima jaka seksualna zelja sa neverstvom. Volim seks i ne stidim se toga, sto naravno ne znaci da bi se *ebala sam prvim sto naidje, niti to ima veze sa mojim moralom i nekim drugim principima, radi se o seksu u vezi, sa osobom koja te privlaci i koju (eventualno) volis.

U braku sam vec 5 godina i seks je super jer sam nasla sebi slicnog. A to sto sam imala iskustva pre njega je samo plus jer moze da bude miran da ne razmisljam o tome kako li je sa drugim (kao sto imam dosta primera oko sebe, devojke koje su usle u brak "postene" i nevine pa sad se *ebu na sve strane jer se kaju sto nisi probale pre braka).
Pozdrav :)
 
Venera_78:
Kroz vise razgovora sa koleginicama i prijateljima mogla sam da dodjem do zakljucka da jos uvek postoji odredjeni broj muskaraca koji se plase zena sto uzivaju u seksu :? Cudno, ali istinito!
Pre braka imala sam par iskustva sa tipovima koje je odbijala moja sloboda i zelja za seksom, jos uvek su bili pod uticajem onog misljenja pre 100 godina, da zena ne uziva u seksu vec da je tu samo da odradi posao. Nisam mogla da verujem da jos uvek postoje takvi muskarci, pogotovo sto se radi o generaciji kasnih 70-ih, znaci relativno mladi muskarci.
Kad sam upoznala mog muza videla sam da ipak ima nade, da postoje muskarci sto uzivaju u tome sto zena voli seks i uziva u njemu.
Koja su vasa iskustva u vezi ovoga? Nadam se da su ovi tipovi samo izuzetak, i da je vecina onih kojima je bitno da i zena uziva. Volela bih prvenstveno da cujem misljenje muskaraca :) I molim vas, bez glupih i neozbiljnih odgovora. Pozdrav :)


Plase se i veoma su ljubomorni..licno iskustvo
 
Obozavam cure koje vole sex i nemam nisko misljenje o njima - cak suprotno od toga, mislim da one znaju zasto zive, bar sto se tice fizickog uzivanja u zivotu. Recimo da je za mene prosek zenskog uzivanja i predanosti u sexu onako kako to radi Severina.

Ali moram dodati i to da se cure dosta plase da ce u ocima decka i sredine izgledati i biti proglasene za "lake zenske" ako se ponasaju slobodnije u sexu pa se povlace u sebe i ponasaju konvencionalnije, ne talasaju, sto bi se reklo. To je bezveze i obe strane su na gubitku.

:( :( :(
 

Back
Top