Hitna pomoć, windows 7!

Thema ili OS?

  • Bolje je imati stari OS, ali temu zeljenog OS-a

    glasova: 3 27,3%
  • Novi OS!

    glasova: 8 72,7%

  • Ukupno glasova
    11
  • Anketa je zatvorena .

AleX

Ističe se
Poruka
2.501
Instalirao sam windows 7, sve je extra.
Neće da mi se instalira matična, nije kompatibilna sa windows 7-com.
Ni na asus-ovom site-u nema za windows 7.
Šta da radim?

Da li ako sada opet instaliram xp, pa drivere i matičnu, da nadogradim na windows 7? (pošto se sećam da ima i opcija upgrade na postojeći windows)

Odgovorite ASAP
As Soon As Possible
što je pre moguće
jer čekam dok mi neko ne odgovori.

Da dodam da mi ne preporučujete da samo instaliram XP i da uzmem neku temu sa windows 7-com!
 
Negde pročitah da su neki eksperimentisali ovako:
XP upgarde to Vista te nakon toga
Vista upgarde to Win7 , i još tvrde da su uspeli? E sad sve je moguće, a i ima nas raznih fanatika, zar ne?
Jedno pitanje: da li si pokretao win7 update manager?
 
Ta tema je nešto poremećena, kod mene je start i ostalo u sivoj (win98) boji.
Do čega je to?
Kako god, sada ću upgrade-ovati na windows 7.

Jedno pitanje:

Kada se XP instalira, onda je grafika poremećena i sve je sporo sve dok se ne instaliraju driveri.

Kada sam danas pre toga instalirao Windows 7, grafika je bila savršena.

Šta to znači?
 
Pa ako je sve usporeno i secka kada vuces neki prozor onda je očigledno da driveri nisu instalirani ali ako baš želiš da vidiš jesuli instalirani možeš da odeš na desni klik na desktopu pa proportis zatim settings tab pa advanced u donjem desnom uglu u novom prozoru klikni na adapter tab ako su driveri instalirani onda će ti pisati specifikacije i ime grafičke a ako nisu pod svakom stavkom će ti pisati unknown.
 
Ne, sada je gotovo, jer sam ipak instalirao sedmicu i PREZADOVOLJAN SAM!

Ustvari, svi driveri su automatski instalirani, jedino sto vi treba da uradite su software-i za korišćenje hardware-a (tipa TV kartica, ili Web kamerica, osim ako imate neki drugi software, npr, skype, koji prepoznaje kamericu.)

Malo kasnije ću vam dati link za onu temu, dobra je, ali je windows 7 VRH, BRATE!
 
Ne znam cemu tolika zurba da se instalira Win7....on cak jos zvanicno nije ni izasao....a cak i kad izadje nemam u planu da ga instaliram vec tek mozda posle godinu dana do dve godine posle izbacivanja istog.

Recimo da onaj krsh od OS , Vista nije propala tj da je valjala nesto tek bi mozda sada nju stavio na komp...
 

Back
Top