Gde ste Masinci i Masinke :)

POP Mare:
Ima li nekog na ovom forumu da je na masinskom fakultetu ili sam ja sam??
Naravno da ima jos ljudi koji su zainteresovani za tehniku,medju njima i ja.Drago mi je sto sam naleteo na tebe,verovatno ce mi trebati saveti za drugu god. Neznam dali znas po novom statutu fakulteta FIZIKA i MATEMATIKA i milim STATIKA su uslovni predmeti(za upis u drugu god.).Interesujeme dali pokusavaju da nas zaplase sa tim ili je to ozbiljno.(prosle god. je u oktobru uslov za upis u drugu godinu bio da polozis 4 bilo koja predmeta,a ove 5 predmeta od kojih su tri uslovna gore navedena)
 
MasSiTo:
POP Mare:
Ima li nekog na ovom forumu da je na masinskom fakultetu ili sam ja sam??
Naravno da ima jos ljudi koji su zainteresovani za tehniku,medju njima i ja.Drago mi je sto sam naleteo na tebe,verovatno ce mi trebati saveti za drugu god. Neznam dali znas po novom statutu fakulteta FIZIKA i MATEMATIKA i milim STATIKA su uslovni predmeti(za upis u drugu god.).Interesujeme dali pokusavaju da nas zaplase sa tim ili je to ozbiljno.(prosle god. je u oktobru uslov za upis u drugu godinu bio da polozis 4 bilo koja predmeta,a ove 5 predmeta od kojih su tri uslovna gore navedena)
Ma to loze ljude uvek.Taj fax je na rubu propadanja psto sve manje i manje ljudi ga upisuje a oni jos kao postavljaju neke uslove ma da...
 
POP Mare:
Candyman:
Gdi ste kolege. Peta godina iz cuga. Mame mi. O.K. bilo nas je malo pa su nas pushtali, maltene su nas terali da idemo na vishe godine. Sve ovo u NS. Cuo sam da sada nije tako(oko pushtanja).
Svaka ti cast a koji smer??Sad stvarno nije tako sad nas maltretiraju ali ne znam koji ce im to kad sve manje ljudi upisuje taj fax
Hvala. Nadam se da si procitao da su nas PUSTALI, inace tek sad sam ocistio drugu godinu. Mehanika 2. Zeznuto covece. Smer je "motori i vozila".
Gde si ti i koji je smer...?
 
Candyman:
POP Mare:
Candyman:
Gdi ste kolege. Peta godina iz cuga. Mame mi. O.K. bilo nas je malo pa su nas pushtali, maltene su nas terali da idemo na vishe godine. Sve ovo u NS. Cuo sam da sada nije tako(oko pushtanja).
Svaka ti cast a koji smer??Sad stvarno nije tako sad nas maltretiraju ali ne znam koji ce im to kad sve manje ljudi upisuje taj fax
Hvala. Nadam se da si procitao da su nas PUSTALI, inace tek sad sam ocistio drugu godinu. Mehanika 2. Zeznuto covece. Smer je "motori i vozila".
Gde si ti i koji je smer...?
Ja sam na Masinskom u Beogradu zavrsavam drugu godinu a koji cu smer u trecoj ne znam jos.Pitanje je da li cu i uslov da dam :(
 
To je mesto gde se lome koplja, ulazak u trecu je na svim faksovima pod VELIKIM znakom :?: . Dobro pogledaj shta se nudi na kom smeru: shta volish, koji su ispiti i na kraju sa cime cesh lakshe naci posao. Neki moji drugari su se malo preshli - promena plana i programa ih je malo zeznula.
CIAO!
P.S. Samo opushteno!!! 8)
 
Sta bre nema Masinaca?! Ima nas koliko hoces!
Meni je ostalo 5 ispita do kraja i pri tome sam davao godinu za godinom redovno bez i jedne 6-ice. Ako se dvoumis sta da upises, upisi Proizvodni smer. Ubedljivo je najjaci i najsavremeniji. Ucis o projektovanju masina, fabrika i sve u svemu obucavas se da napravis sve sto ce neki konstruktor da izmisli, tj. fizicka realizacija. :idea:
 
Axilos:
Sta bre nema Masinaca?! Ima nas koliko hoces!
Meni je ostalo 5 ispita do kraja i pri tome sam davao godinu za godinom redovno bez i jedne 6-ice. Ako se dvoumis sta da upises, upisi Proizvodni smer. Ubedljivo je najjaci i najsavremeniji. Ucis o projektovanju masina, fabrika i sve u svemu obucavas se da napravis sve sto ce neki konstruktor da izmisli, tj. fizicka realizacija. :idea:
Razmisljao sam o tom smeru ili onom za grejanje i klimatizaciju ili za motore...
 
Soprano:
Pozdrav svima od uskoo bivseg kolege, imam jos jedan ispit i cao i to sve u roku!!!

Odlican fakultet!!!
Verovatno nisi u NS-u jer bih znao za tebe. :wink: Malko da preformulishem. :roll: Neznam nikoga na masinskom u NS-u koji ima jedan do kraja pa josh u roku. :?
U svakom slucaju cestitam.
Meni je ostalo josh 7, ali do sledeceg oktobra je to fertig.
CIAO! 8)
 
Kako nas bre nema?
Ima nas i vise nego sto si svestan.
Prati malo situaciju sa brojem studenata koji ce zavrsiti Masinac ove godine, pa to uporedi sa proslom.
Ako ti se ucini da nesto sa tvojim zapazanjem nije u redu, mislim da gresis.
Uostalom, kao sto rekoh, ima nas i vise nego sto mislis...
 

Back
Top