Iz veze u vezu

Ja lično poznajem jednu ovakvu osobu i baš mi je bliska, mene je više nerviralo što je svaki PRAVI i svaki je ''to je to'' i sa svakim se slaže 100%... a poenta je bila da je ona toliko prilagodnjiva, fleksibilna i tolerantna da se zapravo može ostvariti samo pored muškarca, kao jedinka - to nije to! :confused:
 
Ja baš htedoh reći da sam ja tako iz jedne duge veze uletela u drugu dugu vezu. Razmak od nekih 3 dana.
Zato što je prethodna veza bila već potrošena, dugo smo imali razmirica i problema, ja pokušavala da raskinem, on me molio da mu pružim šansu. I onda mi pukne film, upoznam momka koji mi se jako svidi i prethodnom dam nogu i posle 3 dana se skontam sa drugim. To je bio odličan recept da prethodnom dam do znanja da ozbiljno mislim, a nova veza nije bila planirano dugačka, tako se desilo.
Ukupno 8 godina u dve duge veze.

Možda je to scenario koji se ponavlja nekim ljudima. Znam dosta devojaka koje su stare ljubavi ostavljale tek kad bi upoznale potencijalnog sledećeg. A takav su tip devojke da ne uleću u neke kratke avanture....
 
Imam nekoliko drugarica koje su uvek u ozbiljnoj vezi, još od 17 godine. Meni su uvek delovale srećno, šta znam. Nije im potrebna pauza, jer aktuelna veza uglavnom bude poslednjih meseci već izanalizirana sa svih strana, a i prosto su navikle da uvek budu sa nekim, i bude im prosto čudno šta bi sa vremenom i aktivnostima kad su solo. Nisu potpune bez druge polovine.
 
Imam nekoliko drugarica koje su uvek u ozbiljnoj vezi, još od 17 godine. Meni su uvek delovale srećno, šta znam. Nije im potrebna pauza, jer aktuelna veza uglavnom bude poslednjih meseci već izanalizirana sa svih strana, a i prosto su navikle da uvek budu sa nekim, i bude im prosto čudno šta bi sa vremenom i aktivnostima kad su solo. Nisu potpune bez druge polovine.

E, pa mene to fascinira, kako im svaka veza bude duga?
 
Imam nekoliko drugarica koje su uvek u ozbiljnoj vezi, još od 17 godine. Meni su uvek delovale srećno, šta znam. Nije im potrebna pauza, jer aktuelna veza uglavnom bude poslednjih meseci već izanalizirana sa svih strana, a i prosto su navikle da uvek budu sa nekim, i bude im prosto čudno šta bi sa vremenom i aktivnostima kad su solo. Nisu potpune bez druge polovine.

Kako uvek u ozbiljnoj???? Ako je ozbiljna veza zasto promene partnera??? Idu iz ozbiljne u ozbiljnu vezu??? :hahaha: E to prvi put cujem.
 
laki je malo nervozan?:zper:

ako zamenimo pricu, pa umesto o osobi pricamo o fenomenu, kakao bi ti to objasnila?
kako je moguce biti u vezi, i imati isto vece zamenu?:think:
pa tako nekoliko puta?
misim, cisto kao fenomen:D

Па, не би ми сметало да је постављачица питала како МИ реагујемо после раскида, да ли нам је потребно време или можемо брзо да уђемо у нову везу...онда бисмо писали о себи и о томе како МИ доживљавамо ту ствар....
Овако - шта има ми да коментаришемо туђ живот, са све колутајућим очима?

П.С.
Ја сам имала активирану замену месец дана пре него што сам прекинула са једном дугом везом! Бржа сам од дотичне! :mrgreen::hahaha:
 
Ja baš htedoh reći da sam ja tako iz jedne duge veze uletela u drugu dugu vezu. Razmak od nekih 3 dana.
Zato što je prethodna veza bila već potrošena, dugo smo imali razmirica i problema, ja pokušavala da raskinem, on me molio da mu pružim šansu. I onda mi pukne film, upoznam momka koji mi se jako svidi i prethodnom dam nogu i posle 3 dana se skontam sa drugim. To je bio odličan recept da prethodnom dam do znanja da ozbiljno mislim, a nova veza nije bila planirano dugačka, tako se desilo.
Ukupno 8 godina u dve duge veze.

Možda je to scenario koji se ponavlja nekim ljudima. Znam dosta devojaka koje su stare ljubavi ostavljale tek kad bi upoznale potencijalnog sledećeg. A takav su tip devojke da ne uleću u neke kratke avanture....

Ако још и признаш да си се са њим смувала првооо вечеее - има да те се одрекнемо преко новина са све колутајућим смајлијем! Блатиш лик узорне форумашице! :mrgreen::lol:
 
Kako uvek u ozbiljnoj???? Ako je ozbiljna veza zasto promene partnera??? Idu iz ozbiljne u ozbiljnu vezu??? :hahaha: E to prvi put cujem.

Da, budu u ozbiljnoj vezi nekoliko godina, ta veza naiđe na probleme koje ne mogu da prevaziđu, raskinu i u roku od mesec dana pronađu novog dečka, i obično i ta nova veza bude ozbiljna. Naravno da i u ozbiljnim vezama postoje problemi. Ne zanimaju ih kombinacije, tako da idu iz ozbiljne veze u drugu ozbiljnu vezu...

@pussycat I meni je to čudno, da li su one prosto srećnice, ili se uvek prilagođavaju, čak i preterano da bi bile sa nekim u vezi, da ne bi bile same? Ili mi previše biramo?:think:
 
Da, budu u ozbiljnoj vezi nekoliko godina, ta veza naiđe na probleme koje ne mogu da prevaziđu, raskinu i u roku od mesec dana pronađu novog dečka, i obično i ta nova veza bude ozbiljna. Naravno da i u ozbiljnim vezama postoje problemi. Ne zanimaju ih kombinacije, tako da idu iz ozbiljne veze u drugu ozbiljnu vezu...

@pussycat I meni je to čudno, da li su one prosto srećnice, ili se uvek prilagođavaju, čak i preterano da bi bile sa nekim u vezi, da ne bi bile same? Ili mi previše biramo?:think:

Ja mislim da su izuzetno prilagodljive i idu na fazon bolje bilo s kim nego sama..... Mislim i ja sam do sad imala dve duge veze, u drugoj sam još uvek, al između je bilo skoro godinu dana.... ali to ne znači da sam za to vreme bila bez dečka ili bez... khm... :whistling:
 
Nista cudno,ako nije praksa.
Meni se desilo-dugo,dugo zajedno.
planiranje zivota,dece i slicno-krenule svadje,rasprave,pokusavali da se vratimo u normaliu-nismo uspeli i zavrsih sa drugim isto u ozbiljnoj vezi:lol:
Upoznala decka,svideo mi se....videli se jednom,dvaputa...treci put vec se podrazumevalo da cemo se vidjati jos dugo:D(ovo sada malo fihurativno kazem,ali hocu reci da smo se zgotivili na prvi pogled)
Nema pravila.Nekada upoznas pravu osobu posle 5 dana,nekada ni za 5 godina:lol:
Ipak,mislim da leteti iz jedne ozbiljne price u drugu-recimo stalno-neimenovano je da ces puci jednog dana na ovaj ili onaj nacin-jer duge veze jesu lepe,ali i stresne,i snosis neku odgovornost za nesto.
Tako da...sve je dobro dok se ne pretera:D
 
mislimo da je previse ljudi koji se boje i ne znaju da budu sami sto je onako blago otuzno :neutral: a posebno kad malo razmislis o tome i shvatis da su verovatno zaboravili kako je to biti sam sa sobom...a posle kad navuce sebi na grbacu muza,decu,psa,svekrvu i gomilu baba i ostale rodbine bice qqlele,mladost ludost :zper:

mada mozda i nece taki nikad ni ne shvate da nesto moze da se radi drugacije od onoga kako su to sebi zacrtali,a da nekad to drugacije moze da bude i bolje :neutral:

ma znas sta,bas me briga,radite bre ljudi kako ocete :)

e jesi neka pa shto ne bwinesh za nas :(((((
 
mogu samod a kazem da se ta zenska persona bas navadila na tuki :D...ni dana bez njega...nije da osudjujem ali malo dramske pauze izmedju veza moze da bude bas grandiozna stvar, cisto da se covek malo odmori i ocisti od prethodnih sr'anja....al', ko kako vole......
 

Back
Top