Uspesnost!

Uspesnost!

  • Bitno mi je,volim samo uspesne!

  • Svejedno mi je, bitno je da me voli!

  • Pa ono gledam da bude sto uspesniji,ali ako se zalomi neki/a takav/a sta da se radi!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

User Friendly

Buduća legenda
Poruka
25.007
Zanima me koliko je za vas bitna uspesnost u skoli ili ko radi u poslu,kad volite nekog? Podjimo od pretpostavke da je neko osrednji ili malko losiji u skoli ili da neko ima obican posao,da li ce to uticati na vas izbor te osobe iako je ta osoba ok totalno i pametna?:)
 
Bitno je donekle,mada ako si ti zaista zaljubljen u tu osobu to ti nece biti mnogo bitno..Ali nekada se tek kasnije shvate neke stvari..Zamisli da imas zavrsen fakultet,a tvoja devojka samo osnovnu skolu-ne daj boze..Niste na istom intelektualnom nivou,nemate o cemu da razgovarate iako se volite..Mada ovako,za neke vezice bez veze to ne smeta,sto bi..:) jer danas si niko i nista bez skole..:)
 
Zanima me koliko je za vas bitna uspesnost u skoli ili ko radi u poslu,kad volite nekog? Podjimo od pretpostavke da je neko osrednji ili malko losiji u skoli ili da neko ima obican posao,da li ce to uticati na vas izbor te osobe iako je ta osoba ok totalno i pametna?:)

Pa ako je inteligentan šta me briga za uspeh u školi...svako može da nabuba gradivo...znam osobe koje ne znaju šta je pegaz, a vukovci su...džaba mu ocene ako nema opšte obrazovanje i inteligenciju...A šta kao izađemo na dejt i ja mu pre toga kažem ponesi đačku knjižicu??
 
Vazno je da me voli. Uz to naravno da bih volela da je uspesan, ali nije bitno. Pamet s ene gleda prema skoli, tako da mi je vazno da budem s anekim ko je na mom nivou, sa kim mogu d apricam na nekom veces nivou, da me razume. Ako nije uspesan ne mora da znaci da nije pametan, tako da se to po tome ne gleda, i nije mi bitno da li je uspesan, ili ne.
 
To je totalno nebittno..Bila sam sa jednim deckom koji je ponavljao razred,a inteligentniji je i nacitaniji od "odlikasa" u mom odeljenju:neutral:

Pa to sam i očekivao,a posle kao samu sebe sažaljevaš pa kažeš da je ipak nešto pročitao...Bitno je da si što veći hoklštapler,budala,čipov,sirovina i najbolje ribe ima da se prilepe za tebe,ko muve za g'ovno...Onaj Zemunski klan,pa znate da se jedan od njih zove Budala,a zove se tako zato što jedini od njih ima srednju školu (svi ostali imaju završenu ili nezavršenu osnovnu)
 
a zashto nema opcija: nije mi bitno i overkill je smrad?

Razmisljeo sam to da ubacim ali onda svi bi glasali za tu opciju i anketa nebi bila dobra!;)
Neko je pomenuo da sa osobama sa osnovnom skolom nemas o cemu razgovarati,evo ja imam dedu koji ima 4 razreda osnovne i koji vodi glavnu rec gde god da se pojavi jer je covek svestran i citao je dok je bio mladji svakakve knjige i romane!:) Danas covek lako moze biti svestran pa pogledajte oko sebe internet,tv,radio nas bombarduju informacijama!:)Imao sam priliku da cujem od ljudi koji su u srednjoj i uce cetvrti stepen a i od jednog koji je istu zavrsio da rak nije isto sto i maligni tumor i kad sam to rekao da je isto ljudi su me bledo pogledali kao da sam debil!
 
Razmisljeo sam to da ubacim ali onda svi bi glasali za tu opciju i anketa nebi bila dobra!;)
Neko je pomenuo da sa osobama sa osnovnom skolom nemas o cemu razgovarati,evo ja imam dedu koji ima 4 razreda osnovne i koji vodi glavnu rec gde god da se pojavi jer je covek svestran i citao je dok je bio mladji svakakve knjige i romane!:) Danas covek lako moze biti svestran pa pogledajte oko sebe internet,tv,radio nas bombarduju informacijama!:)

Isto i moja baba i to je ponavljala četvrti razred,da bi obnovila gradivo :hahaha1:
 
Ja čisto sumnjam da neko ko ponavlja razred može biti mnogo inteligentniji od odlikaša - bar u višim razredima srednje škole.

Tad treba da razmišljaš o svojoj budućnosti i da imaš neku ideju šta ćeš sa sobom i svojim životom. Pasti razred i ne potruditi se zarad sebe i roditelja? Neinteligentno. A program osnovne i srednje škole pravi se za prosečnu decu, dakle svako može da uspe [pod uspe smatram prođe razred s nekim solidnim uspehom, ništa preterano].


Što se tiče deda i baka, manje-više je normalno da naši imaju po 4 razreda osnovne škole ili nešto manje ili nešto više; ali oni nisu imali uslova da se dalje školuju, niti potrebe, devojčice su ostale kod kuće da rade, dečaci obavljali teže poslove, oni su bili potrebni domaćinstvu. Plus, oni danas imaju ogromno životno iskustvo i naravno da će "voditi glavnu reč". Danas to prosto nije tako, sve je manje ljudi koji ostaju sa srednjom školom, sad, to opet ima ogromnih svojih minusa ali neću o tome.
 
Poslednja izmena:
jao srki srki, ocesh da muvash neku, al se bojish reakcije njene na to da si glup? :per:

:rumenko: Pa ne, zanima me cisto onako da vidim kakve su zene uopste,neki cak javno priznaju da su sponzoruse pa da vidim koliko je ko spreman nisko pasti!;) zaista je zanimljiv taj fenomen zenskog kvazi morala i prezira prema sponzorusama a vecina njih su iste takve!:)
A ti si jedva docekao da vratis za sve a?:per: E pa moraces jos da sacekas!;)
 
:P
zhene su djavolja bica, ubiju choveka u pojam skroz ponekad :P
ortaka shutnula, on teo da se rokne, pa ga zvala 5 dana kasnije i rekla "e ipak bih da budem s tobom"
on otrcho odma i sad je hepi
**** sam mu kevu zbog toga, al na kraju ko ga ****
nego
nema morala u zhemske
samo se prave da ga imaju :P
 
:P
zhene su djavolja bica, ubiju choveka u pojam skroz ponekad :P
ortaka shutnula, on teo da se rokne, pa ga zvala 5 dana kasnije i rekla "e ipak bih da budem s tobom"
on otrcho odma i sad je hepi
**** sam mu kevu zbog toga, al na kraju ko ga ****
nego
nema morala u zhemske
samo se prave da ga imaju
:P
Lepo receno za nekog ko nema nikakvog iskustva na tom planu!:hahaha:
 

Back
Top